Kpop İdol Kıyafetleri Satan Mixxmix İncelemesi

Kpop İdol Kıyafetleri: Mixxmix, en büyük ve en popüler Kore moda mağazalarından biridir. Mağaza yıllar içinde büyüdü ve şimdi son derece popüler. Mixxmix siparişlerimizi aşağıda inceledik.

Mağaza, ucuz kıyafetleri ve sürekli güncel tutmasıyla bilinir.

Bazı ürünler biraz pahalı olabilir, ancak Mixxmix’in yıllar boyunca birçok indirimi vardır, bu da insanların genellikle biriktirip toplu olarak satın almalarını sağlar. Genel olarak konuşursak, şu anda en iyi Kore moda mağazalarından biridir.

ÖNERİLEN: BTS Kıyafetlerini Nereden Satın Alır? 3 Mağaza Önerisi

Yıllardır Mixxmix’ten satın alıyorum ve onlarla hiç kötü bir deneyim yaşamadım. Kalitesi iyi ve fiyatı uygun. Diğer bazı mağazalar gibi pahalı değil ve müşteri hizmetleri olağanüstü.

Giysi Koleksiyonu

Mixxmix’in çok çeşitli kıyafetleri var ve genişlemeye devam ediyor. Birkaç ay önce, bugün olduğu kadar çok öğe yoktu. Bu, genişlediklerinin ve mağazaya yeni moda ürünleri eklemeye devam ettiklerinin iyi bir işaretidir.

Ayakkabılardan, üstlerden, elbiselerden ve hatta pantolonlardan her şeyi var. Bazı Kore moda mağazalarına bakıyorsanız , çevrimiçi Mixxmix kesinlikle göz atmanız gerekenlerden biridir. Her zaman tavsiye ettiğim şey, indirim yaptıklarında çok satın almak için biraz para biriktirmektir.

Bu şekilde, çok para biriktirecek ve satın almak istediğiniz kaliteli parçaları almaya devam edeceksiniz. Mağaza oldukça uzun süredir ortalıkta ve Mixxmix’i şiddetle tavsiye eden birçok inceleme var.

Gerçekten sevdiğim şey, mağazanın neredeyse her gün yeni kıyafetler eklemeye devam etmesi. Bu, mağazayı son derece taze tutar ve isterseniz tarzınızı gerçekten hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz.

ÖNERİLEN: Kpop İdolleri Saçlarını Nasıl Yapar?

Web Sitesi Görünümü ve Hissi

Web sitesi çok temiz ve kullanımı kolay görünüyor, tasarım da harika görünüyor ve diğer bazı mağazalarda olduğu gibi çok fazla açılır pencere yok. Mağazada gezinmek kolaydır ve şaşırtıcı derecede hızlıdır.

Bu sitenin sevdiğim yanı Kore merkezli bir mağaza olması ve bu da onu daha güvenilir kılıyor. Eşyalarını ucuz Asya ülkelerinden satın alan ve fiyatlarını %50 daha yüksek işaretleyen birçok Kore moda mağazası var.

Gibi görünmüyor Mixxmix bunu yapıyor ve bu bana sitelerinde alışveriş yapma konusunda iyi bir his veriyor. Site hakkında herhangi bir sorunuz varsa arayabileceğiniz harika bir müşteri hizmetleri telefon numarası var.

Mağazadan sipariş verdikten sonra, siparişle ilgili hemen hemen bir onay e-postası alırsınız. Siparişim çok hızlı gönderildi ve Kore’den gelmesi sadece 4 ila 5 gün sürdü. Asya’dan gönderilen mağazaların çoğu en az 10 ila 14 gün sürdüğü için bu son derece hızlı.

Ürün kalitesi

Mixxmix’teki ürünler çok uygun fiyatlıdır ve üzerlerinde birçok model resmi vardır. 20 dolardan daha ucuza buradan birçok kaliteli parçam var. Bu yüksek kaliteli ürünü bu fiyata sunan başka mağaza yok. 

Bir diğer artısı da envanterlerini sürekli güncellemeleri. Bu, çevrimiçi alışverişi daha da eğlenceli hale getirir. Müşteriler mağazadan kolayca sipariş verebilir ve kaliteli kıyafetler bekleyebilir. Satın aldığım ürünlerden bazıları aşağıda listelenmiştir.

Pink Embroidered Logo Tie-Dye Bucket Hat
Sleeveless Button Accent Flared Dress
Sleeveless Round Neck Plaid Mini Dress

Daha çok satın aldığım ürün var ama hepsini listelemek için çok fazla ürün var. Mixxmix’i nasıl ve ne zaman satın alacağınızla ilgili bazı ipuçları almak istiyorsanız , bizimle iletişime geçtiğinizden emin olun!

Bu mağazanın kilit noktası gerçekten kalitedir, bir kez yıkandıktan sonra solmaz ve ayrıca yıkama talimatlarına uyduğunuz da küçülmez. Birkaç ay önce aldığım birçok elbisem var ve hala aldığımdaki kaliteyi koruyor.Bu mağazadan hiç alışveriş yapmadıysanız, denemeye değer. Almak isteyeceğin harika kıyafetler olabilir. O kadar pahalı değil, bu yüzden uygun bir fiyata oldukça fazla parça görebilirsiniz.

Dağıtım zamanı Avrupa’ya gönderim ortalama olarak 7 ila 10 gün sürüyor ve sabit bir 29,99 $ ücret alıyorlar. Bu pahalı görünebilir, ancak kıyafetlerin en az% 50 daha pahalı olduğu diğer mağazalarla karşılaştırırsanız.

Fiyat hala oldukça iyi, bu yüzden nakliye için ödeme yapmayı umursamıyorum, özellikle de kıyafetler diğer mağazalardan çok daha ucuz ve daha kaliteli olduğunda. Avrupa’dan satın alıyorsanız, alıcı korumanız olması için PayPal’ı kullandığınızdan emin olun.

Nakliye ABD ortalama 5 ila 10 gün sürer ve bu da hızlı ortalama sipariş daha var yani benim sipariş sadece 4 gün etrafında sürdü. Bir kerede bir sürü kıyafet sipariş ettim. Belki daha erken gelmesinin nedeni budur.

Daha uygun fiyatlı olduğu için ABD’den satın almanızı şiddetle tavsiye ederim ve muhtemelen ABD’de müşteri hizmetleri departmanları var. Aynı anda birçok kıyafet satın alıyorsanız harika ; ABD’deki insanların çoğunun bir kredi kartı olduğu veya PayPal kullanabildiği için ödeme yöntemi önemli değildir.

Kpop İdol Kıyafetleri: Mixxmix’ten Sipariş Vermelisiniz?

Evet, Mixxmix sipariş vermek için harika bir mağaza, sitede herhangi bir sorun yok ve uzun yıllardır Mixxmix’ten alışveriş yapıyorum. Henüz denemediyseniz, denemek istediğiniz güzel parçalar bulduğunuzda yapmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Arkadaşlarımın çoğu Mixxmix’ten sipariş veriyor ve hepsi onu seviyor. Onlarla kötü bir deneyim olmadı ve umarım böyle devam eder. Google’da Mixxmix incelemelerini okursanız, insanların çoğunun onlarla harika deneyimler yaşadığını göreceksiniz.

Tek dezavantajı fazla harcama olabilir, başıma gelen buydu ve alışverişiniz için bir bütçe oluşturmanızı tavsiye ederim. Fazla harcamak istemezsiniz ve varsa faturaları ödeyecek paranız yoktur.

Mixxmix İnceleme Sonuç

Artık bu makalenin sonuna geldiğinize göre, umarım aradığınız bilgiyi bulmuşsunuzdur. Şimdi bildiğiniz gibi, Mixxmix güvenilir bir web sitesidir ve her gün yüzlerce sipariş alırlar. Den satın aldım Mixxmix defalarca ve onlarla kötü bir deneyim olmadı.

Tavsiye ettiğim şey, indirim olduğunda satın almanız, bu size çok para ve daha fazla kıyafet kazandıracak. Bu bir kazan-kazan ve herkes mutlu, giyime aşırı harcama yapmaktan kaçının.

Bu, başlangıçta giyime çok fazla para harcayarak yaptığım bir hata. Şimdi, Mixxmix’e harcamak için her ay birkaç yüz dolarlık bir bütçe ayırıyorum. Kendinizi ödüllendirmenin ve ayrıca biraz Kore modasını taklit etmenin harika bir yolu.

Kore modası giderek daha popüler hale geliyor. Pek çok insan Kpop yıldızları gibi görünmek istiyor ve muhtemelen daha da büyüyecek çünkü Kore modası her zaman diğer ülkelerin önünde gibi görünüyor.