BTS Üyelerinin En Sevdiği Yemekler: Neleri Seviyorlar?

Bu makalemizde BTS üyelerinin en sevdiği yemekler ve neleri sevip neleri sevmediklerini sizler için listeledik var. Deniz ürünlerine “hayır, teşekkürler” diyen iki üye var. Sence onlar kim?

Kendinizi ARMY’nin bir üyesi olarak görüyorsanız, kesinlikle BTS erkekleri hakkında en küçük ayrıntıyı bile bilmek isteyeceksiniz. Elbette onların aşırı diyetlerini zaten biliyorsunuzdur , ancak BTS üyelerinin her birinin en sevdiği yemeğin ne olduğunu biliyor musunuz? Gel öğren!

Maruz kaldıkları diyetlere rağmen, bu idoller iyi yemeklerin tadını çıkarıyor ama dikkatli olun! Ayrıca reddeden yemekler de var. Hazır olun, çünkü bugün size BTS üyelerinin her birinin beğendiği ve beğenmediği şeyleri bildireceğiz . Ağzın sulanıyorsa ben sorumlu değilim!

ÖNERİLEN: Güney Kore’yi şoke eden BTS skandalları 2021

İşte BTS Üyelerinin En Sevdiği Yemekler:

Jungkook’un En Sevdiği Yemek

JK , pizza, ekmek, erişte ve genel olarak karbonhidratlar dahil olmak üzere tüm un bazlı müstahzarları sever .

Sashimi, genellikle balık olan, küçük parçalar halinde kesilmiş ve soya sosu veya diğer baharatlarla süslenmiş çiğ deniz ürünleri yemeğidir. Bazı örnekler mavi yüzgeçli ton balığı, somon ve kalamardır, ancak her zaman çiğdir.

V’nin (Taehyung) Favori Yemekleri

Taehyung’un en sevdiği yemek varsa o kesinlikle Japchae’dir .

Japchae, Kore’nin tipik mutfağının bir parçasıdır. Soya sosu, susam yağı ve bir tutam şekerle yıkanmış sığır eti ve sebze şeritleri eşliğinde selofan eriştesi ve tatlı patates eriştesiyle dolu bir tabaktan oluşur. Aslında Japchae “sebze karışımı” anlamına gelir.

ÖNERİLEN: Nasıl K-Pop idolü olunur? Bilmeniz Gereken 10 İpucu

V ayrıca sığır eti, kümes hayvanları, domuz eti ve balık gibi her türlü eti de yer.

RM’nin en sevdiği yemekler

V gibi, RM de her türlü etten hoşlanır , ancak karnında aşağıdaki üç lezzete her zaman yer olacaktır:

  • Samgyeopsal : Özgün Kore barbeküsü. Soğan, sarımsak, mantar ve yeşil biber dilimleri ile birlikte ızgarada hazırlanan kalın domuz eti şeritlerinden (çoğunlukla domuz yağı veya domuz pastırması) daha fazla ve daha az bir şey içermez.
  • Kalguksu : Buğday unlu erişte ile doldurulmuş, elle yapılmış ve kesilmiş bir kasedir. Et suyu, kabuklu deniz ürünleri, deniz yosunu ve çeşitli sebzeler içerir. Adı “bıçakla kesilmiş erişte” anlamına gelir.
  • Jajangmyeon : Bu yemek, kalın, tuzlu, siyah soya sosuyla süslenmiş buğday unlu eriştelerden yapılır. Çeşitli et türleri (tavuk, dana eti, deniz ürünleri) ve kabak, patates, soğan gibi sebzelerle tamamlanır.

BTS’den Jimin’in en sevdiği yemek

Jimin’in özellikle domuz eti, ördek eti, tavuk, meyve ve Kore yemeği Kimchi Jjigae için zaafı var .

İkincisi, soğan, frenk soğanı, tofu ve deniz ürünleri gibi diğer bileşenlerin eklendiği, özellikle eski ve fermente edilmiş kimchi olmak üzere geleneksel kimchi güvecinden başka bir şey değildir .

Suga’nın En Sevdiği Yemek

Suga’nın ağzı, ördek ve domuz şiş başta olmak üzere her türlü etle sulanıyor. Suga için her şey ete bağlı.

Jin’in Favori Menüsü

Suga gibi Jin de tavuk dışında et yemeyi sever , aşırı diyetinden bıkmıştır. En sevdiği et ıstakozdur. Ayrıca Naengmyeon’u da seviyor.

Bu, bir kasede farklı erişte türlerinden oluşan, kalın bir et suyu ile birlikte çiğ sebzeler, haşlanmış yumurta ve sığır etinden oluşan bir Kore yemeğidir. Bu yemek genellikle soğuk yenir.

J-Hope’un En Sevdiği Yemek

J-Hope daha geleneksel, her türlü tipik Kore mutfağının , özellikle Japchae’nin tadını çıkarıyor . Ayrıca en sevdiği içeceğin ünlü soda Sprite olduğunu da ortaya koydu.

BTS’in sevmediği yiyecekler

BTS’in en sevdiği yemeği zaten biliyorsun. Şimdi , bu idollerin sofralarına asla ne koymayacağını ve onlardan yemek istediğinde muhtemelen kaçacaklarını öğrenmenin zamanı gelmişti .

Jungkook ve Suga’nın tahammül edemediği yiyecekler

Yok! Bu adamlar o kadar oburlar ki yemek yerken izmarit koymuyorlar. Bir tabakta servis edilebilecek her şeyi yiyebilirler.

V için fasulye yok

V kesinlikle fasulye hayranı değil , özellikle barbunya fasulyesi. Ayrıca genel olarak salatalık, avokado ve likörden hoşlanmaz.

RM için denizden gelen yasak

Namjoon, denizden gelen hiçbir hayvanı yememeye karar verdi çünkü onları o kadar çok seviyordu ki tabağında herhangi birini görürse kendini kötü hissedecekti. Yani RM için deniz ürünleri yok .

Jimin için aynı

Belki başka sebeplerden dolayı Jimin deniz ürünlerinden hoşlanmıyor . Ona fasulye de alma, çünkü onları yemeyecek. Dikkatli olun, mangodan da nefret eder.

Jin’in sevmediği yemek

Jin, istiridye veya çikolatayı sevmez . O da ekmek hayranı değil. Ve lütfen kimse sana tavuktan bahsetmesin.

Ekşi yemek J-Hope için tehlikelidir

J-Hope, zencefil ve ekşi yiyecekler hariç her türlü yiyecekten memnun. Aslında, J-Hope ekşi veya acı yiyecekleri tüketemez. , tükürük bezlerinin bir durumu olan sialolithiasis adı verilen tıbbi bir durum nedeniyle .

BTS’in en sevdiği yiyecekleri bilme merakını çoktan giderdin. Bu yemeklerden herhangi biri dikkatinizi çekti mi? Mutlaka damak zevkiniz olacaktır.