TWICE Evcil Hayvanları: Çok Şanslı Kedi ve Köpekler

TWICE Evcil Hayvanları: Bir evcil hayvanın sevgisi benzersiz ve koşulsuzdur, onların arkadaşlığı hayatımızı daha mutlu kılar ve birçok K-Pop idolü, tüylü köpeklerinin yerini hiçbir şeyin alamayacağını çok iyi bilir. Bu nedenle, TWICE’ın evcil hayvanlarıyla tanışmanızı ve bizim kadar aşkta erimenizi istiyoruz.

Bu K-Pop idollerinin birçoğunun birden fazla yavrusu var ve her zaman ihtiyacı olan hayvanlara ev sağlamak için evlat edinmeyi teşvik ediyor.

Eğer gerçek bir ONCE iseniz, TWICE üyelerinin sadık arkadaşlarını mutlaka görmüşsünüzdür ve henüz görmediyseniz ve merak ediyorsanız, burada size onlardan bahsedeceğiz.

ÖNERİLEN: Jun Ji Hyun Kocasından Boşanıyor Mu?

TWICE’ın evcil hayvanları hakkında her şey

Bilmeniz gereken ilk şey, bu idollerin tüylü ailesinin en az 13 evcil hayvandan oluştuğudur !

Bu küçük arkadaşların her birine bakalım.

Koo eu, Nayeon’un köpeği

Koo Keu, tıpkı onun gibi küçük ve sevimli olduğu için Nayeon’un mükemmel hayvan temsilidir .

Pomeranya cinsi bir köpektir ve 2017 yılında evlat edinilmiştir. O zamandan beri Nayeon ona çok fazla sevgi gösterdi.

İLGİLİ: Blackpink Üyelerinin Evcil Hayvanları: Lisa’nın Kedileri Vb

Koo Keu’nun hayatıyla ilgili ilginç bir gerçek şu ki, Nayeon onun için bir isim düşünerek üç gün geçirdi , ancak Chaeyoung kurtarmaya geldi ve 3 saniyede adını seçti.

Jeongyeon’un evcil hayvanları

Hayvanlar için Jeong-yeon’un aşkı inkar edemez Hiç kimse, o sevgiyi vererek bunu günlük olarak kendini kanıtlıyor için ona 3 hayvan!

Jeong-yeon’un iki köpeği ve bir kedisi var. Şu anda en eski köpeğinin adı Nanan ve o sevimli, süper oyuncu ve zarif bir Kaniş.

Jeong- yeon’un ailesinin son üyesi, bir yıl önce evlat edinilmiş süper zeki bir Choni köpeği olan Yeontan’dır. Babasının bir arkadaşına aitti ve şimdi iki yaşından biraz fazla.

Ayrıca Bbosong adında güzel bir köpek yavrusu vardı, ne yazık ki vefat etti ama Jeongyeon’un onu sevgiyle hatırladığından eminiz.

Boo ve Dobby, Momo’nun köpekleri

Güzel şarkıcı Momo’nun hayatı boyunca birkaç sadık tüylü arkadaşı oldu. Şu anda her ikisi de Norwich Teriyeri olan Boo ve Dobby adında iki tüylü köpeği var .

Dobby, bu yılın Ocak ayında Momo tarafından evlat edinildi ve şarkıcı birkaç kez Boo ile kendisinin en iyi arkadaş olduklarını söyledi.

Bbuyo, Ji-hyo’nun kedisi

TWICE’ın evinde köpekler hüküm sürüyor olabilir ama kedilerin kalplerinde özel bir yeri vardır ve bize inanmıyorsanız , Jih-yo’nun güzel kedisi Bbuyo’nun size söylemesine izin verin .

Kısa saçlı İngiliz bir erkek, her zaman sinirli bir yüzü var ama gerçek şu ki çok sevimli. Gri, Jeong-yeon’un kedisiyle aynı renk.

Ray, Mina’nın köpeği

Şimdiye kadarki en sevimli dachshund! Altın rengindedir ve yumuşak, güzel bir ceketi vardır. Annesi Mina, Ray’i bebekliğinden beri şımartmıştır. Şimdi neredeyse 14 yaşında ve hala gözlerindeki ışık.

Ari, Dahyun’un köpeği

Bu küçük beyaz Maltalı arkadaş 4 yıldır TWICE’ın evcil hayvan dünyasında.

İlk başta Dahyun, köpek korkusunu yenmesine yardımcı olmak için ailesinden bu köpeği sahiplenmesini istedi . Şimdi, Dahyun sadece korkusunu yenmekle kalmadı, aynı zamanda köpeklere tüm kalbiyle tapıyor.

Bu küçük tüylü, aynı zamanda çok zekidir, çünkü pençeleme ve yerde yatma gibi komutlara nasıl tepki vereceğini bilir. Çok güzel!

Şu anda Dahyun evcil hayvanıyla sadece tatile gittiğinde vakit geçiriyor.

Logan ve Neneri, Chaeyoung’un evcil hayvanları

Logan ve Neneri, aynı cinsi paylaşan iki güzel küçük köpek, sevimli Kaniş mini oyuncakları. Şimdilik bu iki küçük köpek Chaeyoung’un ailesiyle yaşıyor.

Tereyağı ve Kaya, Tzuyu’nun evcil hayvanları

11 yılını yanında geçiren köpeği Gucci’nin acılı ayrılışının ardından yeni bir evcil hayvan sahiplenmeye karar veren Tzuyu, TWICE üyelerini şaşırtarak eve Kaya ve Butter ile geldi.

Anne ve kızı olan bu iki köpek ötenazi yapmak üzereyken hayvan derneği tarafından kurtarıldı ve kısa bir süre sonra hayatlarını değiştirmek için Tzuyu geldi.

Gucci artık aramızda olmayan bir köpek yavrusu, çok sevildi, eminiz ki o da Tzuyu’ya aitti.

Şimdiye kadar, kendi evcil hayvanı olmayan tek TWICE üyesi Sana , lütfen biri ona bir köpek yavrusu ya da kedi yavrusu verebilir mi!

İdollerimizin evcil hayvanlarıyla tanışmak şüphesiz bizi onlara daha yakın hissettiriyor. Artık sadece TWICE hayranları değiliz, onların evcil hayvanlarının da hayranıyız!

Bilmek istiyorum, bu kızların en sevdiğin evcil hayvanı nedir?