TWICE Maknaesi Kim? Chou Tzuyu Hakkında 7 Gerçek

TWICE Maknaesi: TWICE, uluslararası alanda en popüler K-Pop gruplarından biri ve daha azı için değil, çünkü 2015’in sonundan bu yana kalplerimizi ele geçiren dokuz yetenekli idolden oluşuyor. Hangisinin TWICE’ın maknaesi olduğunu bulun. bu kızlardan bu başarıyı elde eden en genç kızdır .

Çıkışlarından sadece bir yıl sonra, Cheer Up single’ları ile yılın şarkısı ödülünü kazandılar . Ayrıca şarkıcı Dua Lipa geçtiğimiz günlerde Eyes Wide Open albümü için bir işbirliği yaptı . Zafer için doğmuş bir grup!

Şüphesiz, dokuz TWICE idolümüz bu popülerlik için eşit pay alıyor, ancak bugün TWICE’ın maknaesi Chou Tzuyu’ya bir yer ayırmak istiyoruz.

ÖNERİLEN: TWICE Lideri Kim? Park Jihyo Hakkında 8 Gerçek

21 yaşındaki Tzuyu, hem gerçekten şok edici uluslararası tartışmaların ilgi odağı, hem de K- Pop’taki en güzel ve tanınan idollerden biri oldu . Şimdi size TWICE’dan Chou Tzuyu hakkında çok çeşitli 7 gerçeği anlatacağız. . İdolün hakkında ne bilmekten hoşlanırsın!

TWICE Maknaesi Tzuyu hakkında 7 gerçek

1. Koreli idol, Tayvan uyruklu!

Yetenekli dansçı ve şarkıcı 14 Haziran 1999’da Tayvan’da doğdu ; Ancak 2012’de Güney Kore’ye taşındı. İki uzun yıllık eğitimden sonra 2015’in sonunda Sixteen adlı realite şovuna katıldı. Gösterinin sonunda bugün bildiğimiz 9 üye ile TWICE grubu kuruldu. . , elenmesine rağmen Tzuyu dahil.

2. Sixteen den elendi, ancak TWICE’daki yerini aldı.

Okuduğunuz gibi: Tzuyu Sixteen’in son bölümünde elendi , ancak TWICE’ın kadrosunun bir parçası olmayı başardı . Nasıl? Realite şovunun sonunda, yaratıcılar (JYP Entertainment) iki üye eklemeye karar verdi: biri sunucunun kararıyla ( Momo’yu seçti ) ve diğeri Tzuyu’yu büyük karizması ve yeteneği için seçen halkın oyuyla . Tüm ONCE’lar bunun için minnettar.

ÖNERİLEN: TWICE Chaeyoung Dövmeleri ve Arkasındaki Anlamları

3. Tayvan’daki seçimlerde büyük etkisi oldu

Sadece 16 yaşında, TWICE’ın maknaesi ülkesinin seçim sonuçlarını büyük ölçüde etkiledi . Kısacası, tüm bunlar, üyelerin kendilerini tanıttığı ve her birinin kendi ülkelerinin bayrağını salladığı bir Güney Kore televizyon programında yer almasıydı. Tayvanlı olarak, kendisine Çin nüfusu arasında bir sansasyon yaratan Tayvan bayrağını sundu .

Bu nedenle Çin Halk Cumhuriyeti, TWICE’ı Çin medyasından çıkardı ve grup için diğer yansımaları da oldu. Bu nedenlerle, Tzuyu , işlenen eylemler için özür dileyen bir açıklama yaptı ve bu, bazı uzmanların bağımsızlık yanlısı partinin milyonlarca oy aldığını tahmin ettiği Tayvanlılar için daha da fazla heyecana neden oldu .

4. TC Candler’ın güzellik listelerinde birkaç kez yer aldı

TC Candler, 30 yılı aşkın süredir her yıl yılın en güzel 100 yüzünü yayınlıyor. Tzuyu, 4 yıl üst üste bu listede çok yararlanılan bir yer edindi ve idolümüzün güzelliği, onu şu şekilde konumlandıran dünya sahnesinde dikkatlerden kaçmıyor :

  • 2015 yılında 13. sırada.
  • 2016’da 8. sırada.
  • 2017’de 3. sırada.
  • 2018’de 2. sırada.

Görünüşe göre güzelliği her yıl listeye bu şekilde tırmandıkça artıyor. Ancak Tzuyu, “o güzel” yerine “yetenekli” duymayı tercih ettiğini belirtti . Görünüşe göre gerçekten önemli olan çok açık.

5. Yarı Zamanlı Jedi Ustası

Ya da belki değil … gerçek şu ki, takma adı “Yoda” ve Star Wars’taki Jedi ustası. İri, sivri kulakları ve sevimli gözleri nedeniyle ona bu takma adı vermekten TWICE lideri sorumluydu. Bu nedenle maknae bazen Star Wars aksesuarlarıyla hayran buluşmalarına katılıyor. Güç bizimle olsun!

6. O bir köpek sever

Evcil hayvanı olarak “Gucci” adında küçük bir Pomeranya köpeği var . Evcil hayvanınız da kendisi kadar sevimli! Ayrıca görüşmelerdeki ifadelerinden birine göre ideal partner tipinin de köpekleri kendisi kadar sevmesi gerektiğini belirtmiştir.

7. Okulunda bir sıra imzaladı

2016 yılında Kore’de lise eğitimi alabilmek için ilkokulunda sınava girmek için Tayvan’a döndü. Tzuyu tüm sorunları çözdü ve ayrıca imzalayıp masasına küçük bir not yazdı. , kordon altına alınan ve daha sonra okul müdürünün ofisinde sergilenen . Tarih 20 Mart 2016.

Ayrıca , TWICE’a tam zamanlı bağlılığına rağmen, hedeflerinden biri üniversiteye gitmek olduğu için onun için çok önemli olan Şubat 2019’da Kore’de liseyi bitirdiğini duymaktan da memnunuz .

TWICE’ın maknaesi hakkındaki bu 7 gerçek hakkında ne düşünüyorsunuz? Onu parlak bir gelecek bekliyor gibi görünüyor.