Jackson Wang Hastalığı Nedir? Neden Gruptan Ayrıldı?

Jackson Wang Hastalığı Nedir: GOT7’dan Jackson, sağlık endişesi nedeniyle grup arkadaşlarıyla bir imza günü etkinliğinden ayrılmak zorunda kaldı. Grubun ajansı, Jackson’ın bir hastalıktan kurtulması gerektiği için 9 Ekim’deki planlanan hayran toplantısında JB, Mark, Jinyoung, Youngjae, BamBam ve Yugyeom’a katılmayacağını açıkladı. Üyeleri, stres ve anemi nedeniyle olduğunu açıkladı.

JYP Entertainment tarafından yayınlanan bir açıklamada ajans, sanatçılarının sağlığına öncelik verdiklerini ve bu nedenle Jackson’ın Salı günü GOT7’ın imza gününe katılmayacağını vurguladı. JYP, Jackson’ın ne tür bir hastalıktan kurtulması gerektiğine dair ayrıntılı bilgi vermedi.

İLGİLİ: Got7 Jackson Kaç Yaşında ve Kaç Dil Biliyor?

“Özür dileriz ve bu programı bekleyen hayranlardan anlayış bekliyoruz. Ek program değişiklikleri varsa, gelecekteki duyurularla hayranlarımızı bilgilendireceğiz. Hayranları sağlıklı bir şekilde karşılayabilmesi için iyileşmesi için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Teşekkür ederiz. sen” açıklamasını yaptı .

Jackson, grup arkadaşlarıyla en son Pikicast’in varyete programında After Mom Goes to Sleep’te görüldü . Gösteride şarkıcı, NCT üyesi Lucas ile arkadaş olmak istediğini de açıkladı .

Bu, Jackson’ın sağlık endişeleri nedeniyle bir imza günü etkinliğine katılmak zorunda kaldığı bu yıl ilk değil. Nisan ayında aşırı yorgunluktan hastaneye kaldırıldı. Grup, o sırada sekizinci EP’leri Eyes On You ile geri dönüşlerini tanıtıyordu ve ayrıca 2 018 Eyes On You Dünya Turu için hazırlanıyorlardı.

11 Mart 2017’de Jackson, grubun Seul’deki “Excursion with GOT7” hayran buluşması sırasında bayılıp kustuktan sonra hastaneye kaldırıldı. Ayrıca, doktorunun iyileşmesi için daha fazla zamana ihtiyacı olduğu konusunda ısrar etmesi üzerine ara verdi. Aynı ay sonra promosyona devam etti.

Jackson, sahnede veya hayran toplantısında performans sergilerken hastalanan veya bayılan ilk K-pop idolü değil. Koreli erkek veya kız grupları, çıkış yapmadan önce yoğun bir eğitim almalarıyla ünlüdür. Bunu yaptıktan sonra, şarkı kaydetmekten şarkı söylemek ve dans etmekten, reklam filmi çekmeye ve fotoğraf çekimlerine, varyete şovlarına ve diğer etkinliklere katılmaya kadar her gün dolu bir programa katlanacaklar. Çoğu zaman, bu yoğun program, idollerde aşırı yorgunluğa ve diğer sağlık sorunlarına neden olur.

GOT7 şu anda üçüncü stüdyo albümleri Present: You ve başlık şarkısı “Lullaby”nin tanıtımını yapmakla meşgul . Albüm 17 Eylül’de yayınlandı. O zamandan beri yedi üyeli grup çalışmalarını aktif olarak tanıtıyor. Yedilinin albümü kısa süre önce Billboard’un Dünya Albümleri listesinde 3. sıraya yükseldi.