MONSTA X Minhyuk, Kihyun ve Joohoney “GAMBLER” Çekim

MONSTA X Minhyuk, Kihyun ve Joohoney, en son müzik videolarının çekimlerinden sahne arkası hikayelerini paylaştı!

KBS Cool FM’in “Kang Han Na’s Volume Up” programının 16 Haziran yayınında MONSTA X’ten Minhyuk, Kihyun ve Joohoney konuk olarak göründüler ve yeni albümleri “One of a Kind”, ekip çalışmaları ve daha fazlası hakkında konuştular.

Yeni “GAMBLER” müzik videolarındaki bir sahnede Minhyuk, Kihyun’u yakasından tutmak zorunda kaldı. Minhyuk, “Şahsen birinin yakasını tutmam gereken bir sahne olduğunu bilmiyordum. İlk başta, gerçekten komikti.”

Kihyun ekledi, “[Müzik videosu için] storyboard’daydı, ama bu kadar önemli bir bölüm olduğunu bilmiyordum. Yönetmen o kadar uzun süre filme aldı ki bu da işi zorlaştırdı. Yorulduğumuz ve zor zamanlar geçirdiğimiz için çabucak bitirmek istedik ama Hyungwon gülmeye devam etti, bu yüzden sürekli hatalar vardı.”

Ekip çalışmasının sırrı sorulduğunda Joohoney, “Bence bu kadar çok konserde performans sergiledik. Çok konser yaptığınızda ekip çalışmanız gelişir. Ayrıca bir şeye üzüldüğümüzde hemen konuşur ve çözeriz. Bu sayede hiçbir şeyi şişelenmiş halde bırakmıyoruz.”

Minhyuk devam etti, “Basitçe söylemek gerekirse, herhangi bir hiyerarşimiz yok. Aynı yaştaki arkadaşlar gibi gayrı resmi olarak konuşuyor ve birbirimize küfrediyoruz, bu yüzden bence en büyük şey bu.” Kihyun, “Lider güvenilir olmalı. Shownu çok güvenilir olduğu için ekibimizin iyi durumda olduğunu düşünüyorum.”

İLGİLİ: CLC Seunghee, Yeeun ve Seungyeon Oyunculuk Deneyimleri

Minhyuk ayrıca yakın zamanda su korkusunu yendiğini ve tüplü dalış lisansını aldığını da açıkladı. O açıkladı, “Benim için de biraz gizemli. Sanırım yaklaşık 40 kez bırakmayı düşündüm. Ne zaman suya girsem öğretmenime ‘Yapamam’ derdim. Lütfen beni [suyun üzerine] geri gönderin.’ Ancak gözlerimi kapatıp dişlerimi sıktım ve işe yaradı. Hiçbir şeyin imkansız olmadığını öğrendim.”

Devam etti, “Şimdi yapsam bile, yine de korkardım. Ancak, sanırım amaç bu. Korkunuz kaybolmasa bile, yine de bir şeyler kazanırsınız.”

Kihyun araya girdi, “Ağır makine işletme ruhsatı, ekskavatör ehliyeti veya ticari ehliyet gibi bir şey almayı denemek istiyorum.” Joohoney, “Tatlı bir adam olmak istediğim için Kore mutfağı sertifikası almak istedim. Ama bu günlerde, çok fazla ilgimi kaybettim.”