Wonho Monsta X Kaç Kilo, Boy, Yaş ve İnstagram Hesabı

Wonho Monsta X Kaç Kilo: Sanbon-dong, Gunpo, Güney Kore’de doğdu. Aile: Ebeveynler, küçük erkek kardeş (evli) Sevdiği şeyler: Protein, vitaminler, diğer sağlık ürünleri, elektronik, şarkı prodüksiyonu eğitimi. O eski bir ulzzang. “Ulzzang Shidae Sezon 3” TV programında yer aldı (2010/2011) Eskiden K-Pop erkek grubu NUBOYZ’un bir üyesiydi . “High-end Crush”ta (2015) rol aldı.

Sahne Adı: Wonho

Doğum Adı: Lee Ho Seok, ancak ulzzang günlerinden beri Shin Ho Seok  olarak biliniyor

Pozisyon: Lider Vokalist, Lider Dansçı, Görsel

Doğum Günü: 1 Mart 1993

Burç: Balık

Boy: 178 cm (5’10”)

Ağırlık: 78 kg (168 lbs)

Kan Grubu : B MBTI Türü: INFP

Temsilcisi İfade: 🐰

Instagram: @iwonhoyou

Twitter: @official__wonho

V Canlı: Wonho

Fan Cafe: Wonho

İLGİLİ: IM (Monsta X) Boyu Kaç, Kilo, Yaş ve İnstagram Hesabı

– Kanye West’e çok hayran

– Wonho’nun akrofobisi var (yükseklik korkusu).

– Hobiler: Arkadaşlarla dışarı çıkmak ve video oyunları oynamak.

– “Safari in Monbebe World”deki temsili hayvanı bir Tavşan.

– Son tartışmaların ardından (arkadaş Jung Daeun’a borçlu olduğu iddiaları ve 2013’te yasadışı esrar kullanımı şüpheleri) 31 Ekim 2019’da Wonho, kendisi ve Starship Ent’in el yazısı bir mektupla duyurdu . dostane bir şekilde gruptan ayrılmaya karar verdi.

– 14 Mart 2020’de Starship, soruşturmanın tamamlandığını ve Wonho’nun tüm suçlamalardan aklandığını doğrulayan bir bildiri yayınladı.

– 9 Nisan 2020’de Wonho, solist ve yapımcı olarak Highline Entertainment (Starship Entertainment’ın bir yan kuruluşu) ile anlaştı.

– Wonho’nun İdeal Tipi: Ramyun’u iyi yapan biri. Evlenip evlenmeyeceği sorulduğunda evlilikle ilgilenmediğini söyledi.”Evlenmekle ilgilenmiyorum. Kardeşim biriyle evlenecek, bu yüzden ailem için sorun yok. ”