TVXQ Grup Üyeleri Hakkında Bilgiler 2021

TVXQ Grup Üyeleri: Bazen DBSK olarak da adlandırılan TVXQ, k-pop tarihindeki en efsanevi gruplardan biridir ve dünya çapında takdir edilen müzik tarzını oluşturmaya yardımcı olan bir mirasla sektörde şimdiye kadar görülen en büyük ikilidir .

Grup, geçmişi ve grubun yazılmasına yardımcı olan üyelerin kimler olduğu hakkında hala fazla bir şey bilmiyorsanız, her şeyi öğrenmek ve bloktaki en yeni Cassiopeia olmak için doğru yere geldiniz !

ÖNERİLEN: KARD Grup Üyeleri Hakkında Bilgiler 2021

TVXQ’nun iki üyesi

Şu anda TVXQ iki üyeden oluşuyor. Onlar: 

Biliyorsun

Adı : Jung Yunho
Doğum Günü : 28 Aralık 1985 / 6 Şubat 1986
Menşei : Gwangju, Güney Kore 
Yaş : 35 yaşında 
Boy : 1.84

ÖNERİLEN: GOT7 Grup Üyeleri Hakkında Bilgiler 2021

Yunho, TVXQ’nun lideri olmasının yanı sıra , k-pop endüstrisindeki en büyük dansçılardan biridir .

2015’te Japonca bir solo EP yayınladı, ancak solist olarak resmi çıkışı ancak 2019’da EP True Colors ile gerçekleşti . Ayrıca 2013 Seul Uluslararası Drama Ödülleri’nde En Popüler Erkek Oyuncu ödülünü kazanan çok sayıda film ve televizyon dizisi yaptı .

İyi derecede Japonca bilmektedir, okumayı, yağmurlu günlerde yazmayı ve spor yapmayı sever. En değerli hazinesi küçük kız kardeşi Jung Jihye’dir. Yunho, Temmuz 2015 ile Nisan 2017 arasında Kore ordusunda aktif bir asker olarak görev yaptı.

En büyük sasaeng vakalarından biri onun başına geldi, 2006’da bir anti-fan ona süper yapıştırıcıyla karıştırılmış bir içecek vererek hastaneye koşturdu . Bugün bile bundan bahsederken kendini rahat hissetmiyor, travma böyle.

Ve eğer idolün iki doğum günü ile kafanız karıştıysa, açıklayacağız: aslında Aralık 1985’te doğdu, ancak ailesi onu sadece bir sonraki yılın Şubat ayında kaydettirdi, bu yüzden belgelerinde görünen tarih bu.

Maks.

Adı : Shin Changmin
Doğum Tarihi : 18 Şubat 1988
Menşei : Seul, Güney Kore
Yaş : 33 Yıl
Boy : 1.86

Changmin, TVXQ’nun ana vokalisti ve maknaesi .

Ayrıca SM Entertainment’ın diğer harika seslerinin yanı sıra SM grubu The Ballad’ın bir parçasıydı ve 2015’te bir Japon EP’si ve yıllar içinde bazı film müzikleri yayınlamış olmasına rağmen, 2020’de Chocolate ile solist olarak çıkış yaptı .

Grubun fandomu için cassiopeia adını seçen Changmin’di . Film izlemeyi çok seviyor, mükemmel bir yüzücü ve özellikle Kyuhyun olmak üzere Super Junior üyeleriyle çok arkadaş canlısı. Changmin, Ekim 2020’de ünlü olmayan biriyle evlendi.

Japonca biliyor, müzik dinlemekten ve yemek yemekten hoşlanıyor. Refraktif cerrahi yapılana kadar çok kötü görebiliyordu, en çok ağlayan ve genellikle uyurken konuşan kişidir. Kore ordusunda Kasım 2015 ile Ağustos 2017 arasında aktif bir asker olarak görev yaptı.

Şarkı söylemeyi sevmesine ve hayranlarına son derece minnettar ve şefkatli olmasına rağmen, eğer reenkarne olma şansım olursa, bir röportajda sonraki hayatımda bir sanatçı/ünlü olmak istemediğimi söylemiştim.

JYJ: TVXQ’nun eski üyeleri

TVXQ aslında bir beşli idi ve bugün ayrılan üç üye JYJ üçlüsünü oluşturdu . Onlar: 

Jaejoong

Adı : Kim Jaejoong
Doğum Günü : 26 Ocak 1986
Menşei : Seul, Güney Kore
Yaş : 35 yaşında
Boy : 1.80

Jaejoong, bugüne kadar k-pop’taki en güzel idollerden biri olarak kabul edildi, TVXQ’nun görünüşü ve yüzüydü. JYJ’nin yanı sıra günümüzde solist ve oyuncu olarak da çalışmaktadır.