Seo In-guk Sevgilisi 2021, İdeal Tipi Nedir?

Seo In-guk Sevgilisi 2021: Sosyal medya sohbetleri, K-pop şarkıcısı ve aktöre dönüşen aktörün aşk hayatına artan bir ilgi gösteriyor. Devam eden tvN fantezi rom-com K-dramasının popülaritesinin patlamasının ardından ‘Doom At Your Service’ yüreklisi Seo In-guk manşetlerde yer aldı. Kalbin gizli bir mücevherine sahip olan, karanlık ve gizemli Myul-mang, ekrandaki sevgilisi Dong-kyung’a (Park Bo Young tarafından canlandırılıyor) daha da derinden düşüyor, hayranlarını çılgına çeviriyor.

Sosyal medya sohbetleri, K-pop şarkıcısından aktöre dönüşen hayatına artan bir ilgi gösteriyor. 2021’de Seo In-guk’un evlilik, otuzlu yaşlarındaki yaşam ve daha da önemlisi ‘Reply 1997’ yıldızının şu anda biriyle görüşüp görüşmediği konusundaki düşüncelerini öğrendik. Sessiz ve tatlı bir tavrı olduğu bilinen Seo In-guk (oldukça karamsar olan Myul Mang’ın aksine), yakın zamanda yaptığı bir röportajda, aralıksız çalışma isteğinin dinlenmekten değil, ilham kaynağı annesinden geldiğini paylaştı.

İLGİLİ: Ryu Jun-yeol ve Hyeri Sevgili Mi, Onlar Ayrıldı Mı?

Kişisel hayatı hakkında konuşan Seo In-guk, yaklaşmakta olan filmi ‘Pipeline’ için düzenlediği basın toplantısında, “Çıkış yaptıktan sonra anneme bu işi bırakmasını, dinlenmesini ve arkadaşlarıyla bir seyahate çıkmasını söyledim. Annem yine de istemedi ve işten istirahat ederse vücudunun ağrıdığını söyledi. Ayrıca yeni insanlarla tanışmaktan hoşlandığını söyledi, bu yüzden ona istediğini yapmasını söyledim” diye ekledi, “Annemin kanı bende. İşten istirahat edersem aynı şekildeyim. Çalışmaya devam etmek istiyorum”, allkpop bildirdi.

Seo In-guk kiminle çıkıyor?

Seo In-guk’un son resmi ilişkisi Güney Koreli şarkıcı Park Bo-ram ile oldu. Hem In-guk hem de Bo-ram, kariyerlerini ‘SuperStar K’ ve ardından ‘SuperStar K2’ adlı realite şovundan aldılar. Haberlere göre, ikisi de Bo-ram, 2010 yılında her iki ebeveyninin de ölümünün ardından bir trajedi ile karşı karşıya kaldığında, ‘Gülümseme Gözünüzde Kaldı’ aktörü zor zamanlar boyunca Bo-ram’ın yanındayken yakınlaştılar. 2019’un ilerleyen saatlerinde, raporlar çiftin ‘doğal olarak’ ayrıldığını iddia etti.

Ünlü oyuncu evlilikle ilgili düşüncelerini dile getirdi

33 yaşındaki Seo In-guk’a şu anda bekar olduğunu açıkladığı ‘Pipeline’ için düzenlediği basın toplantısında evlilik hakkındaki düşünceleri de soruldu. “Henüz evlilik hakkında bir düşüncem yok. Arkadaş gibi bir baba olmak istiyorum” dedi. Oyuncu, “Şu anda bir ilişkim yok. İyi birini bulursam bulurum” diye ekledi. ‘İdeal’ tipinden bahseden şarkıcı, önceki bir röportajda , “Aşkın yaş sınırı olmadığını düşünüyorum. İdeal tipim olarak zeki bir kadını güzel bir kadına tercih ederim.”