Lip Tint Nedir Ve Nasıl Yapılır? Tüm Ayrıntılar

Lip Tint Nedir:

Lip Tint, dudak balsamı ve parlatıcının bir melezidir. Bir çeşit renkli dudak bakımıdır. Tint jel formülü, mat veya parlak bir versiyonda mevcuttur. Bununla birlikte, renk tonunun dokusu, geleneksel sıvı dudak renklerinden daha az yapışkan ve aynı zamanda opaktır. Dudak tonunun nüansları, açık pembeden koyu Bordo’ya kadar değişebilir. Dudaklara uygulandığında çok doğal ve her şeyden önce ince görünüyorlar.

Dudak tonları aynı zamanda benzer rujlardan daha iyi bir tutuş ile karakterize edilir ve öpülesi ağzı neredeyse tüm gün pürüzsüz ve esnek tutan birçok besleyici bileşen içerir.

Bu renkli bakım genellikle bir aplikatör ile uygulanır. Birçok dudak tonu da 2’si 1 arada uygulama ile gelir ve yanaklara uygulama için çok hassas bir allık olarak kullanılabilir.

İyi bir dudak tonunu ayıran nedir ve ruj ile dudak bakımı arasındaki fark nedir?

Dudak tonlarının dokusu klasik dudak balsamına benzer, parlak ve mat bir versiyonda çubuk veya krem ​​​​olarak uygulanırlar. Tek ortak noktaları, dudaklara yoğun nem sağlamaları ve genellikle iyi ve uzun süre dayanan yoğun pigmentli rujlara göre dudakların hassas teniyle daha uyumlu olmalarıdır. Aynı zaman.

Lip Tint’in kullanımı kolaydır. Şekline bağlı olarak, “dudak gölgeleme” bir aplikatör ile veya sadece parmakla uygulanır. Dudaklar kuru ve makyajsız olmalıdır. Renk tonu günde birkaç kez yenilenir ve böylece daha fazla nem ve renk sağlar.

İLGİLİ: Kore Tarzı Degrade Dudak Nasıl Yapılır?

Lip Tint, dudak parlatıcısı ve dudak balsamının çekici bir karışımıdır. Daha çok jel formunda sunulan bu ürün, dudak parlatıcısının aksine hafif opak ve yapışkan bir yapıya sahip. Bu renk tonu cildi bir dudak kremi gibi önemser ve dudakları hafif doğal nüanslarla renklendirir. Lip Tint dudaklara nem sağladığından, her durumda rujlardan daha iyi tolere edilirler.

Lip Tint biraz şeffaftır ve dudakları bir dudak balsamından biraz daha fazla renklendirir, ancak bir rujla yapıldıklarından daha doğal görünmelerini sağlar. Renk tonu uzun sürmez ve günde birkaç kez yapılması gerekir. Ancak hiçbir iz bırakmaz. Renk tonunun renk paleti genellikle nüanslarla sınırlıdır.