BTS’in Kaç Filmi Var? BTS Oynadığı Filmler

Bu makalemizde sizlere BTS’in kaç filmi var ve oynadığı filmler hakkında bilgi vereceğiz.

Ağlamaya, gülmeye, şarkı söylemeye ve tüm BTS filmlerinin maratonunun tadını çıkarmaya hazır mısınız? Cevabınız evet ise hazır olun, çünkü burada sizin için 2021 güncellenen BTS filmleri ve belgeselleri listesi var .

ARMY olmak konusunda yeniyseniz veya tüm BTS filmlerini çıkış tarihine göre görmek istiyorsanız (her iyi hayranın yapması gerektiği gibi), o zaman patlamış mısır, gazoz için alışverişe gidin ve arkadaşlarınızı davet edin, çünkü bu yazıdan sonra bir maraton yapmak isteyeceksiniz.

Sonuna kadar kalmanızı tavsiye ederim çünkü en son BTS belgeseli hakkında süper bir haber bulacaksınız . 👀

O zaman devam edelim. 🎬

BTS’in kaç filmi var?

Şimdiye kadar BTS’in dünya çapında ARMY’leri büyüleyen ve yapımlarının ve hikayelerinin mükemmelliği için milyonlarca dolar toplayan 3 belgesel türü filmi var.

Buna ek olarak, oturma odanızdan canlı olarak izlemek ve kalbinizle şarkı söylemek için ideal olan 3 konser filmi de var .

BTS filmlerinin sırasına daha yakından bakalım ve onları izlemenin neden tüylerinizi diken diken edeceğini öğrenelim.

İLGİLİ: BTS Üzücü Şarkılar 2021 Top 10 Listesi

Çıkış tarihine göre BTS filmlerinin listesi

Hayatınızın en iyi BTS film maratonu için listeyi takip edin!

Burn the Stage: The Movie

Burn the Stage: The Movie 15 Kasım 2018’de vizyona girdi. BTS’in sadece ilk belgesel filmi değil , aynı zamanda her türden ilk uzun metrajlı filmi.

Film , farklı ülkelerde 19 şehirden geçen ve 40 konserin verildiği BTS Live Trilogy III: The Wings Tour’un tüm detaylarını gösteriyor .

Bangtan erkeklerini farklı yönleriyle görebildiğimiz 85 güzel dakika sürüyor, onlar bize gülümsemek için her şeyi veriyorlar.

BTS’in ilk belgesel filmi , canlı performansları, 7 üyeyle röportajları, kamera dışında unutulmaz anları içeriyor ve hepsinden öte, bize arkadaşlıklarının nasıl olduğunu ve ARMY’yi ne kadar sevdiklerinin daha gerçek bir yanını gösteriyorlar.

Bu film , 2018 yılında vizyona giren ve her biri 30 dakikalık 8 bölümden oluşan Burn The Stage adlı YouTube Premium belgesel dizisinin uyarlamasıdır .

Burn the Stage: The Movie nasıl izlenir?

Belgesel YouTube Premium platformunda . Bu sebeple istediğiniz kadar izleyebilmeniz için aylık 11,99$ abonelik satın almanız gerekmektedir.

YouTube Premium hizmeti Arjantin, Meksika, İspanya, Kolombiya ve Şili dahil olmak üzere çok sayıda ülkede mevcuttur.

İLGİLİ: BTS Üyeleri Estetikli Mi? BTS Estetik Yaptırdı Mı?

BTS World Tour: Love Yourself in Seoul

26 Ocak 2019’da piyasaya sürülmesine rağmen (sadece bir sergi günü var), Love Yourself in Seoul , 26 Ağustos 2018’de grubun Güney Kore, Seul’deki Olimpiyat Stadı’ndaki konserinde kaydedildi.

Bu konser, BTS ve ARMY arasında çok daha derin bir bağlantı oluşturan bir filmde tarihe kaydedilen eşi görülmemiş bir olaydı.

Onları en ön sırada izlerken heyecanla ağlamak ve dans etmek istiyorsanız bu BTS filmi tam da şu anda ihtiyacınız olan film.

BTS World Tour ‘Love Yourself’ New York & BTS World Tour ‘Love Yourself’ Europe

Gerçek şu ki BTS’i bir kez konserde görmek yeterli değil. Bu iki sunum, adından da anlaşılacağı gibi, bir önceki turla aynı tura dahil edilmiştir. 🎤

BTS Dünya Turu ‘Love Yourself’ New York , Queens, New York’taki Citi Field’da 6 Ekim 2018’deki konserini yakaladı.

Bu arada BTS Dünya Turu ‘Love Yourself’ Europe , 9 Ekim 2018’de Londra’daki The O2 Arena’daki gösterilerini belgeliyor.

How to watch BTS World Tour ‘Love Yourself’ New York & BTS World Tour ‘Love Yourself’ Europe?

Bu filmlerin her birini görmek için 2 seçeneğiniz var. Birincisi, bu eşsiz konserlerden özel materyaller içeren DVD’leri satın almak.

Bu DVD’ler , her ARMY’nin hayatında en az bir kez yaşaması gereken bir deneyimdir ve hepsinden iyisi, istediğiniz kadar izleyebilir ve BTS’in sizin için ifade ettiği her şeyin bir hatırası olarak onları saklayabilirsiniz.

İkincisi, filmleri Amazon Prime Video veya Apple TV üzerinden satın alın .

Bring the Soul: The Movie

Görebileceğimiz en duygusal ve büyüleyici BTS filmlerinden biri . Çocukların Avrupa turnesindeki son konserinden sonraki günün nasıl geçtiğini bize gösteriyor.

Paris’te bir çatı katında, yedi üye bize yeni şehirlerdeki deneyimlerinin her birini, birden fazla konserle nasıl büyüdüklerini ve dünyanın dört bir yanındaki ARMY hakkında ne hissettiklerini anlatmaya hazır .

BTS’in sinemalara muzaffer dönüşünü simgeleyen ve bize çocukların yeni özünü gösteren kuşkusuz çok farklı, özellikle samimi bir BTS belgeseli. 7 Ağustos 2019’da yayınlandı .

Break the Silence: Persona

BTS’in son filmi! Gözyaşları ve dans bitmedi.

BTS’in bu son belgeselinde, Love Yourself : S zirve Yourself turlarındayken 351 gün boyunca erkeklerin hayatlarını göreceğimiz 2018-2019 yılına geri dönüyoruz . 10 Eylül 2020’de sinemalarda gösterime girdi .

Sahne arkasında, sahnede, soyunma odasında ve konser öncesi günlük yaşamlarında, onların bir parçası hissetmemiz için beyaz perdede bize her şey gösteriliyor. ✨

Şimdi başta da söylediğim gibi Break The Silence ile ilgili son dakika haberleri var .

Film, MTV Film ve TV Ödülleri’nde En İyi Müzikal Belgesel dalında aday gösterildi!

Oylama çoktan kapandı ve kazanan, özellikle 17 Mayıs’taki ikinci ödül gecesinde açıklanacak. Sizce BTS bu ödülü eve götürür mü?

Artık bir BTS film maratonuna hazırlanabilirsiniz!

Bize en sevdiğiniz filmin ne olduğunu söyleyin, mutlaka sahip olmalısınız. Ayrıca ARMY arkadaşlarınızla paylaşmayı da unutmayın , tüm BTS filmlerinin olduğu bir listeye sahip olmak her zaman gereklidir .