BTS MUSTER SOWOOZOO Konseri Ne Zaman?

BTS MUSTER SOWOOZOO Konseri: Dünya çapında tanınan süperstarlar BTS yeniden yayında. Muhteşem ve güncellenmiş şarkıları Butter’ın yayınlanmasının ardından hayranlara heyecan verici haberler verdiler. BTS üyeleri çevrimiçi bir konser vereceklerini açıklamıştı. Üstelik bilgiler, kanallarına yükledikleri bir video ile ortaya çıkmıştı. Ayrıca, bu konser MUSTER Sowoozo, çıkışlarından bu yana 8. yıl dönümlerini kutlayacak. Yetenekli erkek grubu 13 Haziran 2013’te çıkış yapmıştı. Çok çalışmış ve birlikte zor zamanlar geçirmişler. Bu yüzden yedi kişilik BTS, birçok insanın hayatının idolü ve ilham kaynağı oldu.

Daha önce de belirtildiği gibi BTS, 2013 yılında Bangtan Sonyeondan olarak çıkış yapmıştı. Geçen yıla kadar Big Hit eğlencesi olarak bilinen HYBE Entertainment altında çıkış yaptılar . BTS, gençlik ve okulla ilgili şarkılardan anlamlı artı güzel şarkılara dönüştü ve aynı zamanda Butter gibi inanılmaz hafif bombalar yayınladı. Son zamanlarda yeni şarkıları Butter ile büyük başarı elde ettiler. Grup, Pazar günü BBMA’larda dört ödül kazanmıştı. Başarılarının ardından BBMA’larda Butter’ın inanılmaz performansıyla da çıkış yaptılar. Yeni konserleri MUSTER Sowoozo hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

ÖNERİLEN: Hyunjin Ne Zaman Geri Dönecek & Ona Ne Oldu?

BTS 2021 MUSTER SOWOOZOO Çıkış Tarihi

BTS, harika haberi 22 Mayıs’ta neşeyle vermişti. Etkinliğin ARMY ile birlikte üçüncü yıldönümlerini kutlayacağını söylemişlerdi. MUSTER Sowoozo 13 Haziran ve 14 Haziran’da yapılacak. Ve 14’ünde Jin tarafından açıklandığı gibi, konser biraz farklı olacaktı. 14’teki konserin, yabancı şarkılarını söyleyecekleri dünya çapında bir versiyon gibi olacağını açıklamıştı. Konserin zamanlaması 18:30 KST olarak onaylandı. Şimdilik, ortaya çıkan tek detaylar bunlar. Herhangi bir bilgi ortaya çıktığında makale güncellenecektir.

BTS üyeleri, çıkışlarından bu yana her çıkış yıldönümlerinde bu konserleri düzenliyordu. Ancak ne yazık ki geçen yıl covid-19 pandemisinin gazabı nedeniyle tutunamadılar. Bunu, geçmiş endişelerini ve hayran toplantılarını gösterdikleri BangBangcon n ile örtbas etmişlerdi. Mutlu bir şekilde bu yıl MUSTER Sowoozo olan konserlerini gerçekleştirebileceklerdi. Mikrokosmos olan Sowoozo, albümlerinden bir parça. ARMY konseri online olarak izleyebilecek. Tabii ki, herkes bu konuda oldukça heyecanlı. Özellikle konser için bir poster yayınladıklarında. Dürüst olmak gerekirse, tüm üyeler her zamanki gibi oldukça ruhani ve çekici görünüyordu. Mavi saçlı Jungkook’u gördün mü? Ayrıca üyelerin her biri balon gibi bir gezegen tutuyorlar. Poster genel olarak oldukça güzel.

ÖNERİLEN: Blackpink Prensesi Kimdir? YG Entertainment Prensesi

Konserin Farklı Mekanlarda Zamanlaması

Aşağıdaki farklı yerlerdeki konserlerin zamanlamasına bir göz atın-

  1. MUSTER Sowoozo konserinin Merkezi Saate dayalı zamanlaması – 4:30 AM CDT
  2. MUSTER Sowoozo konserinin Doğu Saati tabanlı zamanlaması – 05:30 EST
  3. MUSTER Sowoozo konserinin Pasifik Saatine dayalı zamanlaması – 2:30 AM PDT
  4. MUSTER Sowoozo konserinin Hindistan Standart Saatine dayalı zamanlaması – 15.00 IST
  5. MUSTER Sowoozo konserinin Avrupa Standart Saatine dayalı zamanlaması – 11:30 AM EDT
  6. MUSTER Sowoozo konserinin İngiliz Standart Saatine dayalı zamanlaması – 10:30 AM BST
  7. MUSTER Sowoozo konserinin Avustralya Standart Saatine dayalı zamanlaması – 19.00 ACST
  8. MUSTER Sowoozo konserinin Filipin Standart Saatine dayalı zamanlaması – 17:30 PHT
  9. MUSTER Sowoozo konserinin Japonya Standart Saatine dayalı zamanlaması – 18:30 JST
  10. Tayland Standart MUSTER Sowoozo konserinin saatine dayalı zamanlaması – 04:30