Bae Suzy ve Lee Min Ho Aşk Hikayesi Hakkında Her Şey

Bae Suzy ve Lee Min Ho Aşk Hikayesi: Kabul edelim: idoller insandır ve onların da sevgiye ihtiyaçları vardır. Profesyonel programlardan kaynaklanan çok fazla baskı ve stresin ortasında, bir partnerin duygusal desteğini isteyeceklerdir. Bununla birlikte, popülerlikleri risk altında olduğu için bir ilişki içinde olduklarını ortaya çıkarmak onlar için zararlıdır. Aktörler Suzy ve Lee Min Ho’nun durumunda, en kritik olanın görüşü önemsizdi. Burada nedenini açıklıyoruz.

Kore ve sözde en popüler aktörlerinden biri tarafından oluşturulan çift Ulusun First Love , neredeyse 3 yıllık uzun bir romantizm vardı ve nerede olduklarının bilinmesine rağmen paparazzilerin onları keşfetmesi çok zor oldu , taraftarlar bazı karşılaşmaları hakkında bilgi edinme fırsatı buldular. Okumaya devam edin ve onların aşk hikayesi hakkında her şeyi öğrenin!

Suzy ve Lee Min Ho nasıl tanıştı?

Genellikle aynı şirketten idoller ve aktörler arasında aşk yaşanır, Suzy ve Lee Min Ho arasındaki ilişkiyle ilgili en garip şey , hiç birlikte çalışmamış olmaları ve aynı şirketten olmamaları. Peki romantizminiz nasıl başladı?

ÖNERİLEN: Bae Suzy Kaç Kilo,Boy,Yaş,Sevgilisi ve İnstagram

Kore’de popüler bir eğlence portalı olan Dispatch’in ortaya çıkardığı fotoğraflara göre , her şey şarkıcı ve aktörün 2015’te tanıştığı Londra’da başladı. Ancak Min Ho’nun birçok arkadaşı, yıldızın zaten “Evet” aradığını itiraf etti. Bae Suzy’den.

10 Mart 2015’te her iki oyuncu da Incheon havaalanından Londra’ya uçtu ve burada tüm aşk hikayesi başladı, çünkü 22 Mart’ta Dispatch ilk fotoğrafları yayınladı , görünüşe göre çift bir randevudaydı. Ve bunun sadece bir arkadaşlar toplantısı olmadığını biliyoruz! Ertesi ay, her birinin ajansları ilişkilerini doğruladı.

Suzy ve Lee Min Ho arasındaki “Gizli” tarihler

Aslında, her iki oyuncu da asla gizlice kaçmayı denemedi ama görünüşe göre biraz mahremiyet istiyordu . Düşünelim: Bu çift, Kore’de dünya çapında tanınan ilk aktörlerden ve bir grubun Görsel, Merkez ve Yüz kavramını tanımlayan idol ve aktrislerden biriydi . Elbette paparazziler onları fotoğraflama fırsatını kaçırmazlardı.

ÖNERİLEN: Bae Suzy Diyet Ve Kilo Kaybı Dönüşümü

Görünüşe göre, ilk yakalanan buluşma Londra’da bir gece oldu ve günler geçtikçe şehirdeki bir otelde üç gün birlikte geçirdikleri de keşfedildi. Ne kadar romantik.

Bununla birlikte, Miss A’nın eski üyesi ve The Heirs’ten aktör arasındaki bu toplantı konuşulacak çok şey verdi , çünkü Kore’de sadece bir aylık ilişki ile partnerinizle bir gece geçirdiğiniz pek görülmez. Ülkede Batılılar için biraz katı, gerçek dışı ve hatta saçma görünen birçok ahlaki norm olduğunu hatırlayalım.

En takıntılı hayranlardan gelen olumsuz yorumlara rağmen bu aşk haberi büyük bir kalabalığı sevindirdi . Bae Suzy ve Lee Min Ho, Güney Kore’nin en sevilen çiftlerinden biri oldular ve bu durum önümüzdeki 3 yıl boyunca da devam edecekti.

aşık olmaktan daha fazlası

Min Ho ve Suzy arasındaki ilişki, çift ​​olarak ilk yıllarını tamamladıklarında aynı yüzükleri takmaya başladıkları için aralarındaki büyük aşkla karakterize edilmiş gibiydi .

Öte yandan, ikinci yıldönümlerinde yakın arkadaşları ve aileleriyle paylaştıkları harika bir parti düzenlediler. Birçok hayran, birlikte olmak için yaratıldıklarını söyledi.

Gerçekte, aşıkların hiçbiri basınla olan ilişkilerinden bahsetmedi , ancak bir keresinde Min Ho evlenme ve bir aile kurma arzusunu dile getirdi. Elbette bize bir mesaj veriyordu!

İkinci yıl dönümü ve evlilik söylentileri

Mart 2017’de ikinci yıldönümlerinden başlayarak, her gün Kore’nin en sevilen çifti arasındaki evlilik söylentileri duyuldu . Bu yıl, Min Ho’nun 2 yıllık askerlik hizmetini tamamlaması gereken tarih, The Legend of the Blue Sea kaydını bitirdikten sonra yakındı .

Suzy ve Lee Min Ho arasındaki ani ayrılık

K-Pop ve K-Drama hayranları için her şey açık görünüyordu: Lee Min Ho ve Bae Suzy evlenecekti, buna hiç şüphe yoktu. Ama … Sürpriz! Çift, neredeyse 3 yıllık ilişkilerini Kasım 2017’de aniden sonlandırdı.

Bu kararı vermelerinin gerçekten somut bir nedeni yok, ancak bunun tipik nedenlerden olduğuna inanılıyor: yoğun programlar ve paparazzilerin baskısı. Bir keresinde Suzy, Min Ho ile ayda bir randevuya çıkma şansı olduğunu söyledi, ancak zaman geçtikçe, bu sürdürülemezmiş gibi görünüyordu.

Çiftin açıklama yapmaması nedeniyle dedikodular eksik olmadı. Hatta şarkıcı ve aktrisin sadakatsiz olduğu bile söylendi.

Bu zamana kadar, Lee Min Ho 2 yıllığına askerlik hizmetini yapacaktı, bu yüzden bu onun dağılmasının nedenlerinden biri olabilirdi. Sonunda, aşıklar bunu neden yaptıklarını anlayanlardır ve hayranlar olarak kararlarını desteklemek zorundayız .

Suzy ve Lee Min Ho’nun aşk sonrası ilişkisi

Bae Suzy ve Lee Min Ho ilişkilerini iyi şartlarda ve iyi arkadaş olarak bitirdiler. 2019’da bile bir toplantıya geri döndüler, ancak manzara aşk niyetleri olmayan sıradan bir şeydi .

Oyuncuya gelince, yoğun programı ve askerlik süresi nedeniyle başka bir aşk skandalına karışmadı. Öte yandan, Suzy aktör Lee Dong Wook ile çıkıyordu, ancak sadece 4 aydır.

Hiç şüphe yok ki bu, sektördeki en sevilen çiftlerden biriydi ve ikisi de basının kötü niyetli girişimlerine rağmen ilişkilerini nasıl gizli tutacaklarını biliyorlardı. Gelecekte onları tekrar bir arada görebilecek miyiz?