Lee Seung-gi Sevgilisi Kim? Hakkında Detaylar

Lee Seung-gi Sevgilisi Kim: Lee Da-in’in ajansı, çiftin birbirlerini tanımaya başladığını ve aşklarının ortak golf tutkusundan kaynaklandığını belirten haberi doğruladı.Baeksang Sanat Ödülü sahibi ‘Yılın Şovmen’ Lee Seung-gi, Kore medyasında yıldızın Güney Koreli Aktris Lee Da-in ile ilişkisi olduğunu iddia ettiği için artık bekar rozetini takmıyor. Daha önce popüler realite programı Masters in the House’da evlilikten bahseden ‘Mouse’ yıldızının, ‘Alice’ yıldızını bir yıldan kısa bir süredir gördüğü bildiriliyor. Lee Da-in’in ajansı 9ato Entertainment, çiftin altı ay önce birbirlerini tanımaya başladığını belirten haberi doğruladı.

İLGİLİ:Seo In-guk Sevgilisi 2021, İdeal Tipi Nedir?

Bir Koreli medya raporu 33 yaşındaki arasındaki aşk crooner ve 28 yaşındaki ‘Benimle evlenir misin’ ortaya koymaktadır: ‘golf’ onların sevgisinden bloomed ‘Hwarang’ı Şair Savaşçı Gençlik’ yıldızı Yeni programı ‘Mouse’ tüm öfkeyi taşıyan Seung-gi, ‘Masters in the House’ adlı realite programında evlilik hakkındaki hislerinden bahsetti. “Bugünlerde pek çok ünlü evlenip çocuk sahibi oluyor. Çok cesaret gerektiriyor” dedi.

Lee Seung-gi ve Lee Da-in flört ediyor

Seung-gi ve Da-in’in çıktığı haberi doğrulandıktan sonra Kore medyası Dispatch, çiftin Seung-gi’nin büyükannesini ziyaret ettiği güne ait ikilinin hiç görülmemiş, özel görüntülerini yayınladı.

Bir All K-pop makalesi, ikilinin bir yıldır çıktığını gösteriyor. Seung-gi’nin tüm boş zamanını ‘Doctor Prisoner’ yıldızıyla ‘Mouse’u çekmek dışında geçirdiği bildiriliyor. Ekranda dürüst ve canlı kişiliğiyle tanınan oyuncu, daha önce evlilik ve gelecek hakkında açıkça düşünmüştü. ‘Song-Song çifti’ olarak da bilinen Song Joong-ki ve Song Hye-kyo’nun ayrılma hikayesine tepki gösteren yıldız, “Harikalar. Bu kolay bir karar değildi” dedi. Evlilikten bahsederken, “Evlilik mi? İşimi kaybediyorum? O zaman yaşamak için ne yapayım? Zor!” dedi. Başka bir klipte de “Kırk yaşın altında (kırk yaşının içinde) evlenmek istiyorum” diyor.

En yeni K-drama çiftinin ilişkisi hakkında fazla bir şey söylenmemiş olsa da, Lee-çiftinin hayranları haberlere tepki vermek için Twitter’a gitti. Bir hayran, “Ne?! Vay canına. Yani bu bir söylenti değil, bir teyit mi? Ben bile buna şaşırdım ama İKİNİZİ TEBRİK EDERİM!” Başka bir hayran, “OMG gerçekten?