BTS En Zengin Üyesi Kim, BTS Ne Kadar Kazanıyor 2021

BTS En Zengin Üyesi Kim: BigHit’in kurucusu ve sahibi Bang Si Hyuk, kendi adına %40’tan fazla hisse ile şirketteki en büyük holdinge sahip olacak. Ayrıca BTS üyeleri de %6 ila %7 arasında hisseye sahip olacak. Soompi’de yer alan haberlere göre, her üye yaklaşık olarak 7,78 milyon ila 8 milyon dolar değerinde hisseye sahip olacak. BTS’den Dinamit, Billboard’daki raporlara göre kazançlara veya gruba da eklendi.

Raporlara göre BigHit, sanatçıların işbirliğini ve gelecekteki katılımını artırmak ve gelecekteki sanatçıların moralini artırmak için BTS’e ‘hisseleri hediye ediyor’. Grup, BigHit’teki tüm etkinliklerin merkezinde yer alıyor ve paylaşımların etkinliklere olumlu bir destek getirmesi muhtemel.

İLGİLİ: BTS Jin Askere Gidecek Mi? Ne zaman Gidecek 2021

BTS’in tüm üyeleri arasında en çok net değere sahip olan J-Hope. Becky G ile çıkardığı Chicken Noodle Soup adlı solo albümü ve Hope World ile varlık kazandı. BTS’ten J-Hope’un net değeri 12 milyon dolar ve Seventeen dergisindeki haberlere göre, hisselerin son eklenmesi onun ve BTS’in net değerini yalnızca artıracak.