Z-Girls Üyesi Kadın İdol Carlyn Hamile Olduğunu Açıkladı

16 Haziran’da Z-Girls Carlyn hamileliğini açıklayan bir vlog aracılığıyla hayranlarını şaşırttı. Aynı videoda kadın idol, hayatında yeni bir sayfa açma arzusunu ima ederek Kore’ye dönme gibi bir planı olmadığını da paylaştı.

Çarşamba günü, kadın idolün erkek arkadaşı YouTube kanalında “HAYATIMIZIN BİR SONRAKİ BÖLÜMÜ BİRLİKTE” başlıklı yeni bir vlog yayınladı.

Videoda Z-Girls Carlyn eşiyle birlikte ailenin yeni üyesini tanıttı ve onlara destekleri için herkese teşekkür etti.

Buna ek olarak, Z-Girls üyesi, kariyeri için başlangıçta Kore’ye geri dönmeye hazırlandığını belirtti.

Ancak hamileliği nedeniyle bu planı “silmeye” karar verdi. Ayrıca pişmanlık duymadığını, gerçekten mutlu ve heyecanlı olduğunu herkese kanıtladı.

Z-Girls Carlyn kimdir?

Onu tanımayanlar için Carlyn, Z-Girls’in lideri ve ana vokalisti. K-pop grupları 2019’da ZMC altında çıkış yaptı ve daha sonra Divtone Group’a transfer edildi.

95 gömlekli Z-Girls Carlyn, aslında bir K-pop grubunda çıkış yapmak için Kore eğitim sistemi altında eğitilmiş bir Filipinli. Bu takımı özel yapan şey, teknik olarak Koreli üyesi olmayan bir K-pop grubu olmasıdır. .Aslında, 2019’da çıkış yapan Z-Boys adında bir erkek meslektaşı da var.

Ajansa göre, Z-Girls konsepti, farklı Asya ülkelerinden üyeleri olan küresel bir grubu tanıtmayı amaçlıyor.

İLGİLİ: BLACKPINK Jisoo, Reality Şovlar İçin Seçildi

Profillerine göre, grup şu anda Carlyn (Filipinler), Priyanka (Hindistan), Queen (Vietnam), Vanya (Endonezya) ve Bell (Tayland) olmak üzere beş üyeden oluşuyor.

23 Şubat’ta “What You Waiting For” single’ları ile çıkış yaptılar. Başlangıçta grup, uluslararası hayranlardan olumlu tepkiler aldı, bir fandom GalaxZ kurdu ve diğer müzik hayranlarından beklentileri artırdı.

Ancak, çıkışlarından sonra yeni müzik yayınlayamamalarının çeşitli nedenleri var. ZMC, pandemi nedeniyle şirketini 2020’de kapattı ve çeşitli ülkelerden de geldikleri için seyahat yasağı nedeniyle birlikte çalışmak zor.

Carlyn’in hamilelik haberleriyle hayranlar, özellikle grubun lideri ve ana vokalisti olarak büyük bir rol oynadığını, o zaman gruba ne olacağını merak ediyor.

Kadın idol, Filipinler’e de yerleşeceğini paylaştığı için, grubun bir sonraki hamlesinin yollarının ayrılması veya sadece dört üyeyle devam etmesi Z-Girls hayranlarının merakını uyandırdı.