BlackPink Dağıldı Mı Ve Söylentiler Nereden Çıktı?

BlackPink Dağıldı Mı: K-Pop grubu Blackpink, hit albümlerinden tüm sosyal medya platformlarında büyük beğeni toplamaya kadar son zamanların en çok konuşulan gruplarından biri oldu. Jennie, Jisoo, Rosé ve Lisa da dahil olmak üzere tüm kızların adı, grup yeni rekorlar kırmaya ve yeni bir çığır açmaya devam ediyor. İster inanın ister inanmayın ama BlackPink, Coachella’da oynayan ve YouTube’da 1 milyar izlenmeye ulaşan ilk K-pop kız grubuydu! Uluslararası düzeyde bu kadar popülerlik ve başarı elde eden grup, daha fazla iş birliği ve yeni albümlerle ufkunu genişletiyor.

Koreli grup, Spotify’da 312 milyondan fazla çalma ve 824 milyondan fazla YouTube görüntülemesiyle kendi adına bir Guinness dünya rekoruna sahip! Bu grup üyeleri sadece müzik bölümünde yetenekli değiller, aynı zamanda Dior ve daha fazlası gibi etiketlerle takım kurdular! Ancak bazı hayranlar, grubun bölünmenin eşiğinde olup olmadığını merak ediyor! Grup üyelerinden bazıları şimdiden solo projelerini yayınlarken, hayranlar yakında onları grup olarak değil de ayrı olarak mı görecekler? BlackPink, YouTube ve diğer sosyal medya platformlarında da neredeyse tüm rekorları kırıyor, BTS ve BlackPink, hayranlar arasında ezici bir popülerlik ile K-Pop endüstrisinin hüküm süren iki şampiyonu.

ÖNERİLEN: Kpop Kraliçesi 2021 Güncel Top 10 Listesi

Blackpink Dağıldı mı: Rose ve Lisa Solo Projeleri Üzerinde Çalışıyor!

Görünüşe göre grup üyeleri solo müzik kariyerlerine de başlıyorlar. Ancak bu, grubu geride bırakacakları anlamına gelmiyor. YG Entertainment , Rose ve Lisa’nın kayıtlarını tamamladıklarını, Jisoo’nun ise heyecanla müziği üzerinde çalıştığını duyurdu. YG tüm bunları bir açıklamada açıkladı.

Ayrıca tüm üyelerin, Blackpink’in geri dönüşünün ve ilk uzun albümünün yayınlanmasının solo albümlerden bağımsız olarak ilk sırada gelmesi gerektiği konusunda hemfikir olduğu belirtildi. Böylece bu solo şarkılar Eylül ayından sonra kademeli olarak yayınlanacak.

BlackPink Üyelerinden Bazılarının Solo Sürümleri Geliyor!

BlackPink, bir marka olarak, Selena Gomez, Cardi B ve Lady Gaga dahil olmak üzere en büyük şarkı söyleme hislerinden bazılarıyla arka arkaya işbirlikleri ile uluslararası pazarda öne çıkıyor! Ancak, grup üyeleri artık grup ve solo kariyerleri arasındaki zamanı dengelemeyi planlarken, grubun artık birleşik bir grup olmayacağının zamanı gelmedi mi? Şu andan itibaren, grup bu popülerliğin tadını çıkaracak ve yetenek şirketinin belirttiği gibi, grup birbirine çok bağlı ve bir sonraki büyük albümleri için hazırlanıyor.

ÖNERİLEN: BTS Jimin Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Gerçek

One Direction gibi popüler gruplardan Little Mix’e kadar birçok grup, üyelerin sonunda solo müzik kariyerini tercih ettiği yıllar içinde bir bölünme ile karşı karşıya kaldı. Bu grup üyeleri bazı kişisel veya profesyonel nedenlerle veya yaratıcı farklılıklar nedeniyle ayrılmış olsa da, BlackPink üyeleri birbirine oldukça bağlı ve bize büyük dostluk hedefleri veriyor. Bununla birlikte, K-pop endüstrisinin tepesinde yer almasına rağmen grubun ayrılıp ayrılmayacağı konusunda da önemli bir soruyu gündeme getiriyor.

Grup Üyeleri Rose ve Jennie Bireysel Projeleriyle Zaten Meşgul

Blackpink üyeleri ilk olarak grup üzerinde çalışacak olsa da, bazı üyeler yeni başlatılan solo kariyerleriyle şimdiden bir vızıltı yaratıyor. BlackPink’ten Rose yıllar içinde önemli bir figür haline geldi ve ‘On the Ground’ müzik videosu 24 saat içinde YouTube’da 41.6 milyon izlenmeye ulaştı.

Bu rekor aslında daha önce şarkısıyla sosyal medyayı kasıp kavuran Koreli müzisyen Psy’nin sekiz yıllık uzun rekorunu geçmeyi başardı. İlk olarak, Kasım 2018’de ilk albümü Solo’yu yayınlayarak solo çıkan ilk üye olan Rapçi Jennie’ydi. Ancak şimdilik, grup henüz böyle bir resmi ayrılık açıklaması yayınlamadı ve birlik olarak çok birlik içinde. grup. BlackPink hayranlarının endişelenmesine gerek yok çünkü kız çetesi dağılmıyor!