Bts Butter Ne Zaman Çıkacak ? Güncel 2021

Bts Butter Ne Zaman Çıkacak : BTS ayı, 4 Haziran’da iki yeni remix versiyonuyla birlikte ‘Sweeter’ ve ‘Cooler’ olacak.Grammy adayı Güney Koreli müzik grubunun yeni yaz marşı BTS ‘Butter’ , BTS’in en büyük hiti olarak kabul edilecek kadar dünya rekoru kırdı bile. İlk haftanın ardından Billboard Hot 100’de bir numaraya ulaşan şarkının 4 Haziran’da ‘Cooler’ ve ‘Sweeter’ remix versiyonları olacak.

BTS ‘Butter’ , 24 saat içinde 108 milyon izlenme ile bir müzik videosu için en yüksek YouTube izlenmeleri dahil olmak üzere beş dünya rekoru kırdı, 11 milyonun üzerinde akış sayısıyla Spotify’daki en yüksek ilk gün akışı ve Spotify’da en hızlı parça olarak adlandırıldı . sadece yedi gün içinde 100 milyon akışa ulaşın.

İLGİLİ: Lee Seung-gi Sevgilisi Kim? Hakkında Detaylar

Sezonun resmi yaz şarkısı olan BTS ‘ Butter ‘, dünyanın her yerindeki ünlülerden sevgi alıyor. Ancak bu kez şarkı sözlerinde adı geçen Usher (“Don’t need no Usher/ Bana kötü anladığını hatırlatmak için”), şarkıya olan sevgisini ifade etmek için TikTok’a gitti. ARMY’de yeni olanlar için BTS, yıllar boyunca ‘Burn’ şarkısını söyleyenlere olan aşkları hakkında çok ses getirdi.