ASTRO Cha Eunwoo, Airpod Kılıfının Dokunaklı Hikayesi

Astro Cha Eunwoo VOGUE KOREA  düzenli segmentinde’ ‘MY VOGUE.’ Video sırasında Eunwoo, hayranlarına çantasının içindekileri gösterdi ve temelde onun ne kadar tatlı bir insan olduğunu kanıtladı!

Video sırasında, çantasındaki eşyaların çoğunun hayranlardan veya çalışanlardan gelen hediyeler olduğunu ve bunların her gün kullandığı şeyler olduğunu açıkladı. Deri kalem kutusundan, parfümden ve taşınabilir şarj cihazından bu hediyeler için ne kadar minnettar olduğunu gösterdi.

Özellikle arkasında çok dokunaklı bir anlamı olan biri vardı. Eunwoo, bir hayranının ona verdiği bazı Airpod’ları gösterdi.

Eunwoo’nun onları her zaman kullanması yeterince tatlı değilse, hatta onu vazgeçemeyeceği üç öğeden biri olarak seçse bile, davanın dokunaklı bir hikayesi vardı. Hediyeyi aldığında kasayı mor olacak şekilde özelleştirdiğini açıkladı!

Bu kadar tatlı olmasının nedeni, rengin öneminden kaynaklanmaktadır. Mor aslında ASTRO’nun hayranları AROHA’yı temsil eden renktir.

Eunwoo’nun müzik dinlemek için Airpod’ları bu kadar sık ​​kullandığı düşünülürse, gittiği her yere AROHA’nın sevgisini de beraberinde taşıdığını bilmek çok dokunaklı! Videonun tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz.