Blackpink Üyelerinin Evcil Hayvanları: Lisa’nın Kedileri Vb

Blackpink Üyelerinin Evcil Hayvanları: BLACKPINK üyelerinin hayvansever olduğunu biliyor muydunuz ? Dans etme, şarkı söyleme ve şarkı yazmadaki büyük yeteneklerinin yanı sıra, tüm bu kızların onları birleştiren ortak bir özelliği vardır ve bu da onların hayvan sevgisidir. Kendinizi gerçek bir BLINK olarak görüyorsanız, BLACKPINK ve evcil hayvanları hakkında her şeyi biliyor olmalısınız.

Başlangıç ​​olarak, BLACKPINK’in tüm üyeleri arasında en fazla evcil hayvana sahip olanın Lisa olduğunu bilmelisiniz: en fazla ve en az 5 kedi! Diğer kızların tüm kalpleriyle sevdikleri bir ila iki evcil hayvanı var.

Rosé, Jennie, Lisa ve Jisoo, tüm BLACKPINK evcil hayvanlarına karşı her zaman süper sevecen ve oyuncu olduklarından , bu onların sosyal ağlarında görülebilir . İdollerimizin hayatını daha mutlu eden bu tüylü adamlar hakkında daha fazla bilgi edelim.

ÖNERİLEN: Üniversite Mezunu İdoller 10 Yetenekli İdol Listesi

BLACKPINK’ten Lisa’nın kedileri hakkında bilmeniz gereken her şey

Lisa’nın kedileriyle başlayalım! Size daha önce de söylediğim gibi, bu kız gerçek bir kedi annesi: PINK ailesinin bir parçası olan 5 kedisi var .

Leo, Lisa’nın ilk kedisi

Leo bir erkek kedi, Lisa’nın kedilerinin en yaşlısı, cinsi İskoç Fold ve doğum günü 9 Şubat.

Lisa’nın en yaşlı kedisi hakkında ilginç bir gerçek , adının Rosé tarafından verilmiş olmasıdır . Gerçeği söylemek gerekirse, Leo’yu diğer kızlardan önce ilk kez gören grubun üyesi Rosé’dir.

ÖNERİLEN: EXO Lideri Suho Hakkında Bilmediğiniz 5 Gerçek

Bu tüylü çıkış 27 Nisan 2018’de yapıldı ve sunuculuğu Lisa, Rosé ve Jisoo oldu.

Lisa, Leo’yu hassas, tatlı, zeki ve hepsinin en şişmanı olarak tanımlar. Ayrıca , sabahları onu her zaman büyük bir sevgiyle uyandırdığı için onun uyandırma kedisidir ve bunu seviyor çünkü güne başlamanın en iyi yolunun bu olduğunu söylüyor.

Luca, Lisa’nın ikinci kedisi

Lisa’nın hayatına Leo’dan sonra giren Luca, Ragdoll cinsi bir erkektir ve doğum günü 5 Haziran’dır.

Lisa, Luca’yı tüm kedilerin en yakışıklısı olarak tanımlar . İlk başta Leo ile pek iyi anlaşamadı, ancak günler geçtikçe çok iyi arkadaş oldular.

Luca, Leo kadar hassas bir kedi değildir ama o da herkes kadar sevimlidir. Ayrıca aşağıda anlatacağım Lisa’nın üçüncü kedisi Lily’nin babasıdır .

Lily, Luca’nın kızı

Lily, Lisa’nın üçüncü kedisi ve Luca’nın kızı, bu yüzden cinsi Ragdoll. Doğum günü 14 Haziran, annesi Kedi Jennie.Ayrıca Mingus adında Luca kadar yakışıklı bir ikiz kardeşi var .

Leo’nunki gibi Lily’nin adı da Rosé tarafından verildi. Lily ve Luca her zaman birliktedirler, Lisa’ya göre ayrılmaz bir ailedirler.

Louis, Lisa’nın dördüncü kedisi

Lily ve Luca her zaman birlikte olduklarından, Lisa Leo’nun yalnız olduğunu hissetti, bu yüzden Leo için bir arkadaş bulmaya karar verdi ve Louis bu şekilde PINK ailesine geldi.

Kısa saçlı, siyah burunlu ve bacaklı bir erkek kedidir. Doğum günü ağustosta. Louis’in adı da Rosé tarafından verildi.

Lisa, Leo’nun Louis’i çok sevdiğini ama bebek olduğu için onunla oynamayı pek sevmediğini söylüyor.

Lego, Lisa’nın beşinci kedi yavrusu

Louis gibi, Lego da kısa tüylü bir İngiliz kedisidir, ancak altın rengindedir. Bu bir güzellik!

Lego, Lisa’nın en yeni evcil hayvanı ve Instagram hikayeleriyle kendini süper sevecen ve oyuncu bir kedi yavrusu olarak göstererek giriş yaptı.

Söylesene, sen de BLACKPINK’ten Lisa gibi bir kedi sever misin?

Dalgom, Jisoo’nun köpeği

Şüphesiz, Jisoo’nun köpeği son derece sevimli. O bir Malta cinsi köpek ve Jisoo’ya göre beş yaşında . Jisoo’nun Instagram’da paylaştığı fotoğraflarda dilini çıkardığı için kameraya poz vermeyi ve kaydedilmeyi seviyor.

Ayrıca vaktini kestirerek geçirdiği için çok uykuludur. Çok çekici görünmesini sağlayan beyaz rengini giymek her zaman çok temizdir.

Jisoo onu zeki, tatlı, itaatkar bir köpek ve mükemmel bir arkadaş olarak tanımlıyor.

Hank, BLACKPINK’in Rosé’nin maskotu

Hank, Aralık ayında Rosé tarafından evlat edinilen PINK ailesine nispeten yeni olan sevimli küçük bir köpektir.

Çok tuhaf bir ceketi var ve altınla beyaz. Hank başlı başına bir ünlü, 24 gönderisi ve 1 milyondan fazla takipçisi olan bir Instagram hesabına sahip , buna inanabiliyor musun?

Rosé, Hank’in ırkını, Rosé’nin onu Gangneungy adlı sığınaktan kurtarırken gösterdiği nezakete aşık olan tüm BLINK’leri eriten “özel bir yarış” olarak tanımlıyor .

Ancak Hank, Rosé’nin tek köpek oğlu değil, şarkıcının ayrıca Max ve Tobi adında iki köpeği ve ayrıca Eunbyul ve Orange adında iki sevimli balığı var.

Kuma ve Kai, Jennie’nin köpekleri

Jennie’nin köpeklere olan sevgisi eşsizdir . Kai adlı sevimli Cocker Spaniel’i 10 yaşında ve annesi Jennie ile mutlu bir hayatı var. Çok uykuludur ve çilek yemeyi sever.

Öte yandan Japonca’da ayı anlamına gelen Kuma var. O 3 yaşında ve süper oyuncu bir Pomeranyalı ve Jisoo’nun köpeği Dalgom’a çok yakın.

BLACKPINK üyelerinin her biri farklı kişiliklere sahip evcil hayvanlarına olan yakınlığını çok seviyoruz.

Favorilerimin Lisa’nın kedileri olduğunu itiraf etmeliyim, onları seviyorum!

En sevdiğiniz BLACKPINK evcil hayvanlarınız hangileri? Yorumlarda söyle.