BLACKPİNK Üyelerinin Yaşı 2021

BLACKPINK, 2016 yılında çıkışını yapan YG Entertainment bünyesinde oluşturulan bir kız grubudur. Grup kadrosu dört üyeden oluşur: Jisoo, Jennie, Rose ve Lisa. Kızlar çok genç yaşta ilk çıkışlarını yaptılar ve insanlar şimdi kaç yaşında olduklarını merak ediyorlardı. BLACKPINK üyelerinin gerçek yaşı hakkında daha fazla bilgiyi burada bulalım!

BLACKPINK Üyelerinin Yaşı

BLACKPINK üyelerinin doğum günleri ve gerçek yaşlarıyla başlayalım!

BLACKPINK’ten Jisoo –  3 Ocak 1995 (25 yaşında)

BLACKPINK’ten Jennie –  16 Ocak 1996 (24 yaşında)

BLACKPINK’s Rose  – 11 Şubat 1997 (23 yaşında)

BLACKPINK’den Lisa –  27 Mart 1997 (23 yaşında)

Jisoo’nun en yaşlı üye olduğu, Lisa’nın ise gruptaki en genç üye olduğu sonucuna varabiliriz. Güney Kore, birinin yaşını hesaplamanın farklı bir yöntemine sahip olduğundan, tüm BLACKPINK üyeleri, ortak uluslararası yaşlarına rağmen Güney Kore’de bir yaş büyük olarak kabul edilir.

Yıllar boyunca, BLACKPINK üyeleri doğum günlerini ister bir konserde, ister aileyle doğum günü kutlamasında ya da sadece dördünün bir araya gelerek belirli üyeler için bir doğum günü kutlaması yapmasını kutluyor!

İLGİLİ: BLACKPİNK Rose Gibi Şık Ve Güzel Görünmek İstermisiniz?

BLACKPINK’in Jisoo’nun Yaşı

BLACKPINK’ten Jisoo, grubun en yaşlı, baş vokalisti ve görseli. Hiç şüphe yok, genç yaştan beri kesinlikle çarpıcı bir görselliğe sahip! Çıkış öncesi fotoğraflardan Jisoo hem genç hem de muhteşem görünüyordu. Bu arada, gerçek yaşı 25, ancak Kore yaşında, 26 yaşında.

BLACKPINK ile ilk çıkışından sonra, çarpıcı görseli daha da kanıtlandı! Görsel görünüşü aynı kaldığı için Jisoo’nun çıkış öncesi veya çıkış sonrası fotoğrafları arasında önemli bir fark yok.

BLACKPINK Jennie’nin Yaşı

BLACKPINK’ten Jennie, grubun en eski ikinci üyesi, ana rapçi ve baş vokalisti. Eşsiz ve çekici sesi insanlar tarafından kolayca tanınır! Bu arada, gerçek yaşı 24 ve Kore yaşında, 25 yaşında. Jennie çıkış öncesi görünümünden ‘yapışkan’ gülümsemesiyle neşeli ve saf bir imajla ortaya çıktı!

BLACKPINK’in Rose’nin Yaşı

BLACKPINK’ten Rose grubun ana vokalisti ve baş dansçısıdır. Gerçek yaşı 23, ancak Kore yaşında, 24 yaşında. Rose, sesinde benzersiz bir karaktere ve harika dans becerilerine sahip olan bir BLACKPINK üyesi olarak ünlüdür. Rose daha çocukken neşeli ve masum bir görselle de ortaya çıktı!

İlk görünümüyle karşılaştırıldığında, Rose artık daha olgun hislerle daha da muhteşem görünüyor. Ancak görsel özellikleri aynı kaldı, özellikle de geçmişten bu yana değişmeden kalan gitara olan tutkusu!

İLGİLİ: Eric Mun’un Eşi Na Hye-Mi Hakkında

BLACKPINK Lisa’nın Yaşı

BLACKPINK’ten Lisa grubun maknaesi  , ana dansçı, baş rapçi ve alt vokalist. Lisa, çok küçüklüğünden beri, şu anki kariyeri kadar harika olmasına neden olan dans becerileriyle insanları hayrete düşürdü! Yaşı 23, ancak Kore çağında, tıpkı BLACKPINK’ten Rose gibi 24 yaşında.

İlk çıkışından şimdiki görünümüne kadar, BLACKPINK’ten Lisa aynı görünüyor, ancak farklı bir vibe ile. Çıkış öncesi Lisa biraz çocuksu görünebilirdi, ancak şu anki de kadınsı bir aura ile görünüyor!

BLACKPINK üyelerinin yaşıyla ilgili tüm bilgiler buydu! Hepsi yirmili yaşlarının başında ve aralarında sadece birkaç yıllık bir yaş farkı var. Yeni, genç ve yetenekli bir idol olarak BLACKPINK, inanılmaz bir K-Pop grubu!