Loren Kpop Kimdir? Kaç Yaşında Vb Ayrıntılı Bilgiler

Loren Kpop Kimdir: Kaç yaşında gibi bazı soruları yanıtlayacağız. İşte BLACKPINK’in “Lovesick Girls” MV’sinde Yer Alan Ateşli Müzisyen Hakkında Bilmeniz Gerekenler.

BLACKPINK gerçekten geri döndü! Cuma günü, dünyaca ünlü K-pop grubu nihayet ilk uzun albümleri “The Album” ve başlık şarkısı “Lovesick Girls” ile müzik sahnesine geri döndü. MV aynı anda yayından kaldırıldı ve kadın idollerin muhteşem oyunculuğu bir yana, MV’nin erkek başrol oyuncusu LOREN ciddi şekilde herkesin kalbini fethetti!

MV yayınlanmadan önce, ateşli gizemli adam bir video teaser ve son sahne arkası yayınıyla tanıtıldı, burada ana dansçı ve maknae Lisa ile sarılma sahnesi yaparken yer aldı.

Gizemli adam sonunda hayranların ve netizenlerin, özellikle BLINK’lerin (BLACKPINK fandomu) ilgisini çekti ve adam hakkında biraz bilgi almak için dedektiflik becerilerini kanıtladı. MV yayınlanır yayınlanmaz LOREN, BLACKPINK üyeleriyle birlikte çeşitli sosyal medya platformlarında trend oldu!

Şimdi, şüphesiz, Lisa’ya bu kadar yakın olduğu için onu kıskanıyorsunuz, Rosé’nin kalbini kırdığı için öfkeli hissediyorsunuz, hayranların Jennie’nin bir arabada kusursuz ayrılık sahnesini görmelerine izin verdiğiniz için müteşekkir hissediyorsunuz ya da ne kadar görsel olduğunu görmek için kalbinizin çarptığını hissediyorsunuz. – layık o – burada her kimsen, LOREN hakkında bilmen gereken bilgileri topladık.

İLGİLİ: BLACKPINK İdeal Tipi: İşte Her Üyenin Aradığı Şey

Loren Kimdir?

LOREN veya DJ Boid, Løren ve Cawlr olarak da bilinir, bazı hayranlar için yabancı değil. BLACKPINK’in aktivitelerini sürekli takip eden bir BLINK iseniz, muhtemelen onu Rosé ile görmüşsünüzdür, çünkü o bir müzisyen ve gitarist ve ayrıca YG Entertainment bünyesindeki The BLACK Label’ın yapımcılarından biridir.

Gerçek adı Lee Seung Joo, aynı zamanda sahne adı DJ Boid’i kullandığı bir DJ’dir ve sadece gitar çalmakla kalmayıp davul çalmasıyla da tanınır.

Loren Kpop Kaç yaşında

Loren Yaş: 1995 Doğumlu

Şuan 26 Yaşında

Yakışıklı müzisyenin görselliği, bir zamanlar bir sokak giyim markası için modellik yaptığı için gerçekten de idollere layık. MV’ye gelince, “Lovesick Girls”de sadece erkek başrol olduğu değil, aynı zamanda şarkının sözlerini birlikte yazdığı da doğrulandı.

Bu arada, idol grubunun hayranları ve destekçilerinin kamuoyunun gösterdiği ilgiden dolayı, onunla ilgili gerçeklerle devam ederken, onun hakkında birkaç söylenti ve doğrulanmamış bilgiler de ortaya çıkıyor.

Loren Kpop Söylentiler

Hayranların ve K-netizenlerin iddialarına göre LOREN, BLACKPINK’ten Jisoo ile aynı yaşta. İddiaya göre üyelerle de arkadaş, çünkü sadece Rosé ile takılmakla kalmıyor, aynı zamanda BLACKPINK’in “Ice Cream” çekimlerini de ziyaret etti (muhtemelen onlarla da çalıştı).

Ayrıca, sosyal medya paylaşımlarına dayanarak, hem Korece hem de İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşabilen iki dilli biri.

Buna ek olarak, internette LOREN’in aslında NAVER kurucusunun oğullarından biri olabileceğine dair şok edici bir söylenti dolaşıyor! Hiçbir zaman doğrulanmamasına rağmen, K-pop meraklılarının ona ve müziğine olan ilgisi hızla artıyor.

Şu an itibariyle, LOREN hakkında bildiğimiz tek şey bunlar ve daha fazla ayrıntı için güncel kalın!