BlackPink Jisoo Kaç Yaşında,Boy,Kilo ve Instagram Hesabı

BlackPink Jisoo Kaç Yaşında: Kim Jisoo, Güney Koreli bir şarkıcı, dansçı ve modeldir. Kim Jisoo, Blackpink kız grubunun baş vokalisti ve görseli olarak Ağustos 2016’da YG Entertainment altında ilk çıkışını yaptı. Bir ünlü olarak, güzel yüzü ve yetenekleriyle ününün çoğunu kazandı.

Vücut Ölçümü ve Sosyal Medya

Jisoo, grubun en kısa üyeleri arasında yer alıyor. Yaklaşık 162 cm, yani yaklaşık 5 fit 3 inç uzunluğunda duruyor . Aynı şekilde vücudu 45 kg ağırlığındadır.

İLGİLİ: Kpop Stajyerleri Para Kazanıyor Mu? 2021 Stajyer Rehberi

Ad Soyad:

Jisoo Kim

Doğum tarihi:

03 Ocak 1995

Yaş:

26 yıl

Burçlar:

Oğlak burcu

Şanslı numara:

10

Kim Jisoo, Güney Koreli bir şarkıcı, dansçı ve modeldir. Kim Jisoo, Blackpink kız grubunun baş vokalisti ve görseli olarak Ağustos 2016’da YG Entertainment altında ilk çıkışını yaptı. Bir ünlü olarak, güzel yüzü ve yetenekleriyle ününün çoğunu kazandı.

Jisoo’nun kabarcıklı ve 4 boyutlu bir kişiliği var. Grup arkadaşı Jennie, Jisoo’nun İngilizce bilmediğini çünkü bunu yapmaktan utandığını ancak İngilizce anladığını söyledi.

Jisoo, güzelliği ve kişiliği için seçildi. Sahne Sanatları Lisesi Okulu’nda okurken çok popülerdi.

Kariyer ve Mesleki yaşam

Jisoo, 2011’de YG Entertainment’a katıldı ve bir seçmeyi geçti. Jennie, sözleşmeyi imzaladıktan hemen sonra kariyerine başlamadı, bunun yerine yaklaşık dört yıllık ciddi bir eğitim sürecinden geçti. Sadece şarkı söylemesi üzerine çalışmakla kalmadı, aynı zamanda dans etme konusunda da yetenekliydi.

Jisoo, çıkışından çok önce bile güzel yüzü ve yetenekleriyle popülerdi. Ve bu nedenle çok sayıda reklamda rol aldı. Hâlâ stajyer iken Jisoo, şirketi ve kıdemli Sandara Park’la birlikte KBS2’nin draması The Producers’da minyatür bir rol oynadı.

İlk çıkışı

Jisoo’nun grubu ‘Blackpink’s’ 2012’den önce planlanmıştı ve yıllardır sıkı bir şekilde eğitilmiş ve dünya için hazırlanmıştı. Grup arkadaşları Jennie, Lisa ve Rose ile birlikte 8 Ağustos 2016’da ilk albümleri ‘Square One’ ile çıkış yaptı.

Şarkılarından biri olan ‘Whistle’, ‘Gaon digital Chart’ın bir numaralı hit oldu ve Müzik Videosu YouTube’da viral oldu. Bir gecede dünya çapında kazandılar ve hatta ‘Billboard Social 50’de en yüksek puan alan kadın markası oldular.

Jisoo ve grubu 22 Haziran 2017’de single’ları ‘As If Its Your Last’ ile kariyerinin en yüksek zirvesine ulaştı. Şarkı, ‘Billboard World Digital Song’ listesinde ilk kez yer aldı. Durmadan devam etmekten başka seçenekleri yoktu. Aynı şekilde, 30 Ağustos 2017’de Japonya’da çıkış yaptılar. Nisan 2019’da Jisoo ve grubu Coachella’da sahne aldı. Coachella’da sahne alan ilk Kpop gösterisi oldular.

Solo Aktivite

Jisoo ayrıca ellerini moda olarak iki yana açtı. Gucci, Burberry, Chanel ve Givenchy gibi popüler markaların moda şovlarında giyiniyor. Solo aktivitesine gelince, ilk olarak Blackpink’teki ilk çıkışından çok önce bir aktör ve model olarak başladı.

Şimdiye kadar Jisoo sadece iki Kore dizisinde kamera hücresi olarak rol aldı, ilk olarak 2015’te KBS2, The Producers’da kendini oynadı. Son zamanlarda 2019’da tvN’in Arthdal Chronicles’da kamera hücresi olarak yer aldı.

ilişki durumu

Kim Jisoo, hiç erkek arkadaşı olmadığını itiraf ediyor. Şirketi YG, kızları flört etmekten alıkoyuyor ve erkeklerle takılmaları konusunda sert davranıyor. Ajans, öğle ve yemek programlarını erkek kursiyerlere göre farklı zamanlarda bile planlamıştı. Erkek sanatçıların bile birbirleriyle tanışması ve konuşması kesinlikle yasaktır.

Jennie’nin aksine Jisoo, onu tartışmalardan uzak tuttu ve söylentilerden kaçındı. Bununla birlikte, müzik endüstrisinde bir kadın olduğu için hayranları tarafından diğer erkek sanatçılarla birlikte gönderilir. Aynı şekilde, BTS’den V ile gizlice çıktığına dair bazı söylentiler var.Ayrıca, IKon’un üyesi olan EXO’dan Suho ile çıktığı da söylendi. Ancak tüm söylentileri yanlıştır.