BLACKPINK Lisa, Jennie, Jisoo ve Rose Vücut ölçüleri 2021

BLACKPINK Lisa, Jennie, Jisoo ve Rose Vücut ölçüleri listemizi sizler için oluşturduk, çünkü gerçek bir BLINK olarak en sevdiğiniz K-Pop idollerinin en küçük ayrıntısını bile bilmeniz gerektiğini biliyoruz. Boy, kilo ve göz renginden BLACKPINK’in bel ölçülerine kadar . Ama merak etmeyin! Lisa, Jisoo, Rosé ve Jennie’nin ölçüleriyle ilgili her şeyi öğrenmek için doğru yere geldiniz.

Vücutlarının estetiği gerçekten harika ve onları taklit etmek istediğimizden çok daha fazlası. Diğer idollerin aksine bu kızlar genellikle “karınca beli” denilen ince belleriyle tanınırlar .

BLACKPINK üyelerinin ölçülerinin ne olduğunu bilmek ister misiniz?

ÖNERİLEN: BLACKPINK Lisa Diyet ve Egzersiz Rutini 2021

Kimin en ince beline sahip olduğuna şaşırabilirsiniz!

BLACKPINK’ten Rosé’nin ölçüleri

Sevimli Rosie , BLACKPINK’te en uzun boylu olan , uzun bacakları ve ince vücudu, hiçbir BLINK’in görmekten bıkmayacağı bir şey. Spesifik olarak, Rosé’nin boyu 1 metre 68 santimetredir , çoğu zaman güzel topuklu ayakkabılar giydiği için belirlenmesi çok kolay olmayan bir şeydir.

Öte yandan, BLACKPINK’ten Rosé’nin kaç kilo olduğunu bilmek istiyorsanız , cevap 41 kilo, o bir tüy!

ÖNERİLEN: BLACKPINK Burçları: Hangi İdol ile Uyumlusun?

Rosé’nin beli ne kadar uzun?

Bu kızları sahnede veya sosyal medya fotoğraflarında her gördüğümüzde , BLACKPINK’in en ince beline kimin sahip olduğunu merak etmeden edemiyoruz Ve bugün, sonunda cevabı bileceksiniz.

Rosé bu gruptaki en ince bele sahip idol!

Bel ölçüsü 60 cm’dir. Bir süre önce ağlarda Rosé’nin bel ölçülerinin sadece 19 inç olduğunu söyleyen bir söylenti yayılmasına rağmen, idol King of Mask Singer programında bir stilistin ölçümlerini aldığını ve belinin aslında 60 santimetre olduğunu keşfettiğini açıkladı.

Biz BLINK’ler, muhteşem bir şekilde şarkı söyleyip dans eden süper yetenekli etten kemikten bebeklere sahip olduğumuz için çok şanslıyız.

BLACKPINK Lisa Manoban ölçüleri

Karınca belinden tam olarak nasıl yararlanacağını bilen biri varsa, o da Lisa’dır. Maknae , grubun en uzun ikinci üyesidir ve sürekli olarak BLINK’lerin daha da çok sevdiği görünümler verir. 😍

Şirin Rosie ve Thai Lisa , BLACKPINK’in en uzun bacaklı üyeleridir ve ellerinden geldiğince hava atıyorlar .

Spesifik olarak, Lisa’nın boyu 1 metre 67 santimetre , kilosu 41 kilogram iken, göz rengi kahverengi ve ayakkabı numarası 5.5 (ABD), Rosé’nin ölçülerinin ikizi mi? ?

Öte yandan, Lisa’nın yüz ölçümleri çok küçük görünüyor , aslında birçok hayran onun BLACKPINK’te en küçük yüze sahip olduğuna inanıyor, ne düşünüyorsunuz?

BLACKPINK’ten Lisa’nın beli ne kadar uzun?

Lisa’nın bel ölçüsü gerçekten kıskanılacak, her elbise, etek veya pantolonun uyduğu ve MÜKEMMEL göründüğü 71 santimetre !

BLACKPINK’in altın kızının rüya gibi beli vurgulamak için her zaman kıyafetini çok dikkatli seçtiğini söyleyebilirsiniz . 

BLACKPINK Jennie’nin Ölçümleri

Jennie, porselen kadar güzel, grubun en küçük yüzlerinden birine sahip ve beli o kadar küçük ve gerçek dışı ki, onu cennetten düşmüş bir melek gibi gösteriyor. 😇

Çeşitli Asya dergilerine göre, Jennie Güney Kore’deki en güzel idollerden biri ve kim aksini söylemeye cesaret edebilir?

Jennie, BLACKPINK’teki en küçük boylardan biridir . Özellikle Jennie’nin boyu 1 metre 63 santimetre , o kadar küçük ki ona sarılmak istiyorsunuz!

Öte yandan, BLACKPINK’ten Jennie’nin ağırlığı sadece 48 kilogram , göz rengi koyu kahverengi ve ayakkabı numarası 5 (ABD) . Jennie hakkında gerçekten her şey çok güzel. 😍

Jennie’nin beli ne kadar uzun?

Bu kızlar görünüşe göre o kadar yakınlar ki, ölçüleri bile aynı, çünkü Jennie’nin belinin ne kadar olduğunu sormak , Lisa’nın belinin ne kadar olduğunu sormakla aynı şey , çünkü NiNi’nin beli de 71 santimetre . Buna inanabiliyor musun?

Jisoo’nun ölçüleri

Jisoo, güzelliğiyle en çok tanınan idollerden biridir. Grup içinde, hepsinin en küçük ve en sevimli boyuna sahip olanıdır . 🌸

Jisoo’nun boyu 1 metre 62 santimetre , ancak diğer BLACKPINK üyeleri kadar uzun görünmek o kadar da zor değil, çünkü birçok BLINK idolün ayakkabılarında 2 ila 4 santimetre daha fazla yükseklik ekleyen tabanlık giydiğini iddia ediyor . .

Ama boyu en kısaysa BLACKPINK’ten Jisoo kaç kilo?

Jennie gibi, Jisoo da sadece 48 kiloydu , bu da boyları arasında sadece 1 santimetre fark olduğu için beklenen bir şeydi.

Öte yandan, Jisoo nerede durursa dursun göz alıcı bir siyah göz rengine sahip ve ayakkabı numarası 5 (ABD).

BLACKPINK’in ölçüleri hemen hemen aynı olduğuna göre, sizce bu kızlar ayakkabılarını ve kıyafetlerini birbirlerine ödünç verirler mi?

BLACKPINK’ten Jisoo’nun beli ne kadar uzun?

Ne yazık ki, Jisoo’nun bel ölçüleri hakkında henüz kesin bir resmi bilgi yok. Ama araştırmama göre bel ölçüleri Jennie’ninkine yakın .

BLACKPINK göz boyutu

BLINK’lerin kalplerinde en sevdikleri idollerin her fiziksel detayını bilmeleri gerekiyor ve bu nedenle BLACKPINK’in göz büyüklüğü hakkında bazı teoriler var.

Özellikle, bazı hayranlar Jisoo ve Lisa’nın en büyük gözlere sahip üyeler olduğuna inanıyor . Oysa Rosé’nin gözleri iri ama bazen aegyo sal tekniğiyle çalışıyormuş gibi görünüyor . Sen ne düşünüyorsun?

Öte yandan, Jennie’nin BLACKPINK’in en küçük gözlerine sahip olduğu, genişliklerinin daha büyük olduğu, ancak daha uzun veya daha yuvarlak olmadığı söyleniyor.

BLACKPINK’in boyları hakkında eğlenceli gerçek

BLACKPINK’in ait olduğu eğlence ajansının kızları hep aynı boyda gösterdiğini biliyor muydunuz?

İşte böyle! Böylece en sevdiğiniz idoller hakkında daha çok şey bilirsiniz. Ajans, Jennie ve Jisoo’ya her zaman yüksek ayakkabı giydirirken , Rosé ve Lisa’nın daha düşük ayakkabı giymesi gerekiyor. Bu şekilde bize kızların aynı boyda olduğu hissini veriyorlar.

Ne kadar topuklu giyerlerse giysinler, K-Pop sahnesinin hayranları, BLACKPINK üyelerinin K-Pop’taki en uzun bacaklı kızlar olarak kabul edildiğine inanıyor.