Kpop Erkekler Grubu Marka İtibar Sıralaması 2021

Kpop Erkekler Grubu Marka İtibar Sıralaması: Her ay olduğu gibi, bu ay da Boy Band Group Marka İtibarları Kore İş Araştırma Enstitüsü tarafından açıklanıyor. K-pop hayranları ve meraklıları, aylık listeye göz atmak için hevesle bekliyorlar . Ayrıca, idollerinin ve favori gruplarının listedeki konumlarını yükseltmelerine yardımcı olan kişilerdir. Liste tamamen arama trendlerine ve çeşitli anahtar kelimelere dayandığından, sayıları artıran hayranlardır. Her ay yeni bir erkek grup grubu ilk 5’de yerini alıyor. Ancak bunlardan biri 36 hafta boyunca 1. sıradaki yerini koruyor. Evet. Kim olduğunu bilmek ister misin? Hadi bulalım. Ayrıca listedeki yeni girişlere bakın.

Listenin başında NCT, SEVENTEEN, Highlight ve SHINee’nin takip ettiği BTS geliyor. Ayrıca EXO altıncı sırada, ardından ONF, ASTRO, The BOYS ve NU’EST geliyor. Bazıları konumlarını kaybetti, bazıları ise Highlight gibi gerçekten çok çalıştı.

Sıralamalar çeşitli faktörlere göre belirlenir – tüketici katılımı, medya kapsamı, etkileşim ve çeşitli erkek gruplarının topluluk indeksleri. Ayrıca, 8 Nisan – 8 Mayıs tarihleri ​​arasında toplanan verilerden inceleniyorlar. Bu yüzden merak etmeyin ve ilk 5’e göz atın.

ÖNERİLEN: Kpop Marka İtibar Sıralaması 2021 Top 5 Listesi

1. BTS

Başka kim bekliyordun? Güney Koreli pop yıldızları 36 haftadır zirvede. Thier marka itibar endeksi Nisan ayı için 13.630.137’dir. Grupla ilgili anahtar kelimeler en çok internette arandı. Bazıları Billboard, YouTube ve Butter’dır. Bu arada, en yüksek rütbeli ilgili terimler kayıt, yayın ve bağış içerir.

BTS, 21 Mayıs’ta yeni single’ı Butter’ı yayınlayacak. Dünyanın dört bir yanındaki Armys, programa ayak uydurmak için bir takvimi takip ediyor. Ve sadece Güney Kore’de değil, Butter müzik endüstrisinin tamamında oldukça bekleniyor. Diğer terimlere gelince, J-Hope kısa süre önce Güney Kore’nin Çocuk Bayramı’nda 100 milyon won bağışta bulundu. Grubun diğer faaliyetleri de ilk sırayı kazanmalarına yardımcı olur.

2. NCT

İkinci pozisyonda, SM Entertainment’ın NCT’sine sahibiz . Grup ve alt birimleri son derece yetenekli ve aynı zamanda grup dünya çapında hızla tanınır hale geliyor. Grubun marka itibar endeksi Mayıs ayı 3.482.324’tür. Muhtemelen önümüzdeki ay da grubu ilk 5’te görmeyi bekleyebiliriz. NCT, Sm Entertainment ve MGM Television tarafından geliştirilen yeni kpop realite TV şovu nedeniyle çılgınca trend oldu. Yarışmanın amacı NCT ailesinin yeni bir üyesini bulmaktır. Yakında 24 üye olacak.

ÖNERİLEN: En Güzel Kadın Kpop İdolleri 2021 Top 10 Listesi

3. SEVENTEEN

Pledis Entertainment’ın SEVENTEEN şirketi, bu ay 3.215.092 marka itibarı ile üçüncü sırada yer alıyor. SEVENTEEN, Nisan ayında Japonca şarkıları “Not Alone” için yeni bir müzik videosu yayınladı. Hayranlar hem Güney Kore’de hem de Japonya’da şarkıyı gerçekten seviyorlar.

İki hafta içinde, müzik videosu neredeyse 5 milyon görüntüleme kazandı. SEVENTEEN birkaç yıldır küresel bir isim kazanıyor ve albümlerinin hızla satılmasıyla, onları ilk 5’te görmeye devam edeceğiz.

4. Highlight

Tüm gruplar arasında, Highlight en fazla gelişmeyi göstermiştir. Grup, puanını Nisan ayından bu yana şaşırtıcı bir şekilde yüzde 3.550,27 artırdı. Onların sıkı çalışması tavsiye edilir. Erkek grubunun aylık 2.902.185 marka itibar endeksi var. Kısa süre önce mini albümleri “The Blowing”den yeni bir şarkı ve bir müzik videosu yayınladılar.

5. ŞAHİN

SHINee en iyi erkek grupları listesine geri döndü. En popüler Kpop erkek gruplarından biri olan SHINee bir süredir kayıptı. Ancak, şimdi tamamen yeni bir albüm ve albümün başlık parçası “Atlantis” için bir müzik videosu yayınladılar. Yeni şarkıya göz attığınızdan emin olun. Grubun marka itibar endeksi 2.149.564’tür.

ÖNERİLEN: Kpop Dans Kralları 2021 Güncel Top 8 Listesi

İşte en iyi 30 Kpop Erkekler grubu tam listesi:

 1. BTS
 2. NCT
 3. SEVENTEEN
 4. Highlight
 5. SHINee
 6. EXO
 7. ONF
 8. ASTRO
 9. THE BOYZ
 10. NU’EST
 11. BTOB
 12. ENHYPEN
 13. TXT
 14. TREASURE
 15. Super Junior
 16. Stray Kids
 17. ATEEZ
 18. SF9
 19. WINNER
 20. MONSTA X
 21. Shinhwa
 22. BIGBANG
 23. MIRAE
 24. AB6IX
 25. INFINITE
 26. BAE173
 27. PENTAGON
 28. withus
 29. 2PM
 30. VERIVERY