TWICE Chaeyoung Dövmeleri ve Arkasındaki Anlamları

TWICE Chaeyoung Dövmeleri: Kore’de dövmeler pek hoş karşılanmaz ve Batı’daki kadar normalleştirilmez . Bu nedenle, dövme yaptıran idoller çok azdır, çünkü genel olarak buna izin verilmez ve hattatelevizyonda dövme gösterilmesini yasaklayan yasalar bile vardır. Ancak , İKİ KEZ Chaeyoung dövmeler aşkını göstermek için korkmadığını var . Dövmeleriyle ilgili her şeyi burada keşfedin!

Genellikle sadece kadın idoller, genellikle çok küçük olan ve vücudunun giysi veya saçla kolayca gizlenebilen ve sahnede yakalanması çok zor olan bölgelerine dövme yaptırır.

TWICE’dan Chaeyoung’un 11 dövmesini keşfedin

Yine de, Chaeyoung mürekkebe olan sevgisini gösterdi ve bir adım daha ileri gitti. Bu TWICE üyesinin vücudunda toplam 11 göz alıcı dövme için hayvanlar, meyveler ve semboller vardı. Bazıları net bir anlama sahip, diğerleri çok fazla değil, ama burada size onlar hakkında tahmin edilen her şeyi anlatacağız!

ÖNERİLEN: TWICE Momo Diyet ve Egzersiz Rutini 2021

11. Parmaklarınızda çiçekler

Chaeyoung’un sol elinin işaret, orta ve yüzük parmaklarında küçük, parlak renkli çiçekler dövmesi var . Bunların resmi anlamı bilinmemektedir.

10. Çilekli dudaklar

Bu dudak dövmesi sol bileğinde bulunur ve ilk kez ONCE’lar tarafından Haziran 2019’da TWICELIGHTS turu sırasında keşfedilmiştir . Bu dövmeyi İspanya’nın Barselona kentinde tatildeyken aldığına inanılıyor.

Yakından bakarsanız bu dövmenin TWICE’ın resmi renkleri olan kayısı ve neon macenta renklerinde yapıldığını görebilirsiniz . Chaeyoung bu dövmenin anlamını hiç açıklamamış olsa da, onun TWICE’a olan sevgisini temsil ettiğine ve onu kendisiyle özdeşleştirdiğine inanılıyor.

ÖNERİLEN: TWICE Jihyo Diyeti ve Egzersiz Rutini İpuçları 2021

9. Kiraz domates

Sol ön kolunda koyu kırmızı renkli iki küçük kiraz domates veya kiraz domates vardır . Bu dövme ilk olarak 16 Ağustos 2019’da Güney Kore, Incheon Havalimanı’nda grup bir konser için Malezya’ya giderken keşfedildi.

Bu dövmenin resmi anlamı bilinmiyor; Hayranların spekülasyonlarına göre, bu dövmeler İKİ KEZ kızı temsil ediyor. Bu durumda ketçapı çok sevdiği için Mina olduğuna inanılır.

8. Dört havuç

Chaeyoung’un sol ön kolunda birbirine bağlı dört havucu var . Anlamı hala belirsiz, ancak yine de hayranlar, Kkaengi adında doldurulmuş bir tavşana sahip olduğu için Nayeon’u temsil ettiğini düşünüyor .

7. Kalp ve ok

Chaeyoung’un 2019’da Incheon Havalimanı’nda görülen son dövmesi, sağ kulağının altında bulunan küçük bir dövmeydi. Siyah bir okla delinmiş kırmızı bir kalptir.

Resmi olmayan iki anlamı vardır. Bunlardan biri, müziğe olan sevgisine atıfta bulunabileceğini teorize ediyor. Ona atfedilen diğer anlam , TWICE’ın Shot thru the Heart şarkısının bestesine katıldığı için Sana’yı temsil etmesidir.

6. Renkli takımyıldız

22 Ağustos 2019’da sol bileğinde, dört havucun hemen yanında , birkaç renkli yıldızdan oluşan bir takımyıldızdan oluşan yeni bir dövme keşfedildi . Resmi anlamı bilinmemekle birlikte ailesini temsil ettiği tahmin edilmektedir.

5. Müzikal sembol

Aynı gün, Chaeyoung’a havuçlu dövmenin hemen üstünde yeni bir müzikal sembol dövmesi yapıldı . Bu sembol, bir çeyrek nota arasıdır , yani bir skordaki 1/4 vuruş duraklamasını belirtmek için kullanılan bir semboldür. Bunun ötesinde, başka bir resmi anlamı yoktur.

4. Kendi tasarımımız olan balıklar

23 Eylül 2019’da Chaeyoung sahneye kendi tasarımına ait bir dövme ile çıktı : sol dirseğinin altında bulunan kirpi balığı ve melek balığı kombinasyonu . Resmi anlamı bilinmemektedir. Balık dövmeleri hayatın akışını temsil eder.

3. Kuş kafesi

İdol ilk olarak bu dövmeyle 30 Kasım 2019’da TWICELIGHTS’ın Japonya turu sırasında görüldü . Sol kolunda resmi bir anlamı olmayan bir kuş kafesidir . Bu ve diğer sunumlarda TWICE üyesinin dövmelerini bandajla kapatmak zorunda kaldığı belirtilmelidir .

2. Bilinmeyen dövme

Nisan 2020’de görülen Chaeyoung’un bilinmeyen bir dövmesi vardı. Hayranlar bunun bir kelebek olduğuna dikkat çekiyor , ancak internette dolaşan görüntüler kaliteli değil, bu yüzden hiçbir şey garanti edilemez.

1. Chaeyoung’un en büyük dövmesi

12 Haziran 2020’de Tzuyu ile birlikte KBS MusicBank’ın dışında, bugüne kadarki en büyük ve en yeni dövmesinin görülebildiği bitki şeklindeki sağ kolunda görüldü . Anlamı bir sır olarak kalır.

Chaeyoung bize tenindeki mürekkebe olan sevgisini 11 dövmesiyle gösteriyor . Ancak bu aynı zamanda Kore gibi çekingen bir topluma karşı isyanı göstermenin bir yolu olabilir. Bu dövmelerden en çok hangisini beğendin? Yorumlarda bizi bildirin.