ATEEZ İdeal Tipleri ve Tüm Merak Edilenler

ATEEZ İdeal Tipleri: Şimdi sizlere ATEEZ üyelerinin aradıkları ideal kişi ile ilgili tüm merak edilen ve hiçbir yerde bulamayacağınız ayrıntıları açıklayacağız.

ATEEZ Seonghwa İdeal Tipi

Seonghwa’nın ideal tipi sadece onun çifti değil, aynı zamanda arkadaşı da olabilen biri. Duygusal olarak talepkar olmayan ve güvenliği iletebilen, dışa dönük kişilere ilgi duyduğunu düşünüyorum. Seonghwa seçtiği kişiyle güvende hissetmekten hoşlansa da biraz özgürlük de istiyor. İlişkinin her yönünü kontrol etmesi muhtemeldir, bu yüzden liderliği almasına izin verecek birine ihtiyacı var.

ATEEZ Hongjoong İdeal Tipi

Rahat, kibar ve dışa dönük bir insan Hongjoong için idealdir. Çok etkileyici ve iletişime öncelik veriyor, ancak sevgiyi hissetme şekli çok yoğun. Bu yüzden yoğunluğunu kaldırabilen bir kişinin mükemmel olacağını düşünüyorum.

ATEEZ Yunho İdeal Tipi

Bence Yunho da dışa dönük birini istiyor. Gösterişli ve yeni şeyler deneyimlemeyi seven bir kişi onun ideal tipidir.

ATEEZ Yeosang İdeal Tipi

Yeosang hayran olabileceği biriyle birlikte olmak istiyor. Kendini adamış, sevgi ve güven gösteren insanı sever. Yeosang, arkadaş-sevgili türünde bir ilişkiye sahip olmak istiyor.

İLGİLİ: ATEEZ Üyeleri Boy ve Kiloları Hakkında Genel Bilgiler

ATEEZ San İdeal Tipi

Sadakat ve güvenlik San için çok önemlidir. Herhangi bir kıyıda kavgalardan kaçınan ve çok fazla sevgi gösteren bir insandır. San, ona verdiği kadar şefkat göstermeye istekli bir sevgilisi olmasını çok isterdi.

ATEEZ Mingi İdeal Tipi

Mingi, kendisine olan sevgisini gösteren ve aynı zamanda ona güven veren bir partner ister. Sevdiği kişiyle her zaman rahat hissetmek ister.

ATEEZ Wooyoung İdeal Tipi

İdeal tipi, entelektüel ve terbiyeli biri. Wooyoung ayrıca bir arkadaş-sevgili ilişkisi ister. Güzel, neşeli ama aynı zamanda güzel bir görünüme ve yüksek bir sosyal konuma sahip biri onu cezbeder. Wooyoung sosyalleşmeyi seven biri, bu yüzden ona her zaman bağlı olmayan bir ortağa ihtiyacı var. Onun da biraz özgürlüğe ihtiyacı var.

ATEEZ Jongho İdeal Tipi

Bence Jongho maceracı ve her zaman ilişkiyi yürütmenin yollarını arayan birini isterdi. Yabancıların ilgisini çektiğini de görebiliyorum. Yoğun, derin ve tutkulu ilişkiler içinde olan bir partner iyi olurdu çünkü o buna dahil. Ayrıca, insanların ona karşı şefkatli davranmasından hoşlanır.