İTZY’nin Lideri Kim? Hwang Yeji Hakkında 6 Gerçek

İTZY’nin Lideri Kim: İTZY’nin başarısı inkar edilemez. Üyelerinin genç yaşına rağmen, bu kızlar müzik endüstrisine tutkulu olduklarını kanıtladılar: benzersiz kız gücü tarzı konseptler , kendini sevmeyle ilgili şarkılar ve çok fazla kalori kaybetmenizi sağlayacak danslar. Ryujin en popüler üyelerden biri olsa da , İTZY lideri kendine has tarzıyla dikkatlerden kaçmadı. Hwang Yeji hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz!

İTZY lideri hakkında biraz daha bilgi edinin

Hwang Yeji 26 Mayıs 2000’de doğdu. Bu doğru, 20 yaşında zaten dördüncü neslin en popüler gruplarından birinin lideri. Lider olmanın yanı sıra üstlendiği pozisyon ana dansçı pozisyonudur, ancak bir K-Pop grubunun parçası olmak ve Lider Dansçı olarak performans sergilemek onun planlarından biri değildi. Okuyun ve nedenini öğrenin!

1. Danstan nefret etmeden önce

Okuduğunuz gibi: ITZY’nin lideri dans etmeyi sevmiyordu ! Dansa ilk adımlarını okulun beşinci sınıfındayken attı, ancak gerçekte ciddiye aldığı bir şey değildi ve nadiren yapardı.

ÖNERİLEN: Yeji Kaç Yaşında,Boy,Kilo ve İnstagram Hesabı

Yeji, okuldan çıktıktan sonra ne yapmak istediğini ancak sekizinci sınıfa kadar keşfetti. Lider, dans konusunda tutkulu olmasıyla dikkat çekti ve 2015’te JYP Entertainment’ın saflarına katılmaya karar verdi. Orada 2018 yılında o ajansın düzenlediği müzik yarışması The Fan programına katıldı.

İlk performanslarından itibaren yadsınamaz yeteneği için birçok tebrik almaya başladı. 2 PM’den Junho için bile Yeji, teşkilatın gizli silahını temsil ediyordu, dolayısıyla Gizli Silah takma adını aldı .

2. Jeonjudo’da büyüdü

Genç lider Kore’nin başkenti Seul’de doğdu, ancak ülkenin güneyindeki bir kasabada büyüdü. Eğlencenin merkezinde doğup bambaşka bir yere taşınmayı hayal edebiliyor musunuz? Yeji için bu bir engel değildi! Müzik endüstrisine girmeye karar verdiğinde, okuldan ayrıldıktan sonra 2 saatten fazla JYP Entertainment’a seyahat etmeye ve aynı yolculuğu eve geri yapmaya istekliydi. Kararlılığın açık bir örneğidir.

İLGİLİ: J Hope Kaç Yaşında,Kilo,Boy,Burç ve İnstagram Hesabı

3. İlk olarak Stray Kids TV’de göründü

ITZY lideri ilk kez 2015 yılında Stray Kids TV’deki hayatta kalma şovunda göründü Burada hayranlar JYP Entertainment’ın gelecekteki yıldızlarından birinin özel güzelliğini takdir edebildiler ve benzersiz hakkında konuştuk çünkü Yeji, özellikle çift göz kapağının olmaması nedeniyle Kore klişelerine %100 uymuyor.

Bu arada! Gösteriye bu kısa katılımdan sonra, birçok netizen Hyunjin ve Yeji arasında kardeş olduklarını düşünme noktasına kadar bazı benzerlikler buldu . Sen ne düşünüyorsun?

4. Çocukluğunda bir dans grubuna üyeydi.

Lider, tutkulu olduğunu anlayıp dansı doldurduktan sonra, ona daha fazla zaman ayırmaya başladı. Aslında, Jeonjudo’da Blue Rump adlı gençlik dans kulübü olan bir dans grubuna katıldı .

5. Hayali futbolcu ya da amigo kız olmaktı.

Bir röportaj sırasında Yeji’ye çocukken hayalinin ne olduğu soruldu ve o bir amigo veya MC (törenlerin ustası) olmak istediğini, ancak dans etmekten nefret ettiğini söyledi. İkinci hayali futbolcu olmaktı, ancak bu sporun onu neden bu kadar cezbettiği konusunda çok net değildi.

Neyse ki MIDZY için Yeji, tüm yeteneklerini ve dansa olan sevgisini keşfetti. Şimdi onun inanılmaz adımlarının ve hareketlerinin tadını çıkarabiliriz!

6. Hayranları ona Light Fury diyor

Yeji’nin yüz görünümü, televizyondaki ilk görüntülerinden bu yana, özellikle gözlerinin şekli nedeniyle dikkat çekmiştir: çift kapaklı ve tamamen eğik. Bunlara anka kuşu gözleri denir .

Aslında, Aralık 2019’da Yeji’nin lisedeyken bazı fotoğrafları ortaya çıktı ve yüzü hiç değişmedi! Onu genç ve melek gibi gösteren o bebek yüzünü ve saç şeklini koruyor.