BLACKPINK Saç Modelleri: Deneyebileceğiniz 5 Farklı Stil

BLACKPINK Saç Modelleri: Cilt, kıyafetler, makyaj ve hatta saç, Koreli kadınların dışarıda bıraktığı hiçbir şey yok ve biz buna bayılıyoruz! Kore stilini bizim kadar seviyorsanız ve görünüşünüzü çok farklı ve cesur bir şekilde değiştirmek istiyorsanız, sizin için hazırladığımız bu BLACKPINK saç modellerine bir göz atın.

Sayesinde Hallyu , dünyada güzellik trendleri çok değişti ve ister inanın ister, BLACKPINK üyeleri onunla ne çok şey vardı değil.

Tarzı kusursuz ve hepimiz onu olduğu gibi kopyalamak istiyoruz, bu yüzden sizi Lisa veya Jennie gibi görünmeye yaklaştırmak için bu BLACKPINK saç stillerini denemeye ne dersiniz?

ÖNERİLEN: BTS İdolleri Gibi Güzel Bir Cilt Elde Etmek İçin 7 İpucu

Adım Adım En İyi 5 BLACKPINK Saç Modeli

Biraz pratikle aynı olacaklarını garanti ediyoruz!

1. Jennie’nin saç modeli

Bu saç modeli arkadaşlarla eğlenceli bir gezi için harika çünkü yapması çok basit ve gerçekten çok hızlı, ayrıca giymek istediğiniz herhangi bir kıyafetle kombinleniyor .

 • Demir saç.
 • Ekstra ince dişli tarak veya alay tarak.
 • Çatal ile tarak.
 • Saçınızın normal hareketini korumak için matlaştırıcı pudra (isteğe bağlı).
 • Saçlar için ısı koruma spreyi.
 • Uçlar için nemlendirici serum.
 • Sabitleyici sprey.
 • Saçı tutmak için cımbız.
 • Saç stilini süslemek için parıltılı klipsler.

Aşama 1

Öncelikle saçlarınız tercihen temiz ve kuru olmalıdır.

ÖNERİLEN: Çift göz kapağı: nedir ve makyajla nasıl yapılır?

Isı spreyini saçınıza uygulayın ve ardından ütüyle her zaman yaptığınız gibi düzleştirmeye başlayın . Mükemmel olmamalı, birkaç basit geçişle pürüzsüz hale getirmek yeterli olacaktır.

Saçınızı düzleştirdikten sonra, avuç içlerinize birkaç damla serum uygulayın, birbirine sürtün ve saçınızın uçlarına uygulayın. Bu daha iyi bir görünüm verecektir.

Adım 2

Başın en yüksek kısmından, yani taç kısmından iyi bir tutam saç alın. İki elinizle başınızın her iki yanından gelen büyük bir tutam almalı , ardından tutacağı kıskaçla bir topuz yapıp saçınızı yukarıda tutmalısınız.

İpucu: Aldığınız teli kalan saçtan iyice ayırmanız önemlidir. Mümkünse, topuzu bağlamadan önce altındaki saçları ayırmak için tutamın altına bir çizgi çekin.

Aşama 3

Harekete yardımcı olması için, tepedeki saçın kalan kısmı ile alt kısmı ayıran bölgeye biraz matlaştırıcı pudra ekleyin.

Ardından, kalan saçın bir kısmını alttan alın ve düz bir şekilde konumlandırın. Alaycı tarak ile kafa tabanına en yakın olan bölgeyi taramaya başlayın, tarakla aşağı yukarı küçük hareketler yapmalısınız. hacim eklemek , ancak onu dolaştırmadan.

4. Adım

Şimdi tepede bağladığınız saçtan daha küçük bir parça ayırın ve aynı adımı alay tarakla yapın . Eğer matlaştırıcı pudranız varsa stile her gittiğinizde eklemelisiniz.

Tarakla yapılan hareketlerin küçük olduğunu ve bunu kafa tabanına en yakın bölgede yapmanız gerektiğini unutmayın. Biraz daha kolaylaştırmak için, aldığınız ipi ikiye bölüp tarakla hareketleri yapabilirsiniz.

Bu adımı, tepeye bağladığınız iplikten yaptığınız her bölmeyle, tamamen bitene ve elde ettiğiniz hacmi beğenene kadar tekrarlayın.

Adım 5

Tepeden aldığınız her bir tele hacim kazandırmayı bitirdikten sonra , çatal tarağı alın ve biraz daha homojen olması için saçı biraz tarayın .

Pürüzsüz hale getirin, zaten sahip olduğu hacmi almak istemezsiniz.

6. Adım

Şimdi, bir elinizle gözlerinizi kapatın ve diğer elinizle saç spreyi tipi bir sabitleme spreyi ekleyin, böylece hiçbir şey yerinden çıkmaz.

7. Adım

Son olarak, saçınızı süslemek için klipsleri önden başınızın yanlarına doğru yerleştirin. aralarında küçük bir ayrım olacak . 4 adet dekoratif cımbız ile yeterli olacaktır.

Zeki! Her şeyle kombinleyebileceğiniz en kolay ve en hızlı BLACKPINK saç modellerinden biri. Söylesene, bu bakış hakkında ne düşünüyorsun Jennie?

2. Jisoo’nun saç modeli

Bu görünümü seviyorum! Örgü yaptıktan sonra, Jisoo’nun sahnedeki görüntüsünü yansıtmak için güvenlik klipsleri eklemeniz yeterli .

Bu saç modeli için ihtiyacınız olacak:

 • Alaylı tarak.
 • Saçı tutmak için cımbız.
 • Çatal ile tarak.
 • Saç ligleri.
 • Süslemek için güvenlik klipsleri.

Aşama 1

Saçınızı yanlardan ikiye ayırın ve sol kulağınızın hemen üstünden ölçeceğiniz alay tarak ile saçın içinde yatay olarak bir kısım çizeceksiniz. Altta kalan saçlar, sağ tarafta kalan saçlarla birleştirilecektir.

Bir klipsle, kullanmayacağınız tüm saçları sağ taraftan tutun.

Adım 2

Burada güzel saç örgüleri yapma beceriniz ön plana çıkacak.

Sol tarafta kalan saçı ikiye bölün, üst yarıyı bir kıskaçla tutun ve alt yarı ile çalışmaya başlayın.

Altta kalan saçla aynı boyutta üç küçük tutam alın ve geri dönerken yeni tutamlar alarak örmeye başlayın .

Yüzün önünden örmeye başlayın, başın arkasına doğru uzanan saç derisine yakın bir örgü yapın. O kadar uzun olmasına gerek yok, neredeyse kafanın ortasına ulaşmak yeterli.

Ardından saç tokası ile sabitleyerek bu örgüyü bitirin.

Aşama 3

Şimdi, ayırdığınız ve sabitlediğiniz saçın diğer kısmını serbest bırakın ve bir öncekini yaptığınız gibi bir örgü yapın. Yüzün ön tarafından başlayın , arkaya uzanan saç derisine yakın bir örgü yapın , önceki örgüyle aynı uzunlukta bırakın ve bir saç tokası ile sabitleyin.

4. Adım

Güzel örgüleriniz bittiğinde aralarına güvenlik klipsi ekleyin. . Parmağınızı sıkıştırmamaya dikkat edin, klipsleri açın ve örgülerde istediğiniz gibi konumlandırın.

Bitirmek için çatal tarakla kalan saça biraz hacim ekleyin.

Bu görünüme aşığım! Süper havalı ve benzersiz. Sizi temin ederiz ki, bunu yaparsanız, nereye giderseniz gidin tüm gözleri çalacaksınız.

3. Lisa’nın saç modeli

Bu görünümle gerçek bir BLINK gibi görüneceksiniz . Yapmanız gereken tek şey elleriniz ve süslemek için bazı renkli güvenlik klipsleri.

Lisa’nın sahnede giydiği gibi yanlarda örgülü bir taç.

Aşama 1

Saçınızı ortadan ikiye bölün ve hangi taraftan örmeye başlayacağınıza karar verin.

Bu örgüleri yapmak için her zaman yüzün önünden başlamalı ve saç derisinden arkaya doğru sıkıca örmelisiniz.

Başlamadan önce, daha güzel bir görünüm elde etmek için ön kısımda küçük bir tutam bırakın.

Üstten üç küçük ip alarak başlayın ve yeni ipler ekledikçe örmeye başlayın.

Alttan ve üstten birer tutam alarak dönüşümlü olarak, gerekli olduğunu düşündüğünüz tüm saçı o tarafta kullanın ve örgüyü bitirdiğinizde dayanıklı bir saç tokası ile sabitleyin.

Adım 2

Saçın diğer tarafıyla tam olarak 1. adımı uygulayın.

Aşama 3

Yanlardaki iki örgüyü hazırlayıp tutturduktan sonra, biraz daha hacim vermek için parmaklarınızla biraz açabilirsiniz.

Son olarak renkli emniyet klipslerini en çok beğendiğiniz şekilde ekleyin . Saçınızla oynayın ve en çok istediğiniz gibi şekillendirin.

4. Jennie’nin saç modeli

Bu görünüm muhteşem bir örgülü at kuyruğu olacak. Uzun saçlarınız varsa, bu görünüm BLACKPINK’in saç stillerini taklit etmek için ideal olanıdır ve yoksa, bazı uzantılar yeterli olacaktır.

Aşama 1

Saçınızı çok iyi açın ve tarayın, at kuyruğunun mükemmel olması için mümkün olduğunca pürüzsüz olması gerekir.

Adım 2

Saçınızı olabildiğince fazla çekmeyi başaran bir fırça ile saçınızı yukarı doğru tarayın, iyice tavlanmış ve dökmesiz olmalıdır.

Saçınızı iyice bağladıktan sonra iki farklı tokayla iki kez bağlayın, bu saçınızı daha iyi düzeltmenize yardımcı olacaktır.

Aşama 3

Renkli uzantılar kullanıyorsanız, bunları entegre etmenin zamanı gelecektir.

Ardından, yaptığınız topuzun tabanından başlayıp atkuyruğunun tabanından geçen bir tutam alın, birkaç küçük saç tokası ile bağlayın.

4. Adım

Şimdi atkuyruğu üç eşit parçaya bölün ve yukarıdan aşağıya normal bir şekilde örmeye başlayın, saçınızın uzunluğu kadar örgünün tamamını bitirmeniz gerekiyor.

Adım 5

Örgü bittiğinde, sağlam bir saç yapıştırıcısı ile bağlayın ve hacim eklemek için parmaklarınızı örgünün farklı noktalarına hafifçe yayın.

Zeki! Jennie’nin en iyi tarzında inanılmaz bir örgü. BLACKPINK saç modellerinden en çok sevdiğim.

5. Rose’un saç modeli

Kıvırcık dalga stili asla modası geçmeyecek! Ve bize inanmıyorsanız, bu muhteşem saç modelini rüya gibi kumsal dalgalarıyla giyen BLACKPINK’den Rose’a sorun.

Bu BLACKPINK saç modelini yapmak için ihtiyacınız olacak:

 • Saç kıvırıcı.
 • Saçı tutmak için cımbız.
 • Isı koruma spreyi.
 • Saçı bağlamak için kuyruk.

Aşama 1 (BLACKPINK Saç Modelleri)

Yapmanız gereken ilk şey, alnınızın kemerini referans alarak saçınızı ikiye bölmek yani tam olarak ikiye değil yanlara doğru bölmenizdir.

Böldükten sonra, saçın en fazla kalan tarafını tutun.

Adım 2

Daha az saç kalan taraftan üç küçük tutam alın ve aşağıya düşen uzun bir örgü yapmaya başlayın. İdeal olarak, örgüyü saç derisine yakın yapmalı ve ardından o tarafta kalan tüm saçları kullanarak omuzlarınıza doğru düşmelisiniz.

Örgüyü hazırladıktan sonra saç yapıştırıcısı ile sabitleyin.

Aşama 3 (BLACKPINK Saç Modelleri)

Ardından saçın kullanmadığınız diğer tarafından küçük tutamlar almaya başlayın. Biraz ısı spreyi ekleyin ve saç maşasını alttan kıvırmaya başlayın .

Tüm o saç bölümüyle işiniz bitene kadar telleri ayırın ve sallayın.

Dalgalarla işiniz bittiğinde, kumsal bir görünüm vermek için parmaklarınızla biraz açın.

4. Adım

Son olarak, başın diğer tarafına daha önce yaptığınız örgüye tokalar, tokalar veya kancalar gibi saçlar için küçük süslemeler ekleyin ve işte!

Lisa da ikonik patlamalarıyla böyle bir saç modeli denedi:

Her durumda taklit edebileceğiniz güzel BLACKPINK görünümleri. Hepsini uygulama ve bakışları çalmak için en iyi kıyafetinizi giyme zamanı.