TWICE Lideri Kim? Park Jihyo Hakkında 8 Gerçek

TWICE Lideri Kim: TWICE, çıkışından bu yana, tüm dijital platformlarda en çok dinlenen ve satılan k-gruplarından biri olarak ünvanını garantiledi ve eğer başlangıcına biraz inersek, bundan şüphe etmek için hiçbir neden bulamayacağız: çıkış MV’leri Like OHH-AHH , 2NE1 ve NU’EST gibi gruplardan en üst sıralarda yer alarak en çok izlenen müzik videolarından biri olacak .

Müzik, oyunculuk ve dansta 9 seçkin kızdan oluşan bu yetenekli grup, tematik videoları ve modern tarzıyla kendisini en iyi satış pozisyonlarında kurmuştur.

Tüm üyeler, grubun çok yönlülüğüne katkıda bulunan benzersiz bir değere sahiptir, ancak bu sefer kendimizi size TWICE’ın lideri Jihyo’nun kim olduğunu ve bu dikenler ve güllerle nasıl başa çıkabileceğini göstermeye adayacağız. idol seyahatleri. k-pop. Geçmişine şaşıracaksınız!

ÖNERİLEN: TWICE Chaeyoung Dövmeleri ve Arkasındaki Anlamları

Twice lideri hakkında 8 gerçek

1. En çok deneyime sahip üye

Park Jihyo girilen JYP Entertainment stajyer olarak o zaman sadece ilkokul üçüncü sınıfa başlaması . Bu doğru, ben sadece bir kızdım! Bu şirkette bir pozisyon almak çok zor, ancak Jihyo bunu karizması ve çekiciliği, bir çocuk oyunculuk yarışmasında gösterdiği değerler için aldı .

Eğitim aşaması başladığında, en iyi k-pop idollerinden biri olmak için ilgili talimatları aldı. TWICE ile çıkış yapmadan önce 10 yıl eğitim aldı ve onu en deneyimli üye yaptı . Şüphesiz, Jihyo azim ve iyimserliğin bir örneğidir.

2. Neredeyse başka bir grupla çıkış yapacaktı

Jihyo’nun tüm yeteneklerini TWICE’a ayırması bir şans meselesiydi çünkü JYP Entertainment doğru stajyerleri seçmeden önce 6Mix adlı bir grup kurma planları vardı . Aslında, diğer TWICE üyeleri (Nayeon, Sana ve Jeongyeon) bu sefer çıkış yapacaktı.

ÖNERİLEN: TWICE Momo Diyet ve Egzersiz Rutini 2021

Ancak grup çıkış yapamadı. İlk başta hoş bir olay gibi görünebilir, ancak sevgili liderimiz için onu çok fazla üzüntüye sokan çok güçlü bir haberdi . Sonuç olarak, o kadar uzun süre sonra çıkış yapmaya hevesli olduğu için haftada 5 kilo aldı .

Bu acı, bir sonraki yıl (2015) TWICE’ın yaratılmasının onaylanmasından bu yana sadece birkaç ay meselesiydi. Her şeyin bir nedeni var!

3. Kang Daniel ile ilişkisi vardı

Ağustos 2019’da KONNECT Entertainment’ın kurucusu Kang Daniel ve TWICE’ın lideri arasında bir aşk olduğuna dair söylentiler doğrulandı . Jihyo , özellikle solo kariyerine başlarken yasal sorunlarla yüzleşmek zorunda kaldığında idol için koşulsuz ve paha biçilmez bir destekti . Haber doğrulandıktan sonra, k-pop fandomu ağları tebrikler ve iyi dileklerle bombaladı.

Ancak bu çift her birimizi ne kadar büyülese de 2020 yılının Kasım ayında ayrılık onaylandı.

4. Harika bir mizah anlayışı var

Jihyo’yu karakterize eden bir şey varsa – ve tüm üyeler bunu onaylıyor – o da onun harika karizması ve her zaman gülen iyi tavrıdır . Takım arkadaşlarına şaka yapmayı ve herhangi bir maç sırasında hayranlarını güldürmeyi seviyor. Kelimenin tam anlamıyla, İnternet sizin masum oyunlarınızla dolu.

5. Çok küçük yaşlardan itibaren oyunculuk eğitimi alıyor

Bahsettiğimiz gibi, Jihyo’nun kariyeri çocukken başladı ve ilk ilgisi oyunculuktu , bu yüzden ailesi onu çocuklar için sanatsal beceri yarışmalarında yarışmaya teşvik etti. Stajyer olarak atandığında bile bu disiplini ihmal etmemiş ve birçok reklam filminde yer almıştır.

Bu eğitim onun dışa dönük bir kişilik ve iletişim kolaylığı geliştirmesine izin verdi , buna ek olarak, gözyaşlarıyla havalandırmaya çok duyarlı olduğu için duyarlılığını büyük ölçüde etkiledi.

6. JYP Entertainment’ta onu tanımayan kimse yok

Bir şirkette 10 yıl Jihyo için boşuna olmazdı. Bunca zaman çevrenle iletişim kurmadan nasıl gidebilirsin? Lider, her zaman onun yaşında görünen çıraklara yaklaştığını söylüyor . Aslında, sosyalleştiği ilk TWICE üyeleri Nayeon ve Jeongyeon’du.

Tüm bu zaman onu güçlü bağlar oluşturmak için izin diğer üyeleri ile JYP Entertainment o anda eğitimli kiminle Miss A Suzy dahil. Ayrıca 2AM ve 2PM’den gelen Wonder Girls üyelerine de çok yakındır ve Jihyo’nun prova odalarında koşuştururken çıkışını dört gözle beklediklerini söylerler .

7. TWICE’ın oy oranıyla lideri

Jihyo , TWICE üyeleri arasında en yaşlısı değil . Ancak, gruba başkanlık edecek kız grubu oluşturulduktan sonra, hepsi – gizlice – grubun başkanına oy vermek için bir araya geldi. Hepsi Jihyo’yu seçti ve hiç şüphe yok ki neden! Bu 10 yıllık eğitim ödüllendirildi.

Lider, başından beri, her bir TWICE üyesinin kalbini giden ve pozitif kişiliği için büyüledi, her zorluk karşısında her zaman bir gülümseme gösterdi ve hikayesi her üye için hareket ediyordu. Şirketteki on yıllık eğitim, kızları çabalarını ortaya koymaya ve onu baş honcho olarak adlandırmaya da motive etti. Ona saygı ve hayranlık duymayan yoktur.

8. Dışa dönük ve pozitif kişiliğiyle öne çıkıyor

Sloganları Pozitif Zihin! : bize her şeyi bu kelimelerle anlatır. Jihyo, sakin kalmak ve her sorundan kurtulmak için her durumun iyi tarafını görmeyi daha yararlı ve yararlı buluyor . Ayrıca TWICE kardeşlerine , bazen her gün ortaya çıkan zor zamanlarda kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olmayı da seviyor .

Kişiliği dikkatlerden kaçmıyor çünkü TWICE her programa davet edildiğinde kendini grubun “mikrofonu” olarak sunuyor , aegyo dolu bir selamlamayla . Aslında, üyeler her zaman yayılan bu enerjiyi – olumlu olarak – kıskandıklarını itiraf ettiler. Jihyo’dan çok memnunuz!