BTS’e Nasıl Mektup Gönderilir (Güncel 2021)

Bugün sizlere BTS’e nasıl mektup gönderilir,BTS mektup adresi ve örnekleri hakkında bilgiler sunacağız.

Hala 2021’de BTS’e nasıl mektup göndereceğinizi bilmiyor ve bunun zor olduğunu mu düşünüyorsunuz? Burada ayrıntılı şekilde açıklayacağız Eğer J-Hope, V, Jungkook, Jin, Jimin, RM ve Suga çok isterim o mektubu yazmak için yapmanız gereken her şeyi . ✏️

Bilmeniz gereken ilk şey, hediyelerin yasak olduğudur, BigHit tarafından mektuptan farklı bir şey alınmayacaktır. O zaman hayal gücünüzü serbest bırakın, bir kalem, kağıt alın ve hayatınızın en iyi mektubunu yazın.

Sizi temin ederim ki, her şeyi doğru yaparsanız mektubunuz sevgili putlarınızın ellerine ulaşacaktır. Çocuklara onlara ne kadar hayran olduğunuzu, hayatınızı nasıl değiştirdiklerini ve sizin için ne anlama geldiklerini yazma fırsatını kaçırmayın.

Ne dersin, onlara yazmaya cesaretin var mı? 💌

İLGİLİ: HyunA Dövmeleri ve Anlamlarını Keşfedin

BTS’ye mektup gönderme kuralları

1. A4 boyutunda kağıttan yapılmış standart bir zarf kullanın.

2. Standart boyutta bir zarf içinde gönderilmeyen her şey bir paket olarak kabul edilebilir ve iade edilir. Örnek: CD, USB, kitaplar, defterler, diğerleri arasında. ✖️

3. Doğru adresi yazmalısınız, aksi takdirde mektup işlemde kaybolacaktır. 🙏🏻

4. Adresinizi (konumunuza bağlı olarak) İspanyolca veya İngilizce olarak ve ayrıca Hangul’da ülkenizin adını yazmalısınız. Herhangi bir rahatsızlık olursa, nereye göndereceklerini bilirler.

5. Mektup tüm gruba hitap ediyorsa, Kime: BTS OOO yazmalısınız. Öte yandan, mektup belirli bir idole yönelikse, onun adını OOO olmadan ve bunun yerine mektubun gittiği çocuğun adını yazmalısınız.

İsimlerini Korece yazmayı bilmiyorsanız merak etmeyin! Biz ne güne duruyoruz 🙂

RM (김남준) / JIN (김석진) / SUGA (민윤기) / J-HOPE (정호석) / JIMIN (박지민) / V (김태형) / JUNGKOOK (전 정국).

6. Erkeklerden daha küçükseniz duruma göre Oppa veya Hyung kullanın. Kızlar Oppa (Jungkook oppa) kullanıyor. Ve erkekler Hyung (Jin Hyung) . Çocuklar, Kore kültürü hakkındaki bilginize bayılacaklar!

7. Adresi net bir şekilde görülmesini sağlayan basit, temiz bir zarf kullanın.

8. Ziyaret etmek veya hediye bırakmak için adres saklamayın. Şirkete hayran ziyaretleri yasaktır.

9. Uygunsuz veya çocukları rahatsız edecek hiçbir şey göndermeyin. 🚫

İLGİLİ: BTS Üyelerinin Kardeşleri ve İsimleri 2021

BTS 2021’e mektup gönderme adımları

1. BTS’ye nasıl mektup gönderileceğini bilmek için yapmanız gereken ilk şey, standart boyutta bir zarf ve kaliteli kağıt almaktır. Mektup yazmak için özel kağıt bulabilirseniz, çok daha iyi.

2. Yazmaya başlayın. Erkeklerin mükemmel bir şekilde okuyabildiği dil Korecedir, ancak mektubunuzu İngilizce olarak yazabilirsiniz .

3. İstediğiniz tüm renkleri kullanın ve istediğiniz resimleri yapın. Kağıda dökülebilecek her şey iyi karşılanacaktır . Ayrıca mektubunuzu kağıda yazıp bir fan art ekleyebilirsiniz, sadece zarfa sığdığından ve bir nesne ile karıştırılmaması için kabartmalı olmadığından emin olmanız gerekir.

4. Eğer mektup hazır olduğunda, tüm duygu ve şükranlarını bandına veya ifade önyargı , aşağıda izah şekilde adresini koyun:

BTS 2021’e mektup gönderilecek adres

Big Hit’in yakın zamanda HYBE binasına taşınmasına rağmen, mektup gönderme adresi şu ana kadar değişmedi . Aşağıda hem Hangul hem de İngilizce olarak adresi bulacaksınız.

Hangul veya Korece Adres

주소: 서울 특별시 동대문구 왕산 로 4 동화 빌딩 201 호 로 앤스 사서함 # 1062 (South Korea)

받는 사람: 방탄 소년단 (BTS) OOO
우편 번호: 02582
연락처: 02-3444-0105

İngilizce yön

PO BOX # 1062, Loans Rm. 201 Donghwa Bldg, 4 Wangsan-ro, Dongdaemun-gu, Seoul, Republic of Korea
(서울 특별시 동대문구 왕산 로 4 동화 빌딩 201 호 로 앤스 사서함 # 1062)
(South Korea)

To. BTS OOO
ZIP or Postal Code: 02582
TEL: (+82) 02-3444-0105

Benzer şekilde, Korece biçimini kullanmaya karar verirseniz, postanenin mektubun nereye gideceğini belirlemesi için buna ihtiyacı olduğundan İspanyolca’ya “Güney Kore” yazmalısınız. Kore’ye vardığınızda, Hangul’daki adresi kullanacaklar.

Sonunda, zarfınız resimdeki gibi görünmelidir; sağ alt köşede teslimat adresi ve sol üst köşede iade adresi (adresiniz) ile.

BTS’e Mektup Örnekleri

BTS'e Mektup Örnek
BTS’e Mektup Örnek

BTS’ye Nasıl Mektup Gönderilir İşte İpuçları

Sizin için bazı ipuçlarımız var. Lütfen aşağıdaki ayrıntıları okuyun:

Kendinizi tanıtarak başlayın

Erkekler sizi, sizin onları tanımak istediğiniz kadar tanımak isterler, bu yüzden önce kendiniz hakkında , yani adınız, bulunduğunuz şehir, yaşınız, arkadaşlarınızın size taktığı lakap ve bu tür özellikler hakkında biraz yazarak başlayın . .

Onlara neden yazdığını söyle

Çocukların en çok okuyacakları şey bu. Onlara sizin için ne anlama geldiklerini anlatın, müziklerinin size nasıl yardımcı olduğunu açıklayın ve onlara tüm sevginizi ve desteğinizi gösterin.

Saygılı ve kibar olun, tıpkı sizin gibi bir insanla konuştuğunuzu unutmayın .

Kısa ve basit ama anlamlı tutmak en iyisidir. 💘

Bir dilekle kapat

Bir şarkı için onlardan yapmalarını isteyeceğiniz ya da bir konu hakkında tavsiyelerde bulunacağınız, unutulması zor, böylece kalplerinde işaretlenmiş bir şey. ✨

BTS’e mektup nasıl gönderilir: SSS

Bize bıraktıkları tüm şüpheleri yorumlarda derledik ve burada cevapladık.

Oğlanların mektubumu okuduğunu nasıl bilebilirim?

BigHit ve arkadaşları aldıkları her mektubu okuduklarından emin oldular, böylece mektubunuzu okuyacaklar. Bilmesi biraz zor olan şeyse ne zaman olacağı , ancak mektubun hedefine ulaştığını kullandığınız posta servisinden izleyebilirsiniz.

Mektubun gelmesi ne kadar sürer?

Mektubun ulaşması için geçen süre, seçtiğiniz posta hizmetinde size verilecek bilgilerdir. Mektubu hedefine ulaşana kadar izleyebileceğiniz posta hizmetleri bile var . Ülkeye ve posta acentelerine bağlıdır. Genellikle İspanya’dan 5 gün ile bir hafta arasında, Meksika, Kolombiya ve diğer Güney Amerika ülkelerinden ise 15 gün ile bir ay arasında sürer.

Adresimi girmeli miyim?

Evet, adınızı ve adresinizi İspanyolca yazmalısınız, ancak sonunda ülkenizin adını Hangul’da yazmalısınız. Bu, mektubun adresinize tekrar gönderilmesi durumunda geçerlidir.

Başka bir mektupla cevap verebilirler mi?

Çocukların mektupları yanıtladığına dair tanıklıklar var, buna bir örnek 9 yaşındaki V hayranı Yoon Jihoo’nun durumu. Bu nedenle adresinizi iyi yerleştirmelisiniz, size ne zaman cevap vereceklerini asla bilemezsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?

Fiyatlar bulunduğunuz ülkeye göre değişmekle birlikte genel olarak fiyatlar oldukça uygundur .

Pullar nelerdir veya gerekli mi?

Postanede, onları satın almak için hangi pulların gerekli olduğunu size söyleyebileceklerdir.

Ona istediğim kadar yazabilir miyim?

Evet, ona ne zaman istersen yazabilirsin ama bunu çok sık yapmamaya çalış , erkeklere her gün bir sürü mektup geliyor.

Mektup göndermek için zarf ölçüleri nelerdir?

210 x 297 mm ölçülerinde standart bir A4 zarf kullanmalısınız .

İdollerinize bir mektup yazmaya karar verdiniz mi? Sizi temin ederim ki, basit bir kağıt alıp onlara hissettiğiniz her şeyi söylemek çok heyecan verici ve özgürleştiricidir. 💌

Sizi izlenimlerinizi yorum kutusuna bırakmaya davet ediyoruz, mümkün olan en kısa sürede cevap vereceğiz.

Makaleyi bildiğiniz tüm ARMYlerle paylaşın! BTS’e mektup göndermek için can atıyorlar ve belki de bunu nasıl yapacaklarını bilmiyorlar. Kolaylık için aşağıdaki düğmeleri kullanın.