BLACKPINK İdeal Tipi: İşte Her Üyenin Aradığı Şey

BLACKPINK İdeal Tipi: BLACKPINK kızları ideal erkek tiplerini açıkladı! Kızlardan biri daha yaşlı bir adam istiyor. Hangisi olduğunu bulun.

BLACKPINK 2016’daki çıkışlarından bu yana her performanslarında yeni hayranları cezbetmeyi başarıyor, K-Pop idolleri büyüleyici ve işlerine çok bağlılar, ancak sahne dışı kişilikleri de bir o kadar ilginç. Pek çok hayran için ideal tip onlar ama BLACKPINK’in ideal tipi kim? Hangi niteliklerin dikkatinizi çektiğini kendileri ortaya çıkarırlar.

Aşk ilişkilerinin gün ışığına çıkması çok yaygın değildir ve büyük ölçüde, sözleşmelerinin ima ettiği kısıtlamalar ve işlerinin gerektirdiği karmaşık programlardan kaynaklanmaktadır, ancak bu, idollerimizi bir ilişkiye sahip olmaktan alıkoymaz. ideal çocuk . Onları büyüleyen özellikleri ve ideal tip olarak gördükleri ünlüleri keşfedin.

ÖNERİLEN: TWICE Evcil Hayvanları: Çok Şanslı Kedi ve Köpekler

Jisoo’nun ideal çocuğu

Jisoo çok talepkar biri değil, ideal tipinin sıcak ve sevecen bir kalbi olan bir adam olduğunu belirtti. . Her şeyden önce kibar, ona iyi davranan, onunla gerçekten ilgilenen ve güzel bir gülümsemeye sahip birini arıyor.

Kendi romantik hayatına gelince, Jisoo hiç erkek arkadaşı olmadığını ve daha önce bir ilişkisi olmadığını söyledi , bu yüzden kimseyle çıktığına dair bir söylenti yok.

Onun ideal romantik çocuğu ,
yaşıtlarının iyiliğini kendininkinden üstün tutan ve çok ilgili olan BTS’den Jin olabilir .
Jisoo’nun kalbini kazanabilecek benzer niteliklere sahip bir adam .

ÖNERİLEN: Jun Ji Hyun Kocasından Boşanıyor Mu?

Lisa’nın ideal çocuğu

Instagram’da en çok takip edilen olmasının yanı sıra, BLACKPINK’in en komiki olarak kabul edilen Lisa’dan bahsediyoruz, ideal tipi iyi bir kalbe, kendine uygun bir yaşam tarzına sahip olmalı ve yemek yapmayı biliyor olmalı , çünkü bir Tayland yemeği açmayı hayal ediyor. Kore’de restoran.

Bir röportajda Lisa , yaşlı erkekleri tercih ettiğini açıklayınca herkesi şaşırttı . Büyük bir yaş farkı istemese de, kendisine bakabilecek daha yaşlı bir adam aradığını açıkladı.

BLACKPINK’in en genç üyesi olarak, Lisa , aynı zamanda grubun maknaesi olan BTS’den Jungkook ile akrabadır . Bunun dışında Lisa’nın aşk hayatı hakkında çok fazla bilgi yok.

İdeal erkek modelleri arasında çok çekici olduğu için oyuncu Gong Yoo’yu seçti . Aynı derecede aktör ve model Nam Joo-hyuk, ideal tipe uyabilir, birkaç yıl önce 1994’te doğdu. Lisa’nın parlak ve çekici kişiliği kesinlikle oppasını genç hissettirirdi.

Rosé’nin ideal çocuğu

Sevgili Rosé’miz sadece kibar ve kibar birini aramıyor, aynı zamanda iyi bir sesi de olmalı , Weekly Idol’ün bir bölümünde açıkladı ve sanatçılar arasında seçim yapması istendiğinde, Rosé kendisi için en iyi sese sahip olan BIGBANG’i seçti ve bir gün onlarla sahnede düet yapmayı umduğunu söyledi.

İdeal erkek tipi, Lisa’nınki gibi, Coffe Prince dizisindeki rolünden beri sevdiği aktör Gong Yoo’dur . Kızlar ayrıca aktörün başrolde olduğu hit drama Goblin’e olan aşklarını da ortaya koydular .

Ancak sunucular Rosé’ye YG Entertainment CEO’su Yang Hyun-suk’un tipine uyup uymadığını sordu ve Rosé coşkuyla kabul etti .

Beğendiğin başka bir şey var mı? Gitar çalabilen erkeklerden hoşlanır! Bu, Lisa tarafından Party People’ın bir bölümünde belirtildi .

Jennie’nin ideal çocuğu

İdeal tip söz konusu olduğunda Jennie , seksi erkekleri sevimli erkeklere tercih ederek yaşıtlarından farklılaşıyor . Ek olarak, Ana Rapçi , bir erkekte onu en çok çeken özelliğin, işine duyduğu tutku ve bağlılık olduğunu ortaya çıkardı.

EXO üyesi Kai, seksi görünüşü, karizmatik performansları ile tanınır ve aynı zamanda oradaki en çalışkan idollerden biridir. Onunla bir ilişkisi vardı, ancak Ocak 2019’da romantizm sona erdi . Daha sonra Kai ve Jennie’nin kariyerlerine odaklanmak istedikleri iddia edildi, ancak çok iyi arkadaş olarak ilişkilerini sonlandırdılar.

Jackson (GOT7) seksi ve eğlenceli , bu yüzden onun gibi biri de Jennie’nin tercihlerine uyum sağlayabilir.

BLACKPINK kızları ideal tipleri konusunda çok netler, benzersiz bir aşk hikayesi yaşamak istiyorlar, ne kadar sevimli!

BLINK, onun ideal tipleri hakkında ne düşünüyorsun? Bu kızlardan hangisiyle özdeşleşiyorsun? Yorumlarda bize bildirin.