BTS İdeal Tipleri: 2021 Her Üyenin Aradığı Şey Bu

Bir kalem kağıt hazırlayın,birazdan sizlere BTS ideal tipleri ve üyelerin bir kızda aradığı tüm özellikleri açıklayacağız.

BTS herkesin ağzında ve şimdi hayatları hakkında her şeyi, kimi sevdiklerini veya biriyle çıkıp çıkmadıklarını bile bilmekle ilgilenen milyonlarca hayran var . K-Pop endüstrisinde olduğu gibi, idollerin bir ilişki içinde olup olmadığını bilmek çok zor, derinlemesine bilebileceğimiz şey, bir romantizmde ne istediklerini İdeal BTS tipi olup olmadığınızı bilmek ister misiniz? Onların zevklerini öğrenin!

BTS’in Koreli kız gruplarına olan aşkı

Varyete programlarında ideal bir Kore tipi ilan etmek yaygındır. Birkaç BTS üyesi için mükemmellik Girls’ Generation’da.

Girls’ Generation veya SNSD, dünya çapında tanınan bir gruptur ve K-Pop’un altın çağına damgasını vuranlardan biriydi: ikinci nesil (2000-2012). Suga ve Taehyung , bu efsanevi grubun üyelerine daha yakın olmayı çok istediklerini belirttiler .

Öte yandan Jimin ve Jin, Red Velvet kızlarından hoşlanırken, Jungkook için ideal tipleri IU’da. Bu açıklamalardan dolayı IU’nun sadece maknae , hiçbir anlam ifade etmeyen nefret dolu yorumların ideali olduğu için saldırıya uğradığı açıklığa kavuşturulmalıdır .

İLGİLİ: BTS World Oyunu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kore dışındaki ideal BTS tipi

BTS dünya çapında ün kazandı ve zevkleri Güney Kore özellikleriyle sınırlı değil, aynı zamanda yabancı bir ideal tipe sahipler ve bu onların Batılı kızlarla ilgili tercihleri ​​hakkında çok şey söylüyor.

  • Jungkook : For maknae , İngiliz aktris Emma Watson çok çekici ve zekidir.
  • Jin : matnae için Scarlett Johansson hayallerinin kızı.
  • V : Hatırlanan Skins dizisinden Kaya Scodelario, aslında Taehyung onun oyunculuğunu gördükten sonra aşık oldu.

J-Hope’un ideal yabancı kızı RM, Jimin ve Suga söz konusu olduğunda, Batılı kızları tercih edip etmediklerini belirtmediler.

BTS İdeal Tipleri:

Şimdi, her üyenin aradığı her şeyi derinlemesine biliyorsak ne düşünüyorsunuz? Beklentilerine uyup uymadığınızı öğrenin!

İLGİLİ: BTS Üyelerinin Kullandığı Parfümler (Güncel 2021)

Jin İdeal Tipi

Güzel kızları kim sevmez? Jin rahat ayakkabılar ile feminen ve güzel görünen bir kız duramazlar bir şık kıyafeti, dahil ve gözlük. Kişilik açısından, onun sevgi dolu, pozitif ve enerjik olmasını istersiniz. Anime ve Disney filmlerini bir arada görmek için elbette bilinçli, gerçekçi ve anlayışlı ama o kız ruhuna sahip olmalısınız.

İdeal kızınızın sahip olması gereken becerilerden biri yemek yapmaktır, çünkü ARMY için onun büyük bir iştahı olduğu bir sır değil. Ama kızını yalnız bırakmayacak, onun yemek yapmasına yardım edecek, ikisinin de sevdiği tarifler icat edecekti. Bu sırada ve herhangi bir zamanda , onu eğlendirmek için şakalar yapmak ister.

Yaşla ilgili olarak, Worldwide Handsome , yaklaşık 5 yaş farkla, kendisinden daha genç bir kadını tercih ediyor. Yüksekliği 1.60 ile 1.66 m arasında olabilir.

Suga İdeal Tipi

Yoongi için kişilik çok önemlidir ve bu durumda kendisine benzeyen bir kızı tercih eder: bilge, sakin ve anlayışlı bir ruha sahip. Tabii ki, Lider Rapçi kız müzik konusunda tutkulu olmalı, özellikle hip hop ve rap. Tarz olarak, gündelik giyinmeniz önemli değil, ancak çok çekici görünmelidir.

Bununla birlikte, müzik zevki ve yüksekliği ne olursa olsun (1,55 ila 1,60 m), ona her zaman eşlik eden kız , onu başka hiçbir şey gibi anlamamalıdır . Agust D için iletişimden daha önemli bir şey yoktur ve kızının bakış açısını açıklamasına izin vermesini ve ayrıca ona saygı duymasını ve kabul etmesini umar.

Suga, müzik projeleri için büyük destek istiyor, bu yüzden çalışırken ortağının ona yardım edeceğini umuyor. Yaşa gelince, daha yaşlı ARMY’ler için iyi haberlerimiz var : kendinden büyük kızlardan hoşlanıyor! Yaş farkı yaklaşık 6 yıl olabilir.

J-Hope İdeal Tipi

Hobi okumaya çok meraklı entelektüel kızları sever , ancak bu onun ciddi veya sert birini aradığı anlamına gelmez. Aksine, onların şakalarını ve şakalarını anlamak (ve hatta işbirliği yapmak) için harika bir mizah anlayışınız olmalıdır. Tarzınız şık olmak zorunda değil, önemli olan bedeninize ve yaşınıza uygun kıyafetler giymeniz.

Entelektüel ve şakacı olmasının yanı sıra, sevgilisi hem ona hem de dünyanın geri kalanına karşı çok kibar, saygılı ve iyi olmalıdır. Dikkat edin, gözleriniz sadece onunla parlamalı.

Ayrıca uzun saçlı ve aegyo yapmaya uygun yumuşak yüzlü kızları tercih ediyor Kısacası: güzel bir kız, zeki ve hedeflerine ulaşmak için çok kararlı. Bu arada! J-Hope için yaş önemli bir nokta değil.

RM İdeal Tipi

Namjoon dışarı çıkıp sevimli, kadınsı ve çok seksi bir kızla yerleşmeyi çok isterdi . Ayrıca iyi bir sohbet için birçok konuyu öğrenmeye ve bilmeye ilgi duymalısınız.

Elbette güzel, hoş ve güven verici olmanın ötesinde bir sesiniz olmalı . Lider çok sevecendir, bu yüzden sevgilisinin toplum içinde bile fiziksel temastan çekinmemesini ister. Ayrıca müziği sevmeli ve yaşam tarzınızı eleştirmemelisiniz.

Size ideal BTS lideri tipi hakkında biraz daha ayrıntı vermek gerekirse: uzun , düz saçlı ve soluk tenli kızlardan hoşlanıyor . Günlük spor ayakkabı ya da topuklu ayakkabılarla güzel görünen, kısacası zarif ve kendisine göre bir tarza sahip bir kadına da hayrandır.

İdeal MR tipindeki ağırlık batı popülasyonunun ortalamasıdır: 60 kg. Yüksekliği 1,66 ile 1,70 m arasında olmalıdır. Yaş konusuna gelince, gerçek şu ki Namjoon için bu sadece bir sayı. göz! Sigara içen ve mahremiyetine saygı duymayan kızlarla arasına mesafe koymayı tercih ediyor.

Jimin İdeal Tipi

Mochi bir kızda utangaçlığı sevmez, çok dışa dönük olmalı! Tıpkı Jimin gibi, biraz aptal ve komik. Uzun, düz saçlı, feminen bir tarza sahip ama gecelikle bile güzel görünen kadınları sever. İdeal tipi 1 veya 2 yaş büyük olsa da kısa ve genç biri.

Ayrıca Dimini ayrıntılardan, dikkatlerden ve sürprizlerden hoşlanır, bu yüzden ilişkiye olan ilgisini sürdürmek için beklenmedik bir şeyle kendisini şaşırtan bir kız arar. Bunların küçük veya günlük ayrıntılar olması önemli değil: bunlar en çok sevdiğiniz şeyler çünkü o kişinin sizi mutlu etmek için harcadığı zamanı takdir ediyorsunuz. Bir ilişkide anlayış ve empati Jimin için önemlidir.

V İdeal Tipi

Taehyung uzun boylu kızları sever ama kısaysan cesaretini kırmana gerek yok çünkü bu bir zorunluluk değil. V için en önemli şey sıcak bir kalbe sahip olması ve herkese karşı çok iyi olması .

İdeal BTS tipi V, ailesine ve kendisine saygılı biri olmalı, çünkü bu şekilde herkese karşı nazik olacağını düşünüyor.

Gerçekçi ve olgun olmanın yanı sıra, Tae’nin kızı da tıpkı onun gibi harika bir moda anlayışına sahip olmalı. Tamamen şık olmanıza ve Chanel ya da Dior giymenize gerek yok, yeter ki vücudunuza göre giyinmeyi ve Adidas ya da Nike spor ayakkabılarla güzel görünmeyi bilin yeter.

Bir diğer çok önemli gerçek ise mali sorumluluğunuzun olması ve boşa para harcamamanız gerektiğidir . TaeTae, ömür boyu istediği partner hakkında çok eksiksiz bir konsepte sahip.

Jungkook İdeal Tipi

Ana Vokalist BTS seyir için bir kız spor bir tonda gövdeli ve her zaman eğitim için aktiftir. Yemyeşil bronz ten artı uzun, dalgalı saçlar.

Ancak maknae için her şey fiziksel değildir, çünkü zeka ve olgunluğa daha fazla değer verir. Düşündüğü her şeyi söyleyen ama canını yakmamak için iddialı bir tavırla konuşan birini tercih eder.

Jungkook diğer üyelerden biraz daha talepkar , onun kadar iyi şarkı söyleyebilen bir kız istiyor. JK rekabeti sever, bu yüzden sevgilisi şarkı söylemede, yemek pişirmede ve tabii ki video oyunlarında kimin en iyi olduğunu görmek için her gün test yapmakta sorun yaşamamalı.

Sonunda, en önemli şey onu gerçekten sevdiğim kişi, olduğu kişi için ve K-Pop’taki en önemli gruplardan birinin idolü olduğu için değil.

Tüm beğenilerini yazdın mı ARMY? BTS’in ideal tipinden farklılıklarına rağmen, her üye bir noktada hemfikir: Hepsi kendilerini gerçekten seven ve ünlü olmanın ötesini gören birini istiyorlar.