TWICE Sana ve Tzuyu’nun Açıkladığı Uyku Alışkanlıkları

TWICE Sana ve Tzuyu’nun ilginç uyku alışkanlıkları ortaya çıktı. Gruptaki dokuz üyeyle, TWICE’ın hepsinin farklı uyku alışkanlıklarına sahip olması şaşırtıcı değil ! Bunu bilen kızlardan Buzzfeed tarafından en erken uyanan ve en geç uyuyan üyelerin isimlerini vermeleri istendi .

Verdikleri cevaplar sayesinde Sana ve Tzuyu’nun şaşırtıcı uyku alışkanlıkları ortaya çıktı. Onları aşağıda kontrol edin!

1. Bir hafta sonu güneş doğmadan önce uyanma olasılığı en yüksek olan kimdir?

Büyük olasılıkla güneş doğmadan uyanmak hangi üye sorulduğunda, bütün kızlar hemen aldı maknae Tzuyu.

İLGİLİ: TWICE Grup Üyeleri Hakkında Bilgiler 2021

Neredeyse hiç uyumadığını iddia ettiler ve Dahyun yakın zamanda bir örnek paylaşarak uykunun kapsamını gösterdi. Son zamanlarda kızlar müzik videolarının çekimlerini özellikle geç bitirdiler ama Tzuyu yine de ertesi sabah erken kalkmayı başardı!

Tzuyu hakkında beni şaşırtan şey, yakın zamanda bir müzik videosu çektiğimizde çok geç bitirdik. Ama tam bir üretim gününün ardından ertesi gün sabah 8’de uyandı.

— Dahyun

Bunu duyan Tzuyu nedenini açıklamaya karar verdi. Sadece vücut saati erken uyanmakla kalmıyor, aynı zamanda sabah güneş ışığı da onu uyandırıyor.

Geç yatsam bile, zaten bir uyku düzeni var. Ayrıca, sabah ışığı penceremden parlıyor.

— Tzuyu

2. Bir hafta içi gece yarısından sonra kimlerin uyanık kalması daha olasıdır?

Ardından, TWICE’dan gece yarısından sonra ayakta kalma olasılığı en yüksek olan üyeleri seçmesi istendi. Özellikle ertesi gün işleri yoksa, hepsinin geç saatlere kadar kalma eğiliminde olduğunu ortaya çıkardılar.

Ertesi gün garantili bir dinlenme günüyse, önceki gece oldukça geç uykuya dalma eğilimindeyim. Ben de çok geç uyanacağım.

— Dahyun

Daha sonra Sana’yı sürekli geç uyuduğu için seçtiler, o kadar ki üyeleri buna çoktan alıştı! Aslında o kadar geç uyuyor ki, üyeleri onu gecenin saati ne olursa olsun mesajlarına cevap vermesiyle tanıyor.

Sana şafakta mesaj attığımda bile hemen cevap veriyor. Ona ne zaman mesaj atarsam yazayım cevap alıyorum.

– Jihyo

Jeongyeon kabul etti ve ekledi, “ Ayrıca ‘Uyanık olan var mı?’ çok.