Pentagon Yanan Kaç Kilo, Boy, Yaş ve Hakkında Bilgi

Pentagon Yanan Kaç Kilo: Japonya’nın Hokkaido kentinde doğdu ama Çin’in Şanghay kentinde büyüdü. Takma adı: Ya-Genius (ders çalışmaktan nefret etmesine rağmen) Yanan aslında bir hava görevlisi olmak için yaratılmıştı. Mandarin Çincesi ve Korece biliyor. Memleketinde Cube Entertainment tarafından keşfedildi. Başlangıçta rap eğitimi aldı ama şarkı söyleyen sesi daha güzel bulundu.

Sahne Adı: Yanan

Doğum Adı: Yan An

Çin-Korece Adı: Yeom An

Doğum Günü: 25 Ekim 1996

Burç: Akrep

Uyruğu: Çinli

Boy: 187 cm (6’2″)

Ağırlık : 70 kg (154 lbs)

Kan Grubu: A

İLGİLİ: Pentagon Hui Kaç Kilo, Boy, Yaş ve Hakkında Bilgi

– Ayrıca Çin Anakarasından “Lady Killer” olarak da bilinir (yakışıklılığı nedeniyle).

– Mnet’in hayatta kalma programı Pentagon Maker’da yer aldı. ilk haftanın savaşından sonra düşük bir konumda yer aldı ve bu da onu zor görevleri yerine getirirken ve olağanüstü performanslar verirken tüm yeteneklerini seyirciye göstermek istemeye itti.

– Nihayet 10 Ekim 2016’da Cube’un erkek grubu Pentagon’un alt vokalisti ve görseli olarak çıkış yaptı

– Yüzmeyi biliyor. Yüzücüydü. – Ona göre, o her zaman bekardı. (2018 itibariyle) – Masum görünen yüzüne rağmen, aslında masum değil, gerçek hayatta daha vahşi. – Hobiler: Çizim, futbol (Cristiano Ronaldo’nun büyük hayranı), basketbol, yüzme.

– Büyüleyici yanı vücut ölçüleri. Uzun bacakları var. – Piyano ve çeşitli Çin enstrümanlarını (Ehru gibi) çalabilir. – Çin burcu Fare. – O kişiyle arkadaş Jun dan Seventeen . İkisi, THE8 ve Samuel ile birlikte Çin dizisi “The Collaboration”ın yarışmacılarıydı . – Lunapark gezilerinden hoşlanmaz. Onlardan korkuyor. – Kişilik: Rastgele olabilir. Şirin olduğunu düşünmüyor, ne zaman şirin görünmeye çalışsa sonunda erkeksi oluyor. – Garip veya egzotik yiyecekler yemekte iyidir. – Çin draması ‘Use For My Talent’te rol aldı.

– Yuto tarafından Pentagon’un en iyi görünen üyesi olarak sıralanıyor. – 2018 Seul Moda Haftası’nda model olarak çıkış yaptı.

– Yurtta Yeo One ile aynı odayı paylaşırdı. Güncelleme: Artık tek odası var. (vLive Ian 9, 2021)

– Ağustos ve Kasım 2018 arasında sağlık sorunları nedeniyle grupla yaptığı faaliyetlere ara verdi.

– 5 Temmuz 2019’da Cube Ent. Yanan’ın sağlık sorunları nedeniyle grupla olan faaliyetlerini bir kez daha geçici olarak durduracağını duyurdu.

– Yanan, Eylül 2020’de Pentagon ile faaliyetlerine yeniden başladı.

– Yanan’ın ideal tipi: “Parlak ve kibar kişiliğe sahip biri”.