Ji Chang Wook Dizileri Arasında En iyi Top 5

Ji Chang Wook Dizileri: Ji Chang Wook maratonunu izlemenin tek şartı, hiçbir şeyin ve hiç kimsenin sizi rahatsız etmemesidir. Ji Chang Wook’un sanatsal yetenekleri, Kore dalgasının hayranlarını şaşırtmaktan asla vazgeçmeyen bir şeydir. Şarkıcı, oyuncu ve Güney Kore’de ve çeşitli ülkelerde birçok eğlence etkinliğine katıldı . Bu vesileyle, size Ji Chang Wook’un en iyi dizilerinin hangileri olduğunu göstereceğiz, böylece bolca drama, aksiyon veya fanteziyle dolu harika bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

İLGİLİ: Güney Kore’yi Şoke Eden BTS Skandalları 2021

Ji Chang Wook’tan en iyi 5 drama

Gizemli bir haberci, imparator, savcı veya sevimli koruma olarak Ji Chang Wook o kadar çok hikayede rol aldı ki hangisini önce izleyeceğinizi bilemezsiniz.

1. The Empress Ki, 2013

Tarihi dramaların hayranı mısınız? O zaman İmparatoriçe Ki sizin için drama.

Arsa, Goryeo’da doğan ve iradesi dışında Moğol İmparatorluğu’na getirilen bir kadının hayatına dayanmaktadır. Orada, Ji Chang Wook’un oynadığı Yuan Hanedanlığı İmparatoru ile evlendi .

Bu harika aktörün başrolde olduğu bu dramayla ilgili ilginç bir gerçek de, muhteşem performansıyla bizi memnun etmenin yanı sıra, dizinin resmi müziklerinde de yer almış olmasıdır.

2.Healer, 2014

Olarak İspanyolca çevrildi Healer , Ji Chang Wook bir oynar şifacı , bankacılık yapar yasadışı gece kurye müvekkillerine iyi bir fiyata teklifleri almak için izin verir.

Meslektaşlarıyla birlikte, on yıllar önce yasadışı bir demokrasi yanlısı radyo istasyonunda meydana gelen bir olayı araştırmaya başladıklarında işler daha da zorlaşıyor.

3. The K2, 2016

Chang Wook’un canlandırdığı asker Kim Je-ha, kız arkadaşının korkunç cinayetiyle suçlandı ve bunun için iğrenç suçu işlediğini iddia ettiği adamı aramak için Irak’tan Kore’ye döndü.

Onu bulmak için tanınmış bir iş adamının koruması oldu. Güvenini kazandıktan sonra , patronunun kızının koruması olarak görevlendirilir ve sonunda ona yasak duygular besler.

4. Suspicious Partner, 207

Bu, uluslararası alanda en çok tanınan Ji Chang Wook dramalarından biridir.

Kendisiyle birlikte büyük bir çocukluk travması getiren genç bir bölge savcısı hakkında. İşinin ortasında, eski erkek arkadaşını öldürmekle haksız yere suçlanan Eun Bong-hee adında bir stajyer atanır.

Çırak hapse girer ve dışarı çıktıktan sonra o ve patronu gerçek katili aramaya başlar ve şaşırtıcı bir şey keşfederler.

5. Melting me softly, 2019

İki gencin 24 saat boyunca bir insan dondurma projesine katılmaya karar vermeleri hakkındadır, tek sorun iki gencin 20 yıl sonra donmalarından uyanmasıdır .

Görünüşleri bozulmamış, ancak sevdikleri çoktan yaşlandı, bu yüzden yeniden doğdukları o yeni çağa uyum sağlamanın bir yolunu bulmaları gerekiyor.