BTS Hobileri ve Alışkanlıkları Hakkında Genel Bilgi

Gelin BTS hobileri ve alışkanlıkları neymiş birlikte öğrenelim.

Görünüşe göre çocuklardan biri parmaklarıyla oynamayı seviyor, hadi gelin şimdi onun kim olduğunu bulalım .

Hepimizin zor bir günün ardından moralimizi yükselten belirli aktiviteleri vardır. Normalde hobilerimiz, diğerlerinin yanı sıra okumak, fotoğraf çekmek, çizim yapmak veya egzersiz yapmaktan oluşur. Bu arada, BTS adamlarının favori hobilerinin neler olduğunu hiç merak ettiniz mi? Burada size Bangtan Boys’un boş zamanlarında yapmaktan keyif aldığı şeyleri anlatıyoruz.

BTS hobileri ve alışkanlıkları

Ve bu da yetmezmiş gibi , kişiliklerini benzersiz kılan her idolün en tuhaf alışkanlıkları hakkında her şeyi detaylandıracağım , böylece ARMY olarak BTS hakkında biraz daha fazla bilgi edinme görevinizi yerine getireceksiniz. İşte başlıyoruz!

İLGİLİ: BTS İdeal Tipleri: 2021 Her Üyenin Aradığı Şey Bu

BTS liderinin hobileri

Kim Nam-joon, bu idol grubunun en tuhaf hobilerinden biriyle bu listenin başında geliyor . RM genellikle boş zamanlarını prestijli uluslararası geçerliliği olan bir İngilizce sınavı olan TOEIC problemlerini çözerek geçirir . RM’nin yüksek IQ’su – 148 puan – için oldukça yeterli bir aktivite, not edilmelidir.

10 yıldır ilk kez bir TOEIC’i sadece eğlence için çözmek.

Kim nam-joon

TOEIC İngilizce Böyle bir küresel pazar için çok değerli bir kaynak olarak, Güney Kore’de bir iş alırken önemli bir rol oynar. Öte yandan, Nam-joon 900 puan aldı – testin maksimum puanı 990 – bu da dil konusundaki yeteneğini bir kez daha gösteriyor.

Ancak, eski Rap Monster’ın akademisyenlerin ötesinde başka hobileri de var. Örneğin, gösteriş yapmayı sevdiği geniş ve pahalı bir aksiyon figürleri ve tasarımcı oyuncak koleksiyonuna sahiptir . Özellikle Ryan’ın Kakao Friends’ten doldurulmuş hayvanları ve KAWS oyuncaklarından .

“Yıl boyunca topladığım aksiyon figürlerini organize etmek istiyorum. Onları izlerken kafamı dinlendirmek istiyorum.”

RM

RM ayrıca fotoğrafçılık, buz pateni, dağcılık ve bisiklete binme gibi daha yaygın hobilerden hoşlanıyor, bunlardan herhangi birini BTS lideriyle paylaşıyor musunuz?

Alışkanlıklarıyla ilgili olarak, hayranlar Nam-joon’un konuşurken veya gülerken ağzını kapatma eğiliminde olduğunu ve ayrıca gözlerini kapatırken dişlerini göstermeden gülümsediğini iddia ediyor.

İLGİLİ: BTS Lideri Kim? RM’nin Lider Olmasının 3 Sebebi

Suga’nın alışkanlıkları ve hobileri

Min Yoongi’nin ana hobisinin en sevdiği sporlardan biri olan basketbol olduğunu ve fırsat buldukça antrenman yaptığını söylemeseydim saygısızlık olurdu . Diğer hobileri arasında sürekli yayınladığı fotoğrafçılık ve birkaç şarkısını editlediği ve bestelediği ses teknolojisi ve manipülasyon yer alıyor .

Ancak Suga’nın çok özel bir takma adı var, Taşınmaz Min , çünkü sık sık izin günlerinde hiçbir şey yapmadan uzanır . Kabul edelim, işte uzun bir günün ardından hepimiz bu hobiyi Suga ile paylaşıyoruz, doğru ve gerekli.

Suga, gözlerini büyütme, küçük parmağını çenesine koyarken yüzünü eline dayama alışkanlığı ile karakterizedir. Bazı hayranlar, Suga’nın bazen ağzı açık boşluğa bakarken dikkatinin dağıldığını iddia ediyor.

J-Hope’un sevimli hobisi

Listedeki en sevimli hobi, boş zamanlarını evde dinlenerek, annesinin hazırladığı yemekleri yiyerek ve Mickey adlı küçük Shih Tzu köpeğiyle oynayarak geçirmekten hoşlanan J-Hope’a gidiyor .

Eve gidemediği zamanlarda J-Hope müzik dinleyerek, video izleyerek ve vitrin alışverişi yaparak eğleniyor. yaparak yani mağaza vitrinlerinde satılanları gözlemleyerek ama satın almadan eğleniyor.

J-Hope genellikle ellerini kalçalarına koyar, somurtur, biraz ses çıkarır – sesler – ve sürekli dilini dışarı çıkarır.

Jungkook Hobileri

Jungkook’un hobileri video oyunları oynamaktan kendi videolarını düzenlemeye ve fotoğraf çekmeye kadar uzanıyor . Ayrıca yeni müzik tarzları keşfetmeyi ve futbol oynamayı çok seviyor. J-Hope gibi, Jungkook da fırsatını bulduğunda köpeği Gureum’un arkadaşlığından hoşlanıyor.

Hayranlara göre, Jungkook’un sürekli olarak başını sallama veya yana yatırma alışkanlığı var ve bazen ağzı biraz açık. Şüphesiz, Jungkook BTS’in en tuhaf alışkanlıklarından birine sahip ve bu, her uyuduğunda sanki yerde oturuyormuş gibi bacaklarını içe doğru atmasıdır .

Jin’in başarısız bir hobisi vardı

Jin’in başarısız bir hobisi vardı, yemek pişirmek, birçok yemeğin temel bileşeni olan sarımsak alerjisi nedeniyle vazgeçti. Şimdi, boş zamanlarında ağırlıklı olarak video oyunları oynuyor ve manga okuyor. Bir keresinde babasıyla balığa gitmek istediğini açıkladı.

Jin’in acıktığında, sinirlendiğinde veya üzüldüğünde çok fazla göz kırpma alışkanlığı vardır, ayrıca gülerken (tıpkı RM gibi) ağzını elleriyle kapatır ve genellikle parmaklarıyla oynar.

Taehyung’un Eşsiz Hobileri (V)

V’nin en temsili özelliklerinden biri, benzersiz şeylere olan arzusudur . Bu nedenle, hobilerinden birinin kimsenin dinlemediği müzikler aradığını öğrenince şaşırmıyoruz. Diğer üyeler gibi Taehyung da fotoğraf çekmeyi seviyor.

V, boş zamanının çoğunu bilgisayarda grup arkadaşlarıyla oynayarak geçirir. Ayrıca çeşitli müzik aletleri çalmayı öğrenmekten ve eski kıyafetler satın almaktan hoşlanıyor .

Tüm BTS üyeleri arasında V en çılgınlardan biri ve sahnenin arkasında her zaman surat asıyor, bu da onu birçok mem’in kahramanı yapıyor. Diğerleri gibi o da surat asmaya devam ediyor.

Jimin Hobileri

Jimin’in hobileri, kitap okumak, video oyunları oynamak ve saatlerce telefonda gezinmekten ibaret olduğu için belki de en normal ve bize en yakın olanlardır . Ayrıca, boş zamanlarında, tabii ki pandemi olmadığında, dinlenmekten ve arkadaşlarıyla takılmaktan keyif aldı.

Jimin’in RM’ye aykırı bir alışkanlığı var çünkü her gülümsediğinde genellikle tüm dişlerini gösteriyor. Kameralara oldukça yaklaşır ve herkese sarılır. Ancak, V tarafından açığa çıkarılan karanlık ve nadir bir Jimin alışkanlığı vardır. .

BTS’in ikinci yıldönümünde, çocuklar Jimin’in bandanalarını ve çantalarını her yere nasıl bıraktığı hakkında konuşmaya başladılar. Açıklamaya çalıştığında, tüm üyeler onu durdurdu ve V’nin garip alışkanlığı açıklamasına izin verdi.

O çıkıyor Jimin yaygın banyo katındaki bandanaları bırakır ve her zaman ıslak. Bu ifşadan memnun olmayan V, Jimin’in duş alırken bandana taktığını ve işi bittiğinde onu banyoda yere attığını söylemeye devam etti. O anda tüm Bangtan Boys’u gülmeden edemedi.

BTS erkekleriyle hobilerinizi paylaşır mısınız? Bangtan Boys’un en tuhaf alışkanlığı hakkında ne düşünüyorsunuz ? Yorumlarda bana her şeyi anlatabilirsiniz.