TEST: BTS V Ne Kadar Tanıyorsun? 2021

BTS V Ne Kadar Tanıyorsun: Her ARMY’nin kendilerini test etme ve BTS hakkında gerçekten her şeyi bilip bilmediklerini görme zamanı. Bu sefer V testimizde kaç puan alabileceğinizi öğreneceğiz.

Bias olduğu için biraz gerginsen ve onu hayal kırıklığına uğratmak istemiyorsan merak etme, bize güvenebilirsin. Size yardımcı olmak için, size testte bulacağınız sorulardan biraz bahsedeceğiz. Prensip olarak, bu Bangtan üyesinin gerçek adını ve Korece yazısının ne olduğunu bilmelisiniz. Bir parça kek, değil mi?

Şey … ayrıca biraz dikkatli olmalısın. Testte, sadece uzun süredir fandomda olan birinin cevaplayabileceği detayları soracağız, mesela… Bekle! Zaten çok fazla ifşa ettik! 🙊

V testi

Daha fazla tur atmayacağız, acele edin ve ne yaptığınızı gösterin. Kesin olan bir şey varsa, o da çocuklarımızın seninle gurur duyacağıdır. Hatta, zaten olmaları çok muhtemeldir.

Test aracımız hızlandırılmış mobil sayfalarda çalışmamaktadır, testin düzgün çalışabilmesi için sayfanın sonunda yer alan EXİT MOBİLE VERSİYON yazısına tıklayarak diğer versiyona geçmeniz gerekmektedir !

BTS V Ne Kadar Tanıyorsun?

V'nin Gerçek Adı Ne?
Hangi Elini Kullanır?
Evcil Hayvanının Adı Ne?
Bu Sporlardan Hangisi Favorisi?
V Kaç Yılında Doğdu?
Doğum Günü Hangi Tarihte?
BTS V Ne Kadar Tanıyorsun?
Tebrikler ! 6 Soruyu da cevapladınız !
{{title}}
{{image}}
{{content}}

Bu V testini nasıl yaptın? Beklediğiniz puanı aldınız mı? Bu meydan okumada eğlendiyseniz, görevimize ulaştığımıza şüphe yok.

Ayrıca bu TaeTae testini paylaşmak isterseniz aşağıda bıraktığımız butonları kullanabilirsiniz, bu sayede arkadaşlarınız da V hakkında ne kadar bildiklerini kontrol edebilecekler.