BTS Jimin, ASTRO Eunwoo vb ‘En İyi 10 Erkek Arkadaş’ Sıralaması

BTS Jimin, ASTRO Eunwoo vb bakalım sıralamada kimler var. Hangi K-pop İdolünü sadece diğer önemli kişiniz olarak hayal ederek uçmak istersiniz? En son sıralamalarda – “Onu erkek arkadaşın olarak hayal ederek aklını yitirmiş gibi hissetmeni sağlayacak yıldız kim?” temasıyla. – Exciting DC tarafından yayınlanan bu 10 erkek idol listenin başında! 

Heyecan verici DC sonuçları, topluluk portalı sitesi DC Inside ve büyük veri kullanan bir lezzet arama sitesi olan MyCelebs tarafından ortaklaşa çeşitli konular seçilerek hayranların oylarına göre sıralanıyor.

Kore çevrimiçi anket platformu, 6 Haziran ile 12 Haziran arasında gerçekleşti ve 116, 069 katılımcıyı çekti.

BTS, “En İyi 10 İstekli Erkek Arkadaş” Sıralamasında 1. Sırada

Bir erkek arkadaş malzemesi havası yayan sayısız K-pop erkek idolü arasında Jimin listenin başındaydı. Süper grup BTS’nin dünya çapında popüler üyesi, seçmenlerden toplam katılımcıların yaklaşık yüzde 40’ını oluşturan 47.239 oy aldı.

Verilerine dayanan bağlı anahtar kelimeler arasında “arkadaş canlısı”, “romantik” ve “sevimli” yer alıyor. 

Jimin’in hayranları, tatlı ve arkadaş canlısı kişiliği nedeniyle ona “Park Dajeong” diyor. Erkek yıldız, resmi sosyal medya hesabında “Sıcak giyin”, “Maske taktığınızdan emin olun” vb. yazarak hayranlarına olan sevgisini ve ilgisini sürekli gösteriyor. 

BTS üyeleri ayrıca Jimin’in çoğunu “küçük bir kız kardeşleri varsa tanıştırmak istedikleri üye” olarak seçerek kişilikleriyle tanındı.

İLGİLİ: BTS Jimin Takma İsimleri ve Anlamları (Güncel 2021)

KBS’nin “Let’s BTS!” programında göründüğünde. Mart ayındaki talk show’da, RM’nin onayı ile BTS Jimin, dünyanın en iyi sanatçısı olmasına rağmen, özgecil bir arkadaş ve “başkalarını önemseyen bir insan” olduğunu söyleyerek kişiliğe sahip çok yönlü bir idol olduğunu kanıtladı. kendinden önce.” 

Jimin dışında, sıralamaya daha fazla K-pop idolü katıldı.

BTS üyesinin ardından TVXQ’dan U-Know Yunho ikinci sırada yer aldı. Gerçekten de, diğer kadın idoller arasında her zaman bir centilmen olan efsanevi idol, 44.000’den fazla oy aldı.

Son zamanlarda çerçevesiz gözlük takması nedeniyle interneti çılgına çeviren EXO DO, üçüncü sırada yer aldı.

DO, bazen sahnede ifadesiz yüzü nedeniyle genellikle “soğuk” olarak anılır, ancak idol aslında sıcak ve parlaktır. İnanılmaz dualitesiyle 17.154 oy aldı.

Bu arada, Cha Eunwoo ve Kang Daniel sırasıyla dördüncü ve beşinci sırada yer aldı. Kuşkusuz, hem yakışıklı hem de yetenekli olmanın yanı sıra, idoller aynı zamanda arkadaş canlısı ve sevecen kişilikleriyle de seviliyorlar.

Son olarak, HIGHLIGHT Yoon Doojoon ve Park Jihoon sırayla dokuzuncu ve onuncu sırada yer aldı. İki idol erkek arkadaşlarını sadece K-pop sahnesinde değil, K-Drama endüstrisinde de gösteriyorlar.