BTS Kıyafetlerini Nereden Satın Alır? 3 Mağaza Önerisi

BTS Kıyafetlerini nereden satın alır: Bildiğiniz gibi BTS son derece pahalı kıyafetler giyiyor. Kariyerlerinin başında bunu yapmadılar çünkü büyük ihtimalle bunu karşılayamadılar. Şimdi BTS büyüdü ve dünya çapında çok popüler oldu.

Halk arasında göründüklerinde giydikleri neredeyse her şey satılıyor. BTS böyle muazzam hale geldi ve onlarla gurur duyuyoruz. BTS’in daha da büyümeye devam edeceğini ve birçok kez dünyayı ele geçireceğini umuyoruz. 

Pek çok insan tam görünümünü nereden satın alabileceğinizi soruyor. Çok fazla birikimi olmayan normal hayranlar için bunun çok pahalı olabileceğini unutmayın. BTS, genellikle çok özel olan birçok yüksek tasarımcı markasını giyer.

ÖNERİLEN: Kpop İdolleri Saçlarını Nasıl Yapar?

Giysilerinden bir parça satın alabilseniz bile, tüm kıyafetleri genellikle daha fazla değilse bile binlerce değerindedir, bu nedenle paranızı akıllıca harcadığınızdan ve bir bütçe oluşturduğunuzdan emin olun. BTS’e benzer görünmesi için bazı Kore giyim parçaları satın almanızı öneririz. Hemen meyve suyuna geçelim ve giyim koleksiyonunuzu genişletelim.

Benzer BTS Kıyafetleri Nereden Alınır?

Pek çok insan BTS’in giydiği aynı kıyafetleri satın almak ister ama genellikle çok pahalıdır. BTS’e benzer kıyafetler satan üç mağazayı aşağıda listeledik. Öğeler daha ucuz ve kaliteli, görünüşünüzü kısa sürede iyileştirecek.

Aşağıdaki bu mağazaların birçok uygun fiyatlı ürünü var ve ürün yelpazesi çok büyük; ayakkabıdan elbiselere kadar her şeyi satın alabilirsiniz. İlgileniyorsanız kontrol edin!

Kooding

Kooding, oradaki en popüler Kore mağazalarından biridir ve uzun yıllardır böyledir. İnsanlar bu mağazayı yıllardır bize tavsiye ediyor ve alışveriş yapmak için harika bir yer olduğunu söylemeliyiz.

Eşyalar herkes için uygun fiyatlı ve çok pahalı değil. Çok çeşitli kıyafetleri var ve oldukça sık güncelliyorlar. Diğer Kpop gruplarına benzeyen birçok kıyafet var, bu yüzden Kore kıyafetleri olan iyi bir mağaza arıyorsanız, ona bir göz atın!

Yesstyle

Yesstyle, oradaki en iyi Asya moda mağazalarından biridir. Cilt bakımından güzelliğe ve hatta kıyafetlere kadar her şeyi satıyorlar. Yesstyle’ın iyi bir fiyata çok uygun ürünlere sahip olduğu biliniyor. Dolayısıyla, bütçeniz kısıtlıysa, bu sizin için harika bir seçenektir.

Arkadaşlarımızdan biri, Yesstyle ve gerçekten onu seviyor. Kıyafet aramak çok kolay ve hatta kendini Jungkook gibi tasarladı. Bir göz atmanızı ve kendiniz görmenizi öneririz.

Kendiniz deneyene kadar asla bilemezsiniz. Kıyafet almak istemeseniz bile oldukça uygun fiyatlı birçok cilt bakım ürünü bulunmaktadır.

Mixxmix

Mixxmix ayrıca Kore moda ürünlerini satın almak için harika bir seçenektir. Mixxmix hakkında gerçekten sevdiğimiz şey, aradığınız hemen hemen her şeye sahip olmalarıdır. Giyim mağazaları çok büyük ve fiyatlar çok uygun.

Yeni gelenler sık ​​sık güncelleniyor ve son birkaç aydır bizim alışveriş merkezimiz. Fiyatları diğer bazı mağazalardan biraz daha iyi ve Kpop gruplarına benzeyen birçok kıyafet bulabilirsiniz.

Mixxmix hakkında daha fazla okumakla ilgileniyorsanız,  kontrol edebileceğiniz tam bir inceleme burada yazdık  .