BTS Kim Taehyung’un Hastalığı Nedir? Güncel 2021

BTS Kim Taehyung’un Hastalığı : BTS ‘V – gerçek adı Kim Tae-hyung – kovan salgınına neden olan bir durum olan kolinerjik ürtikerden muzdarip olduğunu açıkladı.

14 Temmuz Pazar günü, erkek grubu üyesi, grubun Big Hit Entertainment şirketinin bir hayran topluluğu platformu uygulaması olan Weverse’de bir hayranının gönderisine yorum yaparak, durumunun belirtilerini yaşadığını açıkladı. “Hayır, kolinerjik alerjim var. Kaşınıyorum , kaşınıyorum,” diye yazdı

kolinerjik ürtiker, çekirdek vücut sıcaklığındaki artışa bağlı olarak ciltte kaşıntılı kırmızı kurdeşenlere neden olan bir durumdur . Bu rahatsızlık en çok genç erişkinlerde görülür.

Kim taehyung’un ITCHY ITCHY olarak bilinen bir cilt hastalığı var.

Muhtemelen daha önce hiç duymadım ama araştırdım ve bir kpop idolü için tüm bu dans uygulamaları ve ter ile zor bir şey gibi görünüyor.

İLGİLİ: Bts Butter Ne Zaman Çıkacak ? Güncel 2021

İster dans olsun, ister spor olsun, bir tür spordan sonra ter çıkarsa deride kaşınmaya ve kırmızı noktalara neden olan bir deri hastalığıdır.

v’nin göğsünde, sırtında ve uyluklarında bu geçici kırmızı lekelerin olduğu söyleniyor.

Bu nedenle sık sık olduğu görülür.

onun için rahat olan bol pantolonlar ve gömlekler tercih edilmelidir.

BTS geçtiğimiz günlerde Love Yourself: Speak Yourself turunun Japonya ayağını tamamladı. Yedili, konserlerini bu Ekim ayında Suudi Arabistan’a getirecek ve ardından aynı ayın ilerleyen saatlerinde Seul’de üç konser verecek .