BTS Jin Askere Gidecek Mi? Ne zaman Gidecek 2021

BTS Jin Askere Gidecek : BTS’in en büyük üyesi Jin’in askere alınması ve BigHit’in halka arz durumu hakkında bilmeniz gereken her şey burada. En son güncellemeleri öğrenmek için okumaya devam edin.

BTS’in temsilci ajansı BigHit Entertainment, halka arzlarını 2020’nin ortalarında kaydettirdi. Şirket, Mali Denetleme Hizmeti formaliteleri tamamlandıktan sonra artık resmi olarak listelenecek. BTS Jin Askere Gidecek ; Son gelişmelere göre şirket, Kore medya portalı Soompi’de yer alan bir rapora göre FSS kapsamında bir Veri Analizi, Alma ve Aktarma Sistemi aracılığıyla tüm belgeleri tamamladı . Şirket halka arz kapsamında listelendikten sonra, kamu kurumları genelindeki yatırımları memnuniyetle karşılayacaktır.

Jin’in askeri kaydı

Öte yandan BTS, şirketteki hisselere sahip olacak şekilde ayarlandı. Öte yandan, aynı rapor, grubun en büyük üyesi Kim Seok Jin, yani Jin’in askere alınmasını 2021’in sonuna kadar erteleyebileceğini öne sürdü. BigHit, BTS Jin’in askere alınmasının ayrıntılarını ve hisselerin mülkiyeti üzerindeki etkilerini açıkladı. Rapora göre BTS, 1992 ve 1997 yılları arasında doğan üyelerden oluşuyor.

İLGİLİ: BTS Suga Hastalığı Nedir? Ne zaman Dönecek?

Şirket, zorunlu askerlik hizmeti sırasında yaklaşık 2 yıllık bir aradan dolayı sanatçıların riskini azaltmayı planlıyor. Grup üyeleri, ticari mal, lisanslama ve video içeriği, telif ücretleri ve daha fazlası gibi dolaylı faaliyetler yoluyla gelir kaynağı oluşturmaya devam edecek. BigHit’in en büyük gelir kaynağı olan BTS, askere alınmadan kaynaklanan minimum riskler altında korunacaktır. Soompi’deki raporlara göre.