Counter Strike Silah İsimleri Nelerdir?

Counter Strike Silah İsimleri ve kullanım özellikleri aşağıda sıralanmıştır;

USP-S

Susturucu ile donatılmış bir tabanca. USP-S , kısa / orta menzilde şu hasara neden olabilir: Kevlar olmayan bir rakibe vurulduğunda 140 ve Kevlar giyen bir rakip için 70. Bir Glock-18’den daha fazla hasara neden olur , ancak şarjörü 12 mermi tutar. Ceset darbeleri fazla hasara neden olmadığından kafayı hedefleyin.

P2000

Karşı Teröristlerin ikinci başlangıç tabancası. USP-S’den fazladan bir raund dışında pek bir farkı yoktur.

P250

Ufak bir 300 dolara harika bir silah satın alındı. Kask takıp takmadığına bakılmaksızın yakın / orta mesafeden bir rakibi kafasından vurarak öldürmek için kullanabilirsiniz. Yüksek hasarının bir sonucu olarak, ancak orta ve yakın mesafede en iyi şekilde kullanılan Glock veya USP-S durumunda olduğundan daha az doğruluk . P250’nin küçük bir spreyi vardır, bu nedenle en iyi 4 ila 5 mermi gibi kısa patlamalarda kullanılır. P250 , silahları başlatmak için harika bir alternatiftir ve eko turlar sırasında harikalar yaratır.

Counter Strike Silah İsimleri ve kullanım
Counter Strike Silah İsimleri ve kullanım

Counter Strike Silah İsimleri: Beş yedi

Çok fazla hasara neden olan ve 20 mermi cephanesi tutan harika bir tabanca. İyi niyetli tek bir vesikalık, zırhlı bir düşmanı ortadan kaldırabilir. Five-Seven’ın çok basit bir püskürtme düzeni vardır – ilk iki atış hedefi vurur, geri kalanlar biraz yukarı gider, bu yüzden isabetliliği korumak için silahınızı doğru bir anda aşağıya doğru nişan alın. Beş-Yedi , ikincil bir silaha para yatırabileceğiniz zaman her zaman iyi bir seçimdir.

CZ75-Otomatik

Eşsiz bir otomatik tabanca. Zırh giyip giymediğine bakılmaksızın yakın mesafeden bir rakibi öldürebildiği için Glock veya USP-S’den daha fazla hasara neden olur . Yakın mesafede harika çalışıyor. Ne yazık ki, CZ75 düşük cephane kapasitesine, küçük isabetliliğe ve daha uzun mesafelerde korkunç kılan zor bir püskürtme şekline sahiptir.

ÖNERİLEN: GTA 5 Arabalar ve motosikletler nasıl kullanılır?

Çift Beretta

Ne yazık ki, Çift Beretta çok fazla hasara neden olmaz – zırhlı bir rakip, öldürmek için iki kez kafadan vuruş yapar. Daha iyi silahların olduğu gerçeğini tavsiye eden Çift Beretta , harcanan paraya değmez.

Çöl Kartalı

Her mesafeden ölümcül olan bir tabanca. Desert Eagle (maliyeti 700 $), en güçlü ikincil silahtır. Ateş gücü o kadar büyük ki, tek bir kafadan vuruş veya iki gövde vuruşu zırhlı bir rakiple başa çıkmak için yeterli olacaktır. Ne yazık ki, silah sadece 7 mermi tutuyor ve güçlü bir geri tepme özelliğine sahip, bu da patlama ateşi sırasında ele almayı zorlaştırıyor.