Goo Hara Neden Öldü,Kaç Yaşında Öldü?

Goo Hara Neden Öldü: Goo Hara 24 Kasım 2019’da vefat etti . 27 yaşında hayata gözlerini yumdu. Ölümü intihar sebepli olduğu biliniyor. Hara, KeyEast bünyesinde yer alan Güney Koreli bir şarkıcı ve oyuncudur . 2007’de KARA üyesi olarak çıkış yaptı. 2008’de oyuncu olarak çıkış yaptı. Güney Kore, Gwangju’da doğdu. KARA Grubunun Ana Dansçısı, Vokalisti, Görsel ve Yüzüdür . En sevdiği yemekler: Kore yemekleri özellikle Kimchi jjigae, Rice, Meat. En iyi arkadaşları Girls’ Generation’dan Jessica ve Super Junior’dan Heechul . Korece ve Japonca konuşabiliyor.

Sahne Adı: Hara

Doğum Adı: Goo Ha Ra

Doğum Günü: 13 Ocak 1991

Burç: Oğlak

Boy: 164 cm (5’5″)

Ağırlık: 43 kg (94 lbs)

Kan Grubu: Yok

Instagram: @koohara__

Twitter: @_sweethara

İLGİLİ: Girl Crush Kpop Üyeleri Profili: Kilo, Yaş ve Detaylar

– Korece ve Japonca konuşabiliyor

– Hara şarkıcı olmasaydı uçuş görevlisi olmak isterdi. Ancak Hara, uçuş görevlisi olacak kadar uzun değildi ve bundan vazgeçti.

– Hara’nın 4 yakın teyzesi, 10 küçük kuzeni ve diğer yaşlı kuzenleri var.

– Diş ve küçük yüz estetiği ameliyatı olduğunu kabul etti. Her zaman çift göz kapağı olduğunu, ancak onları daha belirgin hale getirmek için ameliyat olduğunu belirtti.

– Cüzdanında her zaman en sevdiği teyzesinden bir mektup bulundurur çünkü bu ona güç verir.

– Hara çok sık mide ağrısı çekiyor. Jiyoung, yemek yerken Hara’nın sık sık “Jiyoung-ah, unnie’nin midesi çok ağrıyor” diyerek ona döndüğünü söyledi.

-Super Junior’dan Heechul , EXID’den Hani ve SISTAR’dan Bora ile birlikte KBS’nin idol güzellik şovu “A Style For You”ya ev sahipliği yaptı . – Haziran 2015’te Nail Hara adlı bir güzellik kitabı çıkardı .

– O gerçekten basit. Ne düşünüyorsa onu söylüyor ve bu yüzden bazen kibirli olarak algılanıyor.

– Goo Hara 24 Kasım 2019’da vefat etti. Ölümü halen araştırılıyor, ancak bazı kaynaklar olası intihar olduğunu söylüyor. Ölümünden altı ay önce intihara teşebbüs etmiş ancak iyileşmiştir.

– Hara’nın İdeal Tipi: “Tam olarak ideal bir tipim yok. Beni sevdikleri sürece, bu iyi.”