Gerçek Aşka İnanmamızı Sağlayan 10 K-Pop Çifti 2021

Gerçek Aşkı Bulan 10 K-Pop Çifti: Bu sitede K-pop çiftlerini seviyoruz, destekliyoruz ve saygı duyuyoruz . Bizden biriyseniz, sizi havadaki tüm sevgiyi solumaktan korkmayan ve bize ruh eşlerinin var olduğunu gösteren Koreli ünlülerle tanışmaya davet ediyorum!

Gerçek Aşkı Bulan 10 K-Pop Çifti

1. HyunA ve Dawn

HyunA ve Dawn, Ağustos 2018’de iki yıllık ilişkilerini halka açıkladıklarında, şirketin “güvenine” ihanet ettikleri için Cube Entertainment’tan kovuldular . Ancak bu ilişkiyi bitirmek yerine daha da güçlendirdi. Hatta P-Nation için solist olacaklardı.

Şu anda HyunA ve Dawn, K-Pop’taki en köklü ve sevilen çiftlerden biri. Aşkı 5 yıldır bozulmadan kaldı!

ÖNERİLEN: Uzmanlara Göre En İyi K-Pop Dansçıları 2021

2. TWICE’dan Momo ve Super Junior’dan Heechul

Başarılı hayranlar az ama varlar. Ve Super Junior’dan Heechul onlardan biri . The Knowing Bros sunucusu , bizim gibi, TWICE hayranı olarak yola çıktı.

Ancak Momo ile olan ilişkisi bir arkadaşlığa dönüşecek ve sonunda Ocak 2020’de aşk ilişkisi onaylanacak . İlişkilerinin çok daha erken başladığına dair söylentiler olsa da .

3. Kyungri ve Jinwoon

İkinci nesil grupların hayranları için bu isimler garip değil. Kyungri, Nine Muses’ın ana vokalisti, Jinwoon ise 2AM’nin yetenekli maknaesiydi .

ÖNERİLEN: BLACKPINK Lisa, Jennie, Jisoo ve Rose Vücut ölçüleri 2021

Şimdi, ilişkileri çeşitli televizyon programlarında birlikte çalıştıktan sonra 2017’de başladı . Ancak, Kasım 2019’a kadar serbest bırakmayacaklardı. Bir röportaj sırasında Jinwoon , Kyungri’nin desteği ve askerlik hizmeti sırasında onu beklediği için ne kadar minnettar olduğunu dile getirdi . Vay!

4. Yağmur ve Kim Tae Hee

Rain, K-Pop endüstrisinde efsanevi statüye ulaşmış bir şarkıcı, oyuncu ve yapımcıdır. Onun adına, Kim Tae Hee Kore’de en güzel kadınlarından biri olarak kabul edilir , hem de bir A-sınıfı aktris.

Bu çift, 2012 yılında ticari bir kayıtta tanıştıktan sonra ilişkilerine başladı. Beş yıllık birlikteliğin ardından Ocak 2017’de evlendiler . Aynı yılın Ekim ayında ilk kızlarını ve Eylül 2019’da ikinci kızlarını karşılayacaklardı.

Rain ve Tae Hee , mahremiyetlerini korumalarıyla tanınan bir çift olmalarına rağmen, birbirlerine ve kızlarına olan derin aşklarını alenen dile getirdiler .

5. Girls’ Generation’dan Sooyoung ve Jung Kyungho

Filmlerindeki rolleriyle tanınıyor kız ve aktör efsanevi grubun üyesi arasındaki romantizm Cezaevi Playbook ve Hastane Oynatma , erken 2013 kadar uzanan . Yedi yıldan fazla bir ilişki ile bu çift, K-Pop ve K-Drama dünyasının en istikrarlılarından biri olarak kabul ediliyor .

Ve genellikle özel hayatları konusunda dikkatli olsalar da zaman zaman sosyal ağlar aracılığıyla halka açık yerlerde tatlı mesajlar yazarlar .

6. Girl’s Day’den Hyeri ve Ryu Junyeol

Girl’s Day’in en genç üyelerinden biri olmasının yanı sıra Hyeri, Reply 1988 gibi dizilerde oynadığı rollerle tanınıyor . Bu tam olarak onun erkek arkadaşıyla tanıştığı diziydi: K-Drama tarihindeki aşklarından biri olacak olan Ryu Junyeol .

Doramaniacs tarafından bir rüya olarak görülebilecek olan çift, 2017’den beri çıkıyor ve hala her zamankinden daha güçlü .

7. BIGBANG’den Taeyang ve Min Hyo Rin

BIGBANG’den Taeyang ile aktris ve şarkıcı Min Hyo Rin arasındaki aşk hikayesi G-Dragon sayesinde başladı . Aynı grubun lideri, Hyo Rin’in çocukluk arkadaşının MV’lerinden biri için ideal olacağını düşündü ve onları tanıttı.

Aralarındaki kimya o kadar fazlaydı ki, sahneleri çektikten birkaç ay sonra bir çift oldular ve ilişkilerini halka duyurdular . Hyo Rin’in, ikonik Eyes, Nose, Lips’te olduğu gibi, ona aşk mektupları ve şarkılar yazan Taeyang’ın daha romantik tarafını ortaya çıkardığı iyi biliniyor .

2018’in başlarında , Sol’un askerlik hizmetini yapmasından kısa bir süre önce evlendiler ve o zamandan beri sonsuza dek mutlu yaşadılar!

8. Hyerim ve Shin Min Chul

Yedi yıllık bir flörtün ardından eski Wonder Girls üyesi Hyerim ve erkek arkadaşı tekvando sporcusu Shin Min Chul, 5 Temmuz 2020’de evlendi .

Diğer Wonder Girls üyeleri , kız arkadaşına bir şey yaparsa Min Chul’u tekmeleme becerileriyle “tehdit ettikleri” komik bir mesaj göndermek için zaman ayırdı .

9. Block B’den U-Kwon ve Jeon Sunhye

U-Kwon ve model Jeon Sunhye, 10 yıl önce Block B’nin çıkışından bu yana bir ilişki içinde Ancak askere gitmeden önce şarkıcı evlenmeyi planladıklarını itiraf etti . Buradan çanları duyabiliyoruz.

10. Super Junior’dan Sungmin ve Kim Sa Eun

2013 yılında Sungmin ve tiyatro oyuncusu Kim Sa Eun, The Three Musketeers müzikalinde birlikte çalışırken tanıştılar . 13 Aralık 2014’te evlendiler ve hayranlarından hayal kırıklığına uğramasına rağmen grubun pasif bir üyesi olmasına rağmen, birlikte kaldılar ve aşklarını savundular.

Bu K-Pop çiftlerini tanıyor muydunuz? Şüphesiz bunlar, gerçek aşkın var olduğunun ve zorluklardan bağımsız olarak sürdürüldüğünün bir işaretidir.