ATEEZ Üyeleri Boy ve Kiloları Hakkında Genel Bilgiler

Bu makalemizde sizlere ATEEZ üyeleri boy ve kiloları hakkında merak edilenleri açıklayacağız. Kısa sürede, ATEEZ’in sekiz üyesi güçlü bir ekip olduklarını gösterdiler. Onların etkisi öyle oldu ki dünya çapında bir fenomen haline geldiler ve giderek daha fazla hayran Treasure , Say My Name ve Answer gibi şarkıların arkasındaki grup hakkında bilgi edinmek istiyor . Bu vesileyle sizi ATEEZ erkeklerinin boy ve kilosunu keşfetmeye davet ediyorum.

ATEEZ üyelerinin özellikleri nedir?

ATEEZ üyelerinin yaşları arasında pek bir fark yok ama boylarının ne kadar değişebildiğine şaşırabilirsiniz. Hazırsanız başlayalım?

  • En uzun üye Yunho ! Resmi olarak 184 cm (1.84 m) boyunda olmasına rağmen, bazıları gerçek boyunun 186 cm (1.86 m) olduğunu düşünüyor.
  • ATEEZ’in yetenekli rapçilerinden Mingi ise 183 cm (1.83 m) boyuyla onu takip ediyor.
  • Grubun en yaşlı üyesi üçüncü sırada yer alır. Seonghwa 178 cm (1.78 m) boyundadır.
  • Herkesin şaşırttığı (ya da belki de değil) maknae en uzunlar arasındadır. Jongho 176 cm (1.76 m) boyundadır.
  • San , Jongho’dan sadece bir santimetre daha kısa, yani boyu 175 cm (1.75 m).
  • Vokalistler Yeonsang ve Wooyoung, aynı yaş ve boyda. Her ikisi de 173 cm (1.73 m) boyundadır.
  • Son olarak, grubun en kısası liderlerinden başkası değildir. Hongjoong 172 cm (1.72 m) boyunda.

ATEEZ Üyelerinin Kiloları

ATEEZ üyelerinin ağırlığı, hayranlarının çoğunun ilgisini çeken bir gerçektir . Ancak bununla ilgili bilgiler yetersizdir. Sadece en yaşlı üye olan Seonghwa’nın 61 kg olduğu biliniyor .

İLGİLİ: Bts Fancafe Nedir? Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Kilo ile ilgili olarak, Wooyoung’un sözde bebek yağından kurtulmak için nasıl diyet yaptığına dair haberler de ortaya çıktı . Bu süre zarfında 10 kg kaybetti ve belirgin çenesi ve ince bacaklarıyla ATINY üyelerini şaşırttı. Ancak bu diyete başlamadan önce kilosunun ne olduğu bilinmiyor.

Artık ATEEZ üyelerinin ne kadar uzun olduğunu bildiğinize göre, bu yetenekli adamlar hakkında diğer detayları yorum kutusunda paylaşmaya ne dersiniz?