BLACKPINK, Filipinli BLINK’ler için Hayran Etkinliği Düzenleyecek

PH BLINK’ler, hazır mısınız? BLACKPINK, bu hafta Filipinli BLINK’leri için çevrimiçi bir hayran etkinliği düzenleyecek! Tüm detaylar için okumaya devam edin!

16 Haziran Çarşamba günü, Filipin merkezli telekomünikasyon şirketi Globe Telecom Inc., BLACKPINK’in markanın Kmunnity PH Facebook grubu için 18 Haziran’da saat 20.00’de GMT+8’de çevrimiçi bir hayran etkinliği düzenleyeceğini açıklayan bir bildiri yayınladı. Hayran etkinliğinin adı “SHOW YOU LIKE THAT” ve “ultimate Globe fans” için özel bir gösteri.

Globe Telecom Inc., hayranların birbirleriyle ve en sevdikleri idollerle bağlantıda kalmaları için benzersiz ve yenilikçi yollar bulmaya kararlı olduklarını belirtti. Bu, Filipinlileri her gün yükseltme amaçları doğrultusunda yapılır.

AYRICA OKUYUN: BLACKPINK Jisoo Kadın İdol Olarak Seçildi İnsanlar Reality Şovlarda Görmek İstiyor
Özel K-eğlence merkezli Facebook grubu Kmmunity PH üyelerine, BLACKPINK’in dört üyesini – Jisoo, Jennie, Rosé ve Lisa – selamlaşırken, onları yakalarken ve Filipinli BLINK’leriyle etkileşim kurarken yakalamaları için özel erişim verilecek. !

İLGİLİ: BLACKPINK Şarkıları, Albümleri, Sırasıyla Tam Liste

Bu yılın başlarında, Ocak 2021’de Globe Relecom Inc., BLACKPINK’in ilk dijital, çevrimiçi konseri “THE SHOW”un organizatörlerinden biriydi. Konser Globe ve BLACKPINK tarafından telekomünikasyon şirketinin en yeni kampanyası “Reinvent Your World” ile ortaklaşa düzenlendi.

BLACKPINK’in Son Aktiviteleri

15 Haziran 2021’de YG Entertainment, BLACKPINK’in 5. yıldönümünü kutlamak için “4 + 1” başlıklı özel bir proje duyurdu.

BLACKPINK, 5. Yıldönümü Projelerinin İlk Bölümünü Açıkladı – ‘BLACKPINK THE FİLM’

25 Şubat 2021’de BLACKPINK, Seul’deki COP26’nın resmi savunucusu olarak resmen atandı. Kız grubuna, iklim değişikliği konusunda farkındalık yaratma çalışmaları için Birleşik Krallık Başbakanı Boris Johnson tarafından yazılan kişisel takdir mektupları verildi.

Daha önce, Aralık 2021’de BLACKPINK, 2021 Birleşik Ulusal İklim Değişikliği Konferansı’nı tanıtmıştı. Hayranları iklim değişikliği konusunda harekete geçme ve neler olduğunu, ne olması gerektiğini ve değişimin nasıl bir parçası olabileceklerini öğrenme yolculuklarında onlara katılmaya teşvik ettiler.

BLACKPINK Rosé ve Lisa ‘The Penthouse 3’te ‘Cameo’ Yaptı

2021’de BLACKPINK, 60 milyondan fazla abonesiyle YouTube’da en çok abone olunan grup olarak Guinness Dünya Rekoru’na layık görüldü. Nisan 2021 itibarıyla BLACKPINK, platformda en çok abone olunan ikinci müzik sanatçısıdır.

Mart 2021 itibarıyla BLACKPINK, Spotify’da en çok takip edilen kız grubudur. Ek olarak, Güney Kore’deki en güçlü ikinci ünlüler seçildiler.