Lee Know Kaç Kilo,Boy,Yaş ve İnstagram Hesabı

Lee Know Kaç Kilo:66 kg dır.  Lee Know ünlü bir Güney Koreli Müzisyen, TV kişiliği ve Dansçıdır. Lee, “Stray Kids” üye erkek grubu olarak çok ünlüdür. Lee Know, Minho olarak da bilinir.

Lee Know, 21 yaşında Güney Koreli müzisyen. Lee Know’ın gerçek adı Lee Min-ho’dur. Aynı şekilde Lee, 25 Ekim 1998’de Güney Kore’nin Gyeonggi Eyaleti, Gimpo’da doğdu. Lee’nin burcu Akreptir. Dini açıdan Hıristiyanlık. Benzer şekilde Lee, Güney Kore’nin Seul şehrinde yaşıyor.

Aynı şekilde, Lee’nin aile üyesinden bahsederken, ailesinin tek çocuğu. Lee’nin babası mobilya sektöründe çalışıyor. Bunun dışında, ebeveynin adı, kardeşinin adı ve diğerleri gibi ailesinin ayrıntıları hakkında çok fazla bilgi yoktur.

Ad Soyad:

Lee Min-ho

Doğum tarihi:

25 Ekim 1998

Yaş:

22 yıl

Burçlar:

Akrep

Şanslı numara:

8

Lee’nin eğitim geçmişinden bahseden Lee, lisesini Gimpo Jeil Teknik Lisesi’nde tamamladı. Bunun dışında şu an itibariyle çok fazla bilgi yok, veri tabanımızı en kısa sürede güncelleyeceğiz. Yaşını göz önünde bulundurarak Lee, eğitimini bırakmadıysa üniversitede eğitimine devam ediyor olabilir.

İLGİLİ: Bang Chan Boyu Kaç,Kilo,Yaş ve İnstagram Hesabı

Profesyonel hayat

Lee Know, müzisyen kariyeri ile ünlü 21 yaşında. Lee, “Stray Kids” adlı çocuk grubunun vokalisti. Ayrıca, Stray Kids grubu Bang Chan, Changbin, Hyunjin, Felix, Han, Seungmin ve IN’den oluşuyor Benzer şekilde, 21 yaşındaki Lee, 08 Ocak 2018’de ilk Extended Play “Mixtape” ile grubun bir üyesi olarak çıkış yaptı. .

Genie Music aracılığıyla dağıtıldı. Albüm, Beware, Glow, Hellevator, Spread My Wings, vb. Gibi diğer şarkıları da içeriyor. 26 Mart 2018’de Stray Kids, Iriver tarafından dağıtılan ikinci hit EP’leri I Am Not ile geldi.

İkinci EP’lerinden en ünlü şarkılar Awaken, Not !, District 9, Mirror ve diğerleri. Benzer şekilde Stray kids, 21 Ekim 2018’de bir sonraki albümleri olan “I Am You” albümlerini yayınladı. Aynı şekilde grup, Aralık 2019’da “Clé: Levanter” adlı son EP’lerini yayınladı.

Grup, Gaon Chart Müzik Ödülleri, MBC Plus X Genie Müzik Ödülleri, Altın Disk Ödülleri, Asya Sanatçı Ödülleri, Seul Müzik Ödülleri, Mnet Asya Müzik Ödülleri gibi gösterge tablolarını doldurmak için birçok ödül kazandı.

ilişki durumu

Lee’nin ilişki durumu hakkında konuşursak, şu an için çok fazla bilgi yok. Görünüşe göre genç Güney Koreli bekar. Ya da belki Lee kişisel ilişkilerini halka açıklamak istemiyordur. Bununla birlikte, ilişki durumunu açıklar açıklamaz Lee’nin ilişkisini size bildireceğiz.

Vücut Ölçümü

Lee’nin vücut ölçülerinden bahsederken , 5 fit ve 7 inç yüksekliğiyle uzun boylu duruyor . Benzer şekilde, Lee’nin ince ve zayıf bir vücut yapısı vardır. Lee’nin ağırlığı 66 kg veya 154 lbs’dir.

Dahası, lee’nin koyu kahverengi gözleri ve koyu kahverengi saçları onu daha Yakışıklı ve Sevimli kılıyor. Üstelik Lee’nin vücut ölçüleri ile ilgili çok fazla bilgi yok, vücut ölçüleri ortaya çıkar çıkmaz size haber vereceğiz.

Sosyal medya ve net değer

Lee’nin sosyal medya katılımı hakkında konuşurken, sosyal medyada kişisel hesabını oluşturmadı. Ancak, grubun hesabı aracılığıyla sosyal medyada görünmesini sağlıyor. Ayrıca, Güney Koreli grup Instagram’da 13 milyondan fazla hayran topladı . Benzer şekilde net değerden bahsederken, Güney Koreli şarkıcının ana gelir kaynağı müziktir. Aynı şekilde, Lee’nin tahmini net değeri yaklaşık 3 milyon dolar.