TWICE İdeal Tipi: Her Üyenin Aradığı Şey Bu

TWICE İdeal Tipi: Kızlardan biri, oğlunun iyi bir moda anlayışına sahip olmasını istiyor. Hangisi olduğunu bulun.

TWICE, 2015’teki çıkışlarından bu yana fark edilmedi, çünkü her üye herkesin bir çiftte isteyeceği özelliklerden oluşuyor: güzellik, sempati, yetenek, insanlık, dürüstlük ve daha fazlası. Bu 9 kızdan birine olan aşkından mı ölüyorsun? Şanslısın! Burada her TWICE üyesi için ideal tipi açıklayacağız.

TWICE’ın ideal tipine uyup uymadığınızı öğrenin

Hala buradaysanız, sadık ve aşık bir ELEVEN olduğunuz içindir ve bu 9 kızdan biri sizi kişiliğiyle büyülemiştir. Okumaya devam edin ve ideal TWICE tipine uyup uymadığınızı öğrenin .

ÖNERİLEN: BLACKPINK Rose Diyet ve Egzersiz Programı 2021

Lider , onu yargılamayan ve kendisi gibi rahat hissettiren büyük bir kalbi ve cesareti olan birini arar . Jihyo , Ağustos 2019’dan Kasım 2020’ye kadar erkek arkadaşı olan eski bir Wanna One üyesi olan Kang Daniel’in yanında ideal çocuğu bulma şansına sahip oldu.

İdeal erkek modelleri arasında aktör Cho Jing Woong’u çok çekici ve güvenilebilecek birini bulduğu için seçti .

Nayeon ideal erkeğinin nasıl olacağından emin değil . Bir partnerden sadece olması gerekeni bekler: çok fazla güven, saygı, sükunet ve eşin ona önemli şeyleri hatırlatması, çünkü partneri çabuk strese giriyor ve unutkanlık eğilimi gösteriyor! Ayrıca sizden onunla ilgilenmenizi, onu korumanızı ve ona teknolojik dünyayla ilgili yeni şeyler öğretmenizi bekliyor . Görünüşe göre ne aradığınızı çok iyi biliyorsunuz, değil mi?

ÖNERİLEN: BLACKPINK İdeal Tipi: İşte Her Üyenin Aradığı Şey

İdeal tipi olarak Kim Woobin’in canlandırdığı The Heirs karakteri Choi Youngdo’dan bahsetti . Evet, Lee Minho’nun karakterinin üstünde.

Jeongyeon

Jihyo gibi Lider Vokal de kendisini rahat hissettiren ve harika bir mizah anlayışı olan , şakalarına gülen ve onu herhangi bir çılgınlıkla eğlendiren birini istiyor . Onu mutlu etmeyi kim istemez ki?

Ayrıca, ideal tipi olarak Who Are You: School 2015’ten Han Yian karakterini seçti .

Momo

Momo çok talepkar değil: ideal çocuğu iyi bir iştaha sahip olmalı, ancak sağlığını ihmal etmemelidir. Bir gereklilik, Jokbal’ı onun kadar sevmenizdir . Bu domuz ayağından oluşan bir Kore yemeğidir.

Biraz utangaç olduğu ve kendini ifade etmekte zorlandığı için duygularınıza karşı da çok açık olmalısınız . Neyse ki, aşk hikayesinin kahramanı, her talebini karşılayan Super Junior’dan Heechul’u buldu . Onlar en modacı çift!

Sana

Sana için ideal partneri, sanatsal kariyerine saygı duymalı ve desteklemeli , gerçekleştirmek istediği her projede bir destek ve teşvik görevi görmelidir . Ayrıca ebeveynlerine şefkatle davranmalıdır , bu da aile değerinin vokalist için çok önemli olduğunu gösterir.

İdeal bir çocuk olarak Reply 1988’den Park Gobum karakterini seçti .

Mina

Ana Dansçı olan onun hedefleri ve hayalleri hakkında tereddüt etmez, kararlı ve belirleyici, eğitimli birini arıyorum Mina kararlar küçük bir sorun vardır çünkü. Ama her şey ciddi değil! Ayrıca eğlenceli ve bir çift olarak birkaç şaka yapmaya açık birini arayın.

İdeal K-Drama çocuğu Kill Me, Heal Me’den Shin Segi’dir .

Dahyun

Dahyun cevabında tereddüt etmedi: Bir erkekte çok fazla şey arayın! Şey, peki … ama o kadar da zor değil. Sadece bir ebeveyn gibi güvenilir, sadık ve koruyucu birini istiyor . İdeal tipi, kendisine ve ailesine çok iyi bakmalı, Lider Rapçi için aile, yaşamın temel bir unsurudur.

İdeal romantik çocuğu Cheese in the Trap dizisindeki Yoojung’dur .

Chaeyoung

TWICE’ın ideal tipi içinde… rapçi sadece iç güzelliği olan, kendisine ve ailesine karşı nazik ve sevgi dolu birini aramakla kalmıyor, aynı zamanda iyi bir moda anlayışına ve bolca stile sahip olmalı . Nayeon, Ana Rapçi’nin gelecekteki erkek arkadaşında arzu ettiği başka bir kaliteyi ekledi : akıcı İngilizce konuşuyor.

Tzuyu

Sevimli maknaemizin gereksinimleri iyi tanımlanmış: anne babaya bağlılığın önemini anlamak . Bu, ebeveynlere ve ailenin geri kalanına saygıya dayanan Çin kültürünün bir erdemidir. İdeal tipiniz soyadına saygı duymalı, onu sevmeli ve ona aşina olmalıdır . Görünüşe göre Tzuyu onu güvende tutacak, ona saygı duyacak ve aile çevresiyle ilgilenecek koruyucu bir varlık bulmak istiyor.

Ayrıca onu ondan çok daha fazla sevmeli , kendini kolayca ifade etmeli ve çok utangaç olduğu için çok konuşkan olmalıdır. Soracağım başka bir şey varsa? Yavruları çok sevin!

İdeal bir erkek olarak, 2PM’den Taecyeon’a hayran olduğunu itiraf etti .

TWICE bir partnerden ne istediğini çok iyi biliyor ve kızlarımız bunu hak ediyor. Aradıkları şeye dayanarak, onlardan birinin ruh eşi olabilir misiniz?