Stray Kids Bang Chan Ryan Reynolds’tan Aldığı Hediyeleri Açıkladı

Stray Kids , Mnet ‘s Kingdom’da Deadpool temalı bir sahne sergilediğinden beri , Stray Kids Bang Chan ve Ryan Reynolds arasındaki gelişen dostluk kasabanın gündemi oldu!

Ryan, Bang Chan’a aktörden imzalı bir viski şişesi olan bir hediye bile gönderdi.

Ancak, Ryan Reynolds birkaç hediye daha gönderdi ve Bang Chan, Chan’s Room’un son yayınında gururla sergiledi .

İlk ürün Ryan Reynolds’un Aviation adlı cin markasının logolu tatlı bir sweatshirt’üydü . Bang Chan, genellikle daha büyük bedenler giydiği için biraz küçük olabileceğini düşünse de, yine de iyi görünüyordu!

Listede bir sonraki, bir tişört şeklinde başka bir Havacılık giyim parçasıydı. Sweatshirt gibi, Bang Chan da başlangıçta onun için çok küçük olduğunu düşündü. Ancak kolları sıvadıktan sonra çok da kötü görünmediğini fark etti.

Giyim temasını takip eden sırada bir şapka vardı. Bu kesinlikle Ryan’ın Stray Kids liderine olan sevgisini gösteren Bang Chan’ın giyeceği bir şey. Bununla birlikte, havalı görünen bazı yamalar ve isim etiketleri vardı!

Sonunda Ryan, telefonu için bir pop prizi ve Bang Chan’ın burnuna takarak kendi yaptığı bazı bandajları gönderdi.

Viski şişesiyle birlikte Ryan, Bang Chan’a herkesi kıskandıracak kadar hediye verdi! Henüz birkaç aylık arkadaşlıklarıyla, #arkadaşlık hedefleriyle bizleri ne kadar kıskandırdıklarını görmeye değer!